HRBATŮV KOSTELEC

Jágr mění TJ Smradoprdky za NHL

13. 5. 2015 14:20 - Sport - Alexandr Kosodřev

Dle výroční zprávy Českého svazu letního hokeje vyšla zima nanejvýš vydařeně. „Vpodstatě nám žádná plocha ani nezamrzla,“ říká Martin Loukota, manažer soutěží (LSD).

Také týmu TJ Smradoprdky se zimní sezona vydařila. Družstvo se nedostalo ani do krajského přeboru, takže lze již nyní považovat MS v letním hokeji za opět prosrané.

V nadcházející sezoně pomůže týmu Smradoprdek odchod Jaromíra Jágra. Tomu se letos několikrát podařilo dostal družstvo až na led.

Jak bude družstvo bez Jágra hrát, můžete se přijít podívat o víkendu do klubovny TJ Smradoprdky. Po České pivní extralize se tam uskuteční přátelské utkání s družstvem tyčkařů z Reálu Merdeid.

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Osud brněnské Velké ceny bude jasný do konce března

29. 1. 2015 20:41 - Sport - Alexandr Kosodřev

Zda se letos v Brně bude konat Velká cena České republiky ve skoku do rozpáleného oleje, bude jasné do konce března. S odvoláním na úterní schůzku s promotérem akce to ve čtvrtek sdělil jihomoravský hejtman Michal Hašek. 

Závisí to na tom, zda kraj včas dostane dostatečné množství řepkového oleje, jehož použití schválila na začátku ledna vláda. Podle ministra zemědělství se navíc jedná o nejrozumnější využití tohoto produktu. Kraj olej zatím nemá a čeká, až jej vláda dodá skrze externího dodavatele, s nímž však dosud nemá sepsánu řádnou smlouvu.

Přitom minulý rok byl velmi úspěšný. Češi vytvořili světový rekord v hromadném skoku do rozpáleného oleje, „jen to zasyčelo,“ řekla divačka z Brna.

Čas je do konce března. Pokud se do té doby všechny zúčastněné strany nedohodnou a olej dodán nebude, závod bude muset být zrušen.

Pořadatelé proto zvažují alternativní disciplínu, která by nebyla závislá na dodávce oleje: skoku do kyseliny solné a s celým sudem potom do přehrady. Tato disciplína by se mohla konat v areálu Novomlýnské nádrže. Družstvo Kopáč z Orlíku, které dlouhodobě drží titul mistrů ČR, se do soutěže již předběžně přihlásilo.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

I přes úmrtí chce medaili

24. 7. 2013 23:10 - Sport - Standa Skandál

Měla velké zdravotní problémy, ale plavkyně Petra Chrochtová si z toho velkou hlavu nedělá, tedy nedělala. Říká in memoriam "jsem připravená, velmi spokojená, sezona jde zatím skvěle."

 Hodně lidí i ona sama čeká, že přiveze medaili. Podstoupila Petra Chrochtová operace obou ramen, léčbu rakoviny jater, sleziny, i hlavy a v poslední době ji ničí zánět úponu a nerv v lokti, do toho se jí zkracují šlachy na prstech a v posledních týdnech ji trápili křeče.

Na křeče včera křečovitě zemřela. Přesto je slyšet její hlas ze záhrobí o medailí, tvrdí věštec Všudypřítomná.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

WC Open 2013

27. 6. 2013 21:35 - Sport - Alexandr Kosodřev

Tělovýchovná jednota Smradoprdky pořádá další ročník WC Open. Letos se bude soutěžit v těchto disciplínách: bascatbalu, české hňácané, flusbalu, pisbalu, krasosraní, rychlosraní a nově též v akrobatickém sraní na kruzích a bradlech. Divácky oblíbená disciplina žumpotápění se letos z technických důvodů neuskuteční, hlavní sportoviště bylo vyčerpáno. Jako omluvu dostane každý divák zdarma poblévku a kataráček.

Nuže, popřejme soutěžícím hodně zdaru a pozvedněme číši zámeckého fekálního na slavnostní příblitek!

Sponzorem akce je hotel Incontinental.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!