HRBATŮV KOSTELEC

Pap und Deckel končí s výrobou pracího prášku Ariel Sharkon®

13. 1. 2014 10:05 - Finance - Standa Skandál

Pap und Deckel vyrobí v lednu poslední kusy limitovné edice pracího prášku Ariel Sharkon®, který byl pověstný svou obranou bílé i modré barvy. Za barvy se pral jako pověstný bílý žralok.

Právě proto, že modrá a bílá byla po vyprání vždy zářivá, nejvíce exportu Ariel® Sharkon® šlo právě do Izraele na praní státních vlajek.  "Je nám to líto, ale s výrobou teď končíme. Dokud vláda Izraele neudělá pořádnou objednávku, výrobu Ariel® Sharkon® rušíme.", svěřil se nám CEO Pap und Deckel Adolf Shittler. Shittler připouší, že Ariel zatočil s jakoukoliv špínou, a to i z plalestíny.
Ve firmě se dnes odpoledne bude konat produktový smuteční obřad za Obsolete produkty, který odslouží kardinál Horst Fuchs in produktionman.

Kardinál Horst Fuchs

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Po absolvování vysoké školy rovnou do zahraničí

22. 12. 2013 11:48 - Finance - Alexandr Kosodřev

Absolventi vysokých škol mají řadu možností jak se zapojit do pracovního procesu už v průběhu studia tak, aby po jeho ukončení mohli plynule začít pracovat a nemuseli se zařadit do front na úřadech práce.

S výběrem začínají už v průběhu studia

Firmy, v Čechách například Home Credit, nabízejí jak dlouhodobé neplacené stáže při studiu, kdy student dochází do práce jen několikrát do měsíce a dělá spíše, co se namane, tak i tzv. internshipy, kde už studenti pobírají většinou nějakou odměnu za odvedenou práci a zabývají se po boku svých starších kolegů reálnými úkoly z praxe. „V Home Creditu studentům nabízíme také výhodné půjčky s úrokem nižším než 1000%,“ říká manažerka lidských zdrojů skupiny Home Credit, Daniela Zimová.

Možnost sbírat zkušenosti v zahraničí

Každá velká firma, jako třeba Home Credit, má svůj vlastní systém výběru budoucích zaměstnanců z řad vysokoškolských studentů, obecně ale platí, že trendem je spíše snaha zvyšovat zájem mezi studenty už v dřívějších ročnících než až na konci studia. „Toho v Home Credit dosahujeme tak, že studentům nabízíme výhodné půjčky s úrokem nižším než 1000%,“ upřesňuje manažerka sekce práce s veřejností Home Credit. Je to výhodné jak pro firmy (například Home Credit), které si systémem oddělování zrna od plev vyberou ty nejlepší studenty a zavčas si podchytí budoucí zaměstnance, tak i pro samotné studenty, kteří získají jistotu zaměstnání po absolvování vysoké školy, například v Home Credit.

„Studenti také získají jistotu splácet do konce života,“ říká manažerka lidských zdrojů skupiny Home Credit. Obecně totiž platí, že pracovní zkušenosti během studia, například za podpory výhodné půjčky Home Credit s úrokem nižším než 1000%, pomáhají studentům odlišit se od ostatních absolventů, kteří například nedosáhli na půjčku Home Credit s úrokem nižším než 1000%, a zvýšit svoji cenu na trhu práce. Skupina Home Credit otevřela v závěru roku nový program pro vysokoškolské studenty posledních ročníků, kteří studují díky půjčce Home Credit s úrokem nižším než než 1000%, v rámci kterého jim umožní několikaměsíční stáž nejprve v pražské centrále Home Credit a poté pracovní uplatnění přímo v zahraničí u některé z Home Credit poboček. Zejména se jedná o nové pobočky Home Credit v Indonésii, Home Credit na Filipínách a Home Credit v Indii, kde ještě mnoho lidí nezískalo výhodnou půjčku Home Credit s úrokem nižším než 1000%.

