HRBATŮV KOSTELEC

Lidé nepřežili koncert Ivety Bartošové

29. 8. 2013 01:10 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Hromadnou sebevraždou včera skončil koncert Ivety Bartošové. „Iveta předvedla to nejlepší co umí,“ vyjádřil se její bývalý manžel Pompeje. Na náměstí nezůstala jediná živá osoba, kromě Jiřiny Malé, která je od mala hluchá. Její dům byl koncertem zdemolován, starosta si proto vzal Malou domů.

„Musela to být hrozná tragédie,“ shodují se diváci youtube, kteří hodnotí koncert ze záznamu průmyslových kamer. V desáté minutě začínají do vzduchu létat kontejnery na tříděný odpad. V jedenácté minutě je odpad již smíšený a ve dvanácté minutě se v odpad změnilo úplně vše.

Následující koncert Bartošové se má odehrát v Ostravě. Zpěvačka by měla zazpívat na festivalu Colours of Otrava. Už teď proti koncertu demonstrují ostravští občané. „Mezi demonstranty jsou jak nepřizpůsobiví, tak přizpůsobiví,“ říká primátor Ostravy Kajnar, "Bartošová spojila oba znesvářené tábory dohromady. Lidé viděli tragédii v Praze a obávají se, že by to mohlo být horší; ještě horší než zplodiny z Arcelor Mittal," uzavírá Kajnar.

Iveta koncert v Ostravě s největší pravděpodobností odloží. V současnosti nezvedá telefony a spekuluje se, že byla unesena CIA. Barack Obama jí prý přichystal hvězdný koncert v Sýrii.

R.E.K.L.A.M.A

Depresivní děti hrají během povodní hru Dvacet tisíc mil pod mořem

3. 6. 2013 10:00 - Kultura - Standa Skandál

Kočovné divadlo Depresivní děti touží po penězích hraje po toku Vltavy a Labe během povodní hru Dvacet tisíc mil pod mořem  známého francouzského spisovatele Julies Verna.

"Naše divadelní skupina hraje naživo právě teď a tady. Chtěli jsme využít povodně a snížit tak náklady na náročné kulisy. Teď je všude vody dost i když je místy kalná, nicméně naše představení strhává nejen diváky, ale i mosty. Představení hrajeme non-stop a přesunujeme ho s hlavní vlnou povodně postupně z Budějovic přes Prahu až do Děčína. V Děčíně bude inscenace rozšířena o veliké defilé z uhynulými rybami, jelikož půjde zároveň i o derniéru.", vyhrkl na nás jeden z herců Jiří Vokloubek

Papež František se přiznal k footfetišizmu

2. 6. 2013 10:16 - Kultura - Standa Skandál

Katolická církev se sídlem ve Vatikánu čelí dalšímu skandálu. Papež František se přiznal ke své bisexuální orientaci a slabosti k nohám, tedy footfetišizmu.

Papež podezření čelí již delší dobu, ale doposavad mlčel jako většina duchovních katolické církve. „Již od začátku puberty jsem cítil, že mě přitahují a vzrušují bosé nohy“, prohlásil papež František po několika měsících od konání katolických Orby et korby. Papež František na Zelený čtvrtek namísto okázalosti ukázal pokoru. Večerní mši sloužil ve vězení a mladistvým delikventům tam myl a líbal nohy. Napodobil tak Ježíše, který podle tradice dělal svým učedníkům totéž při jejich poslední společné večeři. Právě tato tradice přitahovala Františka nejvíce.

Porovnejte přímočarou reklamu módní firmy NAFTA:

Foot fetish reklama firmy NAFTA

Zalíbení v nohách je docelá běžné

Foot fetish

 

Historikové  na Katoliciasmus® se přou, zdali Ježíš nebyl také footfetišista a svou aktivitu zakrýval pokorou.

 Aktualizace: Papež se přiznal i k gay lobby v církvi!

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Otevřený dopis présidentovi zombie Miloušovi 3D do záhrobí.

1. 6. 2013 21:41 - Kultura - Standa Skandál

Hrbatův Kostelec posílá otevřený dopís présidentovi zombie Miloušovi 3D do záhrobí.

Hele Milouši,

strč si ty svý metály, medaile a vyznamenání do prdele. Přestaň žvanit, a konečně se uchlastej k smrti. Jo a nezapomeň prodat Kaluoskovy dluhopisy, protože zachvíli budou CCC-P. Kde nic není ani smrt nebere!

Howgh.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.