HRBATŮV KOSTELEC

Po zpřístupnění veřejnosti se umělá inteligence ChatGPT4 nakazila demencí a není jí pomoci

9. 8. 2023 08:36 - Technika - Andrey Plenkowicz

O tom, že po roce zpřístupnění ChatGPT4 veřejnosti inteligence zdemntněla není pochyb. Jako papoušek se totiž naučila blbosti lidské, kterážto jest nevykořenitelná a nejvíce zastoupená v dementní populaci. Nedokáže ani odpovědět na otázku co je prvočíslo.

O slabomyslém úsudku zedemntnělého obyvatelstva Planety Země jsou vědci přesvědčeni už celá desetiletí. Lidi se jako stádo chová jak banda stupidních alkáčů. Jen se podívejte na ta pseudořešní skutečných problémů, které ná ohrožují a začnou naveliko ohrožovat na životě.", vysvětleuje stav věcí Doc. Vrána z Brněnské Univerzity.

Vrána se domnívá, že stejně jako umělé demenci tak i lidstvu pomůže jedině období náročná, období hladu a bídy, kteréžto vždy v lidech probouzely snahy přemýšlet. Spousty agresívích a stupidních jedinců se mezi sebou musí samozřejme pobít. Lidstvo stíhané pohromami vnějšími se bude schopno zase semknout a odstraní ze svých řad vedoucí parazity. Jinak nepřežije.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Degenerativní umělá demence se vymyká kontrole

30. 3. 2023 11:08 - Technika - Joachim Řitke

Překotný rozvoj umělé demence představuje hluboká rizika pro společnost a lidstvo, varují vědci. Volají po nejméně půlročním pozastavení vývoje nových degenerativních modelů.

Exkrementální vývoj, který lidstvo společně s umělou demencí zažívá od příchodu ChatDGPT3, se vymyká kontrole. Nejen vědci varují, že kvůli použití umělé demence hrozí zaplevelení společnosti takzvanými hlubokými fakty, čili deep-fucked.

K varování se připojila také Markéta Pekarová-Eidamová, která se zrovna vrátila z Tibetu.

V ohrožení je, kvůli působení umělé demence na sociálních sítích, také tradiční maloměstská dementalita.

A co je nejhorší, papež nadýchal 6,3 promile. „To je neslučitelné se životem i výkonem stolice,“ domnívá se Pekarová-Eidamová a doporučuje nosit třetí svetr.

Eéééééééé.

Designérka Xara X. Bohnicová navrhla sedačky inspirované ženskými pysky a řití

22. 1. 2023 10:19 - Technika - Andrey Plenkowicz

Slovenská návrhářka nábytku Xara Xaverov Bohnicová uvedla kolekci „Píčíš“ neboli „Kundičky“. Jde o nejoblejší a nejorganičtější kolekci, kterou kdy vůbec navrhla. Nábytek je čistou oslavou ženských pysků a řiti. Sedět se v tom ale nedá, až...

Všechny kousky jsou hravé, nápadité a tak trochu i sexy. Ústředním kouskem kolekce je ale křeslo s názvem „Big Fucking Girl“. Jak už název napovídá, je vůbec největším šukatelným kouskem v kolekci.

Každý kus představuje lízatelné ženské pysky, zhmotněné smyslnými hladkými křivkami, na dotek příjemnými zvlhčenými povrchy a masitými záhyby, které připomínají pysky, ňadra a zadek. Návrhářka nezapomněla ani na klitoris uprostřed křesla, který může mužům dráždit anus a pokud se do sedačky zaboří i prostatu.

Sedačky je možné objebat v provedení kůže, semiš nebo latex.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Na brněnské univerzitě vymysleli výrobu hoven z hoven

20. 1. 2020 15:22 - Technika - Rostislav Plkát

Patent na výrobu hoven z hoven drží tým výzkumníků z brněnské Automatické univerzity společně s mimozemskou Van Der Hoven Universität a Petrem Fialou (ODS). Vynález byl poprvé představen právě na sjezdu ODS tento víkend.

Ano, už ani hovno - stalo se novým titulem hnutí, v něž se ODS transformovala na sjezdu. V nadcházejících komunálně-odpadních volách se hnutí bude ucházet o místo vykonání potřeby ve Vládě. „Svou potřebu konečně vykonáme,“ potvrdil Petr Fiala, "důležité je mít vizi."

ODS ví, na jakou stranu chce jít, a volba vedení to jasně ukázala, řekl předseda Petr Fiala po svém znovuzvolení.

Jak probíhá výroba hoven z hoven?

„No vezmete hovno,“ vysvětluje Fiala, "a vyrobíte z něj hovno. A máte hovno."

Na sjezdu se ukázalo, že vynález lze uplatnit jak zepředu, tak zezadu, ze západu i z východu. "Jsem celej zapatlanej, ale zvládli jsme to! Obhájil jsem předsedu!" vřískal Fiala za pultíkem.

Český vynález změní svět

Průmysl 5.0, který pohltí úplně všechno od Boha až po sociální sítě, bude vyrábět už jenom hovna z hoven, myslí si také vynálezce 3D hovnotisku, Josef Průša.

To sice ANO, ale až v další pětilípce.

 

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.