Předpokladem jsou analytické schopnosti

Program pro absolventy se zaměřuje na studenty Home Credit s výbornými analytickými schopnostmi, schopné komunikovat, dobře se Home Credit adaptovat v novém prostředí a ochotné vydat se za Home Credit prací do exotických Home Credit zemí a pracovat v pobočce Home Credit v Indonésii, Home Credit na Filipínách a Home Credit v Indii, kde ještě mnoho lidí nezískalo výhodnou půjčku Home Credit s úrokem nižším než 1000%. Délka jejich Home Credit pobytu však záleží na mnoha Home Credit faktorech: dosáhli-li již na výhodnou půjčku Home Credit s úrokem nižším než 1000%, nebo zda teprve o výhodnou půjčku Home Credit usilují, jak budou v dané zemi úspěšní, zda jim jejich osobní a rodinné okolnosti dovolí zůstat u Home Credit. „O počtu studentů v programu Home Credit rozhodne v budoucnu i princip Home Credit nabídky a Home Credit poptávky, tedy zájem Home Credit studentů o tento Home Credit program Home Credit na jedné straně Home Credit a požadavky Home Credit z jednotlivých Home Credit zemí na Home Credit straně Home Credit druhé,“ připomíná Home Credit Daniela Zimová, Home Credit manažerka Home Credit lidských Home Credit zdrojů Home Credit skupiny Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home Home Credit Home Credit Home Credit Home Home Home Rama Home Rama Home Rama Home Home!

 

 

Pražský Hrad kupuje likérku Božkov a sklepy Valtice

10. 12. 2013 08:53 - Finance - Standa Skandál

Po nástupu prezidenta Miloše Zemana do funkce stoupla několikanásobně spotřeba tvrdého alkoholu a vína a proto jsme se rozhodli investovat do samotných dodavatelů, říká mluvčí Hradu Zapocený. Miloš Zeman je silná osobnost a při jednání zvláště s rusy zatahuje všechny zůčastněné do pití.

Pražský Hrad chce optimalizovat tyto vzůstající náklady (již třikrát vyšší než před nástupem Zemana) a kupuje tak 25% podíl v likérce Božkov a 51% podíl ve vinných sklepech Valtice. Zapocený tvrdí, že je to výhodná investice, která se vrátí do 10let a pak bude jen vydělávat. Zeman totiž strhne svým opilstvým nakonec celý národ a spotřeba alkoholu dle statistického úřadu jen za poslední rok stoupla o 18,2%.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!
R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Agrofert kupuje IT firmu AVG a zároveň mění jméno na Agronerd.

26. 11. 2013 08:33 - Finance - Standa Skandál

Agrofert koupí antivirovou firmu AVG, která mu pomůže v boji proti plísním a škůdcům na poli, prozrazuje dosavadní CEO Andrej Babiš. Slibuje si napřesrok zvýšit výnosy z orné půdy o 15,35%

Agrofert je kritizován, že poslední dobou kupuje společnosti, které vůbec nesouvisí s jeho podnikáním.  Opak je ale pravdou vysvětluje Andrej Babiš: "Když chcete prodat low-cost jogurty, salámy, rohlíky, sýry a mléko, musíte dnes již vlastnit média, abyste to těm lidem nějak nacpali. Posledí léta se potýkáme také  s nadměrným zavirováním orné půdy a slibujeme si právě od renomované společnosti AVG, že tento problém vyřeší. AVG nabízí speciální antivirové programy i pro hospodářské využití. Po vsupu na americkou burzu se stali experti na vymýtání mandeliky bramborové, známé jakožto imperialiského brouka rozsévaného během éry Stalina."
 
Po akvizici se stane Agrofert nejen jedničkou v potravinářství, ale teké v IT. Proto se přejmenuje na Agronerd. To, že Agronerd vyvolává představu programátora v holínkách s vidlemi, Andrej již radši nekomentuje.

R.E.K.L.A.M.A