HRBATŮV KOSTELEC

Illona Nemocná Óm nadsamice nabízí odháčkování mužům ve věku 18 až 35 let

31. 7. 2014 17:18 - Zdraví - Standa Skandál

Zbavte se háčků či bodlinek svých starých partnerek, které na vás ulpěly! To vše snadno a rychle  v tantrických kursech Illony Nemocné! To vše ve spolupráci s Guru Járou Óm nadsamcem.

Illona Nemocná dosáhla zasvěcení tajné tantrické zasvěcovací techniky, která má očistný charakter od negativních energií ze sexuálního spojení s předcházejícími partnerkami daného muže. Zahrnuje jak niternou složku (vizualizace, řízené holotropní dýchání), tak fyzickou část (penetraci do Nemocné).  „Když se muž vyspí s ženou, vznikne mezi nimi energetické pouto - háček nebo bodlinka a ten je spojuje celý život.“ tvrdí Nemocná.
 
Dr. Nemocná mužům aktem jejich ejakulace odejme negativní energie z jejich disharmonických vztahů a uvede je do harmonické rovnováhy. Nemocná preferuje metodnu Doc. Koníčka, tzv. na koníčka.


Illona Nemocná jako dítě třikrát prožila klinickou smrt (3NDE), také zažívala samovolně přicházející hluboké mystické stavy - samádhí, astrální vidění až po zlaté houno viděti. V létě 1989 emigrovala přes hory z Hrbatova Kostelce na Sicílii, aby se pak osvícená vrátila zpět do vlasti. Několik let žila i v Římě, kde začala její poradenská praxe. Studium ve městě u mnichů kombinovala s pobytem v přírodě. Zde se také intenzivně věnovala  mysticko-meditačním cvičením. V roce 1991 na italské poustevně u Arca „nečekaně“ dosáhla Nirvány, kdy pozřela semeno jaguára načež prozřela a po komplikované cestě po souši přes hory a doly do Egypta údajně dosáhla po noci nelegálně strávené v jedné ze tří hlavních egyptských pyramid staroegyptské zasvěcení. Několik měsíců po zasvěcení v Egyptě měla také dosáhnout Mahámudry - nirvány tantrické cesty. Následně byla donucena svými mistry, aby začala předávat své znalosti a dovednosti lidem. „Založ léčebné středisko Illony Nemocné“, pravil Nemocné duch svatý.
   
Nemocná se také pod vedení guru Járy Dobeše a Davida Černého věnuje Photoshop-mazanicím-kolážím, které prodává pod názvem Astrolocus®. Největší zájem vzdbudili koláže Orál, Anál a Kálí ve vagině.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Nemocná na koníčkaR.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Seriál: Vaření v extrémních podmínkách

31. 5. 2014 00:25 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Vítejte u prvního dílu našeho seriálu o vaření. Dnes si povíme o tom, jak uvařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje.

Čtyřhvězdičkový hotel znamená zvláště extrémní podmínky: káva 5 Euro, pivo 6 Euro, chipsy 5 Euro. Jsme Češi spořiví a tohle raději přenecháme Holanďanům. Náš šéfkuchař, Zdeněk Poblrajch si vybral jednoduché jídlo, které zvládne každý Čech v téměř každém hotelovém pokoji: špagety na čínský způsob Yen-Tac. (Nebo spíše jídlo si vybralo jeho - více o tom dále.)

Důležité je, aby byl pokoj vybaven základním kuchyňským náčiním, kupříkladu varnou konvicí. V nejextrémnějších podmínkách se na pokoji může nacházet místo ní kávovar, což situaci znesnadní. Pak záleží na kávovaru - možná půjde přizpůsobit, možná ne - v nejvyšší krizi je možno použít horkou vodu ze sprchy (ale pozor na legionely!)

Co budeme k vaření potřebovat? V našem případě nám postačilo jedno poloprázdné balení špaget. Jak říká Zdeněk Poblrajch, člověk nikdy neví - jedná se o postmoderní vaření, kde oproti klasickému vaření výsledek neovlivňuje kuchař, nýbrž kuchař je pouze nástrojem surovin, které jsou v danou chvíli k dispozici, tedy špaget.

Postup:

1. Do varné konvice nalejeme vodu. Nebojíme se přesáhnout horní maximální rysku.
2. Svazek špaget rozlomíme vejpůl a ponoříme jej do vody. Konvici zapneme a počkáme, až se bude voda vařit.
3. Poté konvici vypneme, přiklopíme a necháme pět minut stát.  Špagety začnou měknout.
4. Konvici znovu zapneme a těsně před tím, než se voda začne vařit, opět konvici vypneme. 
5. Po dalších pěti minutách vodu slijeme. A pozor! Toto je důležitý okamžik! Kdo chce, může vodu slít do hrnečku a vyrobit chutnou polévku. (o Polévce na somálský způsob si povíme v některém z příštích dílů)

Vzhledem k tomu, že žádné další suroviny nejsou (občas se na pokoji sice vyskytuje cukr, ale nikoli sůl), špagety Yen-Tac podáváme jen tak. Můžeme zapíjet vodou.

Vaření v hotelovém pokoji

Vaření v hotelovém pokoji

Zdeněk Poblrajch na závěr radí: když budete chvíli lovit v batohu, možná najdete i jablko.

P.S. Příště nezapomeňte vzít u snídaně jogurt.

 

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Světem hýbe nový trend: mrtvá strava místo živé stravy, svět dobývá morsitariánství (mor vitariánství)

26. 5. 2014 18:26 - Zdraví - Standa Skandál

Podle dávných východních principů harmonické rovnováhy Jin a Jang, i strava musí harmonizovat. Živá a mrtvá strava tak dobývá svět. Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

Po vlně živé stravy (vitariánství), tedy pojídání živných rostlin a zvířat přichází staronový směr: pojídání mrtvého jídla.

"Mrtvá strava je zvláště vhodná pro vzdušná znamení, optimistické a příliš živé lidi, kteří musí hledat půdu pod nohama a připoutat se více k zemi. Pojídání zdechlin zvířat živé lidi usadí, zvláště na pak mísu nebo nemocniční lůžko a o to tu jde. Právě rozkládající se mrtvola je plná uzemňujících energií, kdy přechází v úrodnou zeminu." vysvětluje MUDr. Illona Nemocná.

Nemocná také nasazuje na notorické optimisty anaerobik v kombinaci s mrtvou stravou.

"Nemůžeme strpět v naší spoečnosti příliš velké optimisty!" říká Illona Nemocná.

Mrtvou stravu lze nalézt například v lese, jde převážně o uhynulou zvěř jako je vysoká a divoká prasata. Znalci si pochutnají i na mrtvém hovniválovi. Sanatorium Nemocné ale počítá s rostoucím zájmem uzavřít kontrakt na dodávky konfiskátů s kafilérií z Českých Budějovic.

Pravými morsitariánem je sup Nelson Mandela - mrchožravý.

Sup mrchožravý - morsitarián

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.

Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Rodiče mohou získat příspěvek, pokud pošlou děti na pracovní tábor

22. 5. 2014 20:55 - Zdraví / AKTIP - Alexandr Kosodřev

Až na dva tisíce korun si mohou přijít rodiče, kteří pošlou své ratolesti na dětský pracovní tábor. Podmínkou je, aby byly děti zdravé, dobře snášely vysokou psychickou i fyzickou zátěž a v případě církevních táborů, aby byly pěkné.

„Výchova dětí podobá se práci se stromy,“ upřesňuje MUDr. Klímová z centra AKTIP, vedoucí projektu. "Jak jistě víte, stromy musíte pravidelně prořezávat, aby nesly ovoce. A stejné je to s dětmi. Na našich táborech používáme nejmodernější pediatrické postupy a metodicky vycházíme z upravených příruček Jaroslava Foglara."

... Když se některým kamarádům udělaly otoky z žízně, Rudý Kohout jim vysvětlil, že to se hlásí o slovo bobřík žízně. To přejde, myslete na práci! vyzval chlapce ...
J. Foglar, Hroši od bobří řeky, reediční korektura MUDr. Klímová

Klímová pokračuje: "Děti se na táborech naučí užitečným dovednostem jako je práce se stromy, dobývání rud či základy práce u lisu. Připravují-li rodiče svou ratolest na kariéru ve státním aparátu, výcvik bobříka mlčení je určen právě pro ně.  Bude zakončen Certifikátem totální mlčenlivosti, na nějž poskytujeme doživotní záruku."

"A nebo, mají-li rodiče zájem o církevní kariéru svého potomka, nechť jej umístí do přidruženého tábora Církve snědků Jehounových. Kněží mají pro děti připraveny také nějaké bobříky," uzavírá Klímová.

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A