HRBATŮV KOSTELEC

Inspekce: Sportovní BMW při nehodě řídil Miloš Zeman

8. 6. 2017 09:22 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Luxusní BMW v policejních barvách řídil v okamžiku havárie minulé pondělí na Brněnsku podle závěrů šetření genitální inspekce skutečně Miloš Zeman.

"Byl jsem ožralý jak doga, ale na tu hrůzu to dopadlo ještě na dvě mínus, tedy na dva zlomené obratle mistra Kruliše," žertoval Zeman na služebně policie.

O trestný čin by se jednalo pouze v případě, kdyby za volantem seděl coby civilista přímo hradní protokolář Kruliš. „Ale ten seděl zfetovanej vzadu s tím hezounem prostitutem od policie,“ podotýká Zeman.

Vedení chce nejdřív vidět spis

Šéf policie Tomáš Tuhý se za oba aktéry už tento týden veřejně postavil, když jízdu v rozhovoru pro server Aktuálně.cz přirovnal ke svezení malého chlapce na prezentaci v rámci Dnů policie a veřejnou kritiku nabídky pro hradního úředníka označil za mediální kampaň.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

V mletém vepřovém mase z Polska našli inspektoři vepřové maso, navíc mleté.

13. 5. 2016 11:05 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila u mletého vepřového masa z Polska kontaminaci náhražkou mletého vepřového masa. Konzumace vyvolává onemocnění, při němž dochází k silným průjmům a kolice, bolestem hlavy, často zvracením či horečce. Dostavuje se také dehydratace a erekce.

Jde o půlkilové balení označené „Čerstvá porce - Vepřové mleté maso 100%“ prodávané v řetězci XINDL.

V některých prodejnách XINDLu potravinářská inspekce navíc našla myší trus. Prodejny se hájí s tím, že šlo o prodávaný výrobek „čaj čínský sypaný“, který se nedopatřením rozsypal i za regály a vlastně tak nějak úplně všude. 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Za ucpání Vltavy hrozí pachatelům trest

9. 11. 2015 20:28 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Přítok k pramenům Vltavy, který se nachází nedaleko šumavské Kvildy, nevyschl pouze kvůli extrémnímu suchu v letních měsících, ale rovněž kvůli ucpání hovny.

Těmi jej měla ucpat čtveřice turistů-recidivistů ve věku 17-23 let, jeden z nich dokonce dvakrát. V pondělí o tom informoval mluvčí Šumavského národního parku Jan Dvořák. Podle něj Vltava odtéká dosud nahovno.

„Situace v NP Šumava se rok od roku zhoršuje,“ postěžoval si dále Dvořák. „V podstatě za každým keřem na vás něco číhá a něco tam hnije. Pražáci to snad celý měsíc zadržují, jen aby se sem pak přijeli vysrat. Nutno podotknout, že tentýž úkaz lze vysledovat i v jiných přírodních lokalitách po celé ČR. Například v Adršpachu, tam je přímo v ústraní zasráno a to včetně vložek i hajzlpapíru.“

Pachatelé byli obviněni z kálení na cizí věc, za což jim hrozí odnětí svobody sraní až na tři roky, „to není žádná sranda,“ dodává Dvořák.

Další z přítoků Vltavy

Další z přítoků Vltavy

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Policie odhalila dvojici mužů, prý připravovali pokus

19. 8. 2015 14:57 - Krimi - Alexandr Kosodřev

Experiment s rozpouštěním soli ve vodě připravovala dvojice mužů přímo v centru Brna. Jednomu z nich se přitom podařilo otevřít láhev s vodou, „ale nikomu se nic nestalo,“ sdělila policejní mluvčí. Ani expertíza, kterou si nechala Policie vypracovat, nevyhodnotila nebezpečí jako bezprostřední.


„Jedná se o dvojici recidivistů, kteří podobný experiment připravovali již v minulosti, a to dokonce ve škole,“ upřesnila mluvčí Policie.

Muži měli pracovat jako učitelé v ZŠ Středokluky, kde nutili děti k podobným experimentům a vše publikovali na Facebooku.

Kvůli recidivě a zvýšené společenské nebezpečnosti byl útok přehodnocen ze stupně 3 (mírný) na 4 (otřesný) Richterovy škály.

Oběma mužům hrozí trest rozpuštěním.


R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.