HRBATŮV KOSTELEC

Jak vzniká obsah Hrbatova Kostelce?

9. 3. 2018 19:12 - Obec - Standa Skandál

Zdají se vám zprávy hnusné, sprosté, nechutné, zvrácené až fekální? Ano. Jsme profíci na zvrácenost. To Co je skryto v kolektivním nevědomí vynášíme na světlo světa dřív než se tak stane. Ideálem je, aby Hrbatův Kostelec se stal skutečným slunečním monstrem, tedy čtenář bude jen milimetr od démona mravní lhostejnosti. Jedině tak nevědomí dokážou nahlédnout o co se tu hraje. Čím blíže bude Hrbatův Kostelec záři monstra tím méně bude čtený. Pozemšťan nebude schopný se podívat tomu hnusu do tváře.

Jsme praví alchymisté co profesionálně destilují poledního démona - mravní zvrácenost ad absurdum.

Pomocí destilace jsme předpověděli, že Kájínek bude lézt na prezidentský úřad. Víme to. Alchymickou destilací lze ale vidět i jiné hrůzy, které svět ještě nespatřil. My se rozhodně nezastavíme a zvrácenost, která není produktem našich duší, ale produktem „zhmotnění“ toho co lítá v kolektivním nevědomí.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

 

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Volná místa

26. 10. 2017 11:01 - Obec - Alexandr Kosodřev

Baví Tě pracovat v mladém proaktivním kolektivu? Umíš si stanovit priority, plnit více úkolů současně, efektivně pracovat pod tlakem a dodržovat i velmi krátké lhůty?

Jsi organizovaný/á, pečlivý/á a loyální? Nyní máš mimořádnou příležitost pracovat v centru Hrbatova Kostelce! Magazín Hrbatova Kostelce a jeho nadřízené struktury hledají nové tváře.

Momentálně jsou otevřeny tyto pozice:

 - Dominik Hovnoděl (Analytik procesů I., II. a III.)
 - Alexej Pičko (Sales Consultant)
 - Veronika Šišková-Tlačecí (Customer Experience Support)
 - Varlén Telet, MBA (HR Manager)
 - Plácebo Domingo (Corporate Gospel Singer)
 
Pozn.: v případě, že jsi škaredý/á, tak si se svým CV rovnou vytři prdel.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Šestý čtenář se našel!

16. 6. 2017 16:06 - Obec - Salmonela Lisá

Šestý čtenář Sernato Strupnapič se po strašně dlouhé době a důrazném výslechu přiznal, že byl tím posledním a čtenářem Hrbatova Kostelce.

Sešel se s ním osobně starosta Julius a osobně mu se slzami v oku a ječným zrnem políbil prdel.

"Je to takový tradiční zvyk u nás na úřadě, že kdo přijde, tomu políbíme prdel a nebo on nám. Vycházíme si vstříc aniž bychom k tomu potřebovali uplatňovat brachyální násilí či sanitární keramiku. Teď to vyšlo s krásným kulatým výročím šestého čtenáře, který je nám naprosto ukradený. Za barákem továrna jak hovado, sousedce vyrostla druhá brada a třetí hlava, tak proč si jen tak při pochybném a pro nás absolutně bezvýznamném výročí nezapolíbit co se zamane.

Vyzývám tímto širokou veřejnost. Líbejte si prdel o sto šest a buďte blond."

Hledá se šestý čtenář

10. 5. 2017 - Obec - Alexandr Kosodřev

Průměrná čtenost stránek Hrbatovka Kostelce je v posledních měsících neuvěřitelných 10 čtenářů denně. Když odpočteme přispěvatele (J. Hovínko, A. Kosodřev, S. Skandál), zbývá šest čtenářů. Pět z nich se přiznalo - známe je osobně - ale co ten šestý?

Kdo z vás je oním šestým hledaným čtenářem? Prosíme přiznejte se nebo si vás najdem!

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.