HRBATŮV KOSTELEC

Žena chtěla vyluxovat, dostala se do blázince

30. 5. 2017 14:18 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

V Žitné ulici č. 32, v bytě paní Tiché, se opět rozbilo umyvadlo. Zavadil o něj při jízdě superluxusním BMW hradní protokolář Kruliš, který se zrovna sjížděl na chodbě, když žena luxovala. Umyvadlo se rozlámalo, „na tisíc kousků,“ potvrzuje Tichá.

Paní Tiché se při pohledu na střepy, rozmlácené BMW a protokoláře Kruliše vrátil záchvat fobie ze střepů a byla hospitalizována v bohnické psychiatrické léčebně.

Po převozu tvrdila, že umyvadlo po nárazu vzplálo. V dýmu měla spatřit pannu Marii a Miroslava Kalouska.

aktualizace

Díky Kalouskově přímluvě může Tichá využívat jeho vlastní nadstandardní pokoj, kam chodívá za svitu měsíce politicky onanovat.

Kauzu rozbitého umyvadla, BMW, protokoláře Kruliše a Miroslava Kalouska budeme nadále bedlivě sledovat. Zatím je zřejmé, že se do věci vložil sám Miloš Zeman, který tvrdí, že v inkriminované době byl v deliriu, a proto si nic nepamatuje, nikde nebyl a nic neví.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Kim Čong-Un nakupuje rakety v butiku

22. 5. 2017 10:39 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Představitel Severní Koreje se přiznal, že součástky k nejnovější otestované raketě nakoupil v butiku v Pařížské ulici v Praze

„Komu to myslí, ten si spojí pět dohromady a to byste se divili, k čemu se dá využít kvalitní pásek do kalhot,“ směje se Kim.

Za úspěchem stojí také mix několika voňavek, který se po zapálení ukázal jako vysoce explozivní. „Už po čichu jsem na sto honů poznal, že když vyměním kolínskou, udělám s tím díru do světa,“ říká Kim.

Nová balistická střela nese název Calvin Kim-Čong-Klein a vejde se do kabelky.

„Naše mezikontinentální střela dovede nést právě takovou kabelku,“ říká Kim. V nadcházející době bude na vybrané světové cíle svrženo několik kabelek.

"Nemůžu si pomoct, ale Jižní Korea prostě smrdí. Japonsko taky." říká Kim.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Světovou banku semena zatopila hovna

21. 5. 2017 20:00 - Čechistan - Standa Skandál

Úložiště sbírky semena nejdůležitějších mužů světa na Špicberkách zatopila nedávno hovna. Je to světová katastrofa. V hovnech přitom mělo úložiště vydržet navěky.

Depozit, jehož obsah má mimo jiné zaručit elitu lidstva v případě globální katastrofy, byl  vybudován v mrazivém prostředí za polárním kruhem tak, aby odolal jakékoli nepřízni počasí i jiným katastrofám. Kvůli vysokým teplotám však sperma roztálo a ještě z kanalizace vyteklo tisíce litrů hoven. Semeno bylo zcela zničeno a devadesátiltí dárci budou muset opět masturbovat což u některých bude znamenat zástavu srdce.

R.E.K.L.A.M.AJak informoval v sobotu britský server The Guardian, kvůli globálnímu oteplování byly letos v zimě teploty v dané oblasti výjimečně vysoké a došlo k přehřátí spermatu. Také tající hovna pronikla až do vstupního tunelu úložiště spermatu, které bylo vybudování v jeskyni nedaleko města Longyearbyen.

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.Do přední části vstupního tunelu natekla spousta hoven a opět tam zmrzla na led. Takže to vypadalo jako hnědý ledovec, když jste tam přišli,” popsala pro Guardian Schimelová.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.Jak však Guardian podotýká, průnik hoven zpochybnil schopnost úložiště přečkat všechny katastrofy a to včetně výbuchu Slunce a uchovat zdroj spermatu pro obživu pro lidstva.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Miroslav Sládek na Hrad! To je politiky Had!

19. 5. 2017 20:04 - Čechistan - Standa Skandál

PRAHA - On to nevzdal!
On nás nikdy nedal!
Politický matoador,
Míra Sládek ctěný Pan Doktor!


Jestli se chceme v následujícíh letech opravdu pobavit a postavit se k volbám opravdu kreativně, je třeba začít volit našeho Doktora Miroslava Sládka.

Tak jako Zeman odešel do ústraní, ze scény vysoké politiky. Pan Doktor snad už nebude mít problém ani s teplotou.Kvalita présidentů nám setrvale klesá a úroveň psychopatie stoupá. Trend bychom neměli jistě narušit a jít si za Velkým Cílem: uříznout si v zahraničí takovou ostudu,  že nás možná vyloučí z NATO i z EU. Euro v nedohledu a migrační krize bude vyřešena, až přednese řešení Pan Doktor.
Jistě má v záloze i nějaké ty koncetráky a možná i nějakej ten plyn.

Konečně tu bude pohodička. Poloviční kretén i psychopat na Hradě, ostuda až na Everest, a od mraků turistů klid!

Surrealistická Demokracie a přímá volba hlavy stáda je právě před námi! Tak to neposerte, protože orangutani nebo ploštice zatím nekandidují, to až za pár let ;-)