HRBATŮV KOSTELEC

Občanku dostihli termovizí

20. 3. 2020 21:05 - Krimi - José Ďírkovič

Alenu R., která v sobotu ve večerních hodinách odešla z domova, dostihla až termovize. Za spáchání trestného činu pohybu na veřejnosti jí hrozí trest odnětí orgánů do váhy 5 kg.

Občanskou hlídku zalarmovali náhodní kolemhledící. Podle prezidenta OH, Romana Prymuly (CEFC), se však formuje nebezpečná kultura disidentů, kteří stále častěji unikají termovizním dronům. „Schovávají se do kanálů,“ říká Prymula.

Na tento novodobý underground by si měly příští měsíc posvítit právