HRBATŮV KOSTELEC

Družstvo sportovců z Islámského státu postřílelo družstvo TJ Smradoprdky

4. 2. 2016 21:04 - Sport - Alexandr Kosodřev

V právě proběhlé mezinárodní soutěži družstvo sportovců z Islámského státu postřílelo naše družstvo TJ Smradoprdky. Přesto smradoprdští vyhráli alespoň morálně 15:3. Všechna čest!

Už při startu islámští běžci chybně pochopili startovací výstřel a spustili odvetu. Odnesl to Tomáš Novák, kterého ihned odnesli.

Nedařilo se ani v pětiboji. Ten skončil už střelbou a na šerm se dostalo pouze v jednom případě, kdy prohrál svůj život Jiří Žemlička.

Fotbalové utkání se sice podařilo dohrát, ale pět fotbalistů bylo v průběhu upáleno, ukamenováno a jeden skončil s půlkou hlavy, „což nemělo na hru vliv,“ říká trenér, "jde přece o fotbal." Alespoň něco tedy.

Konečně remízou skončila soutěž na chodících pásech. „Nikdo nikam nedošel,“ řekl výživový poradce a manažer smradoprdského fitness a wellness centra, Marcel Blitečka.

Sledovanost zápasů na TV Hovna mnohonásobně předběhla konkurenci. „Například v sobotu večer jen 10% diváků upřednostnilo talkshow se znásilněnou Jágrovou exmilenkou Puhajkovou na ČT1, což nikdo z odborníků na média nečekal,“ říká ředitel Hovny Dvořák.

Dvořák pokračuje: "Zakoupili jsme licenci na vysírání dalších zápasů Islámského státu. Jedná se například o disciplínu běh se sračkou daleký, na který se domácí družstvo Smradoprdek specializuje, avšak nově navíc s hořící koudelí v prdeli. Už teď můžu slíbit, že to bude sranda."

"Dále chceme přenášet zápasy ve stolním fotbalu, který se hraje přímo s těmi stoly. V neposlední řadě pak zápas diváků sledujících s granáty v rukou zápas ve stolním fotbale hraný se stoly v televizi. Vzhledem k tomu, že v hledišti budou jak příznivci Islámského státu tak naši, bude to doslova divácký trhák," uzavírá Dvořák.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Jágr mění TJ Smradoprdky za NHL

13. 5. 2015 14:20 - Sport - Alexandr Kosodřev

Dle výroční zprávy Českého svazu letního hokeje vyšla zima nanejvýš vydařeně. „Vpodstatě nám žádná plocha ani nezamrzla,“ říká Martin Loukota, manažer soutěží (LSD).

Také týmu TJ Smradoprdky se zimní sezona vydařila. Družstvo se nedostalo ani do krajského přeboru, takže lze již nyní považovat MS v letním hokeji za opět prosrané.

V nadcházející sezoně pomůže týmu Smradoprdek odchod Jaromíra Jágra. Tomu se letos několikrát podařilo dostal družstvo až na led.

Jak bude družstvo bez Jágra hrát, můžete se přijít podívat o víkendu do klubovny TJ Smradoprdky. Po České pivní extralize se tam uskuteční přátelské utkání s družstvem tyčkařů z Reálu Merdeid.

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

Osud brněnské Velké ceny bude jasný do konce března

29. 1. 2015 20:41 - Sport - Alexandr Kosodřev

Zda se letos v Brně bude konat Velká cena České republiky ve skoku do rozpáleného oleje, bude jasné do konce března. S odvoláním na úterní schůzku s promotérem akce to ve čtvrtek sdělil jihomoravský hejtman Michal Hašek. 

Závisí to na tom, zda kraj včas dostane dostatečné množství řepkového oleje, jehož použití schválila na začátku ledna vláda. Podle ministra zemědělství se navíc jedná o nejrozumnější využití tohoto produktu. Kraj olej zatím nemá a čeká, až jej vláda dodá skrze externího dodavatele, s nímž však dosud nemá sepsánu řádnou smlouvu.

Přitom minulý rok byl velmi úspěšný. Češi vytvořili světový rekord v hromadném skoku do rozpáleného oleje, „jen to zasyčelo,“ řekla divačka z Brna.

Čas je do konce března. Pokud se do té doby všechny zúčastněné strany nedohodnou a olej dodán nebude, závod bude muset být zrušen.

Pořadatelé proto zvažují alternativní disciplínu, která by nebyla závislá na dodávce oleje: skoku do kyseliny solné a s celým sudem potom do přehrady. Tato disciplína by se mohla konat v areálu Novomlýnské nádrže. Družstvo Kopáč z Orlíku, které dlouhodobě drží titul mistrů ČR, se do soutěže již předběžně přihlásilo.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

I přes úmrtí chce medaili

24. 7. 2013 23:10 - Sport - Standa Skandál

Měla velké zdravotní problémy, ale plavkyně Petra Chrochtová si z toho velkou hlavu nedělá, tedy nedělala. Říká in memoriam "jsem připravená, velmi spokojená, sezona jde zatím skvěle."

 Hodně lidí i ona sama čeká, že přiveze medaili. Podstoupila Petra Chrochtová operace obou ramen, léčbu rakoviny jater, sleziny, i hlavy a v poslední době ji ničí zánět úponu a nerv v lokti, do toho se jí zkracují šlachy na prstech a v posledních týdnech ji trápili křeče.

Na křeče včera křečovitě zemřela. Přesto je slyšet její hlas ze záhrobí o medailí, tvrdí věštec Všudypřítomná.

R.E.K.L.A.M.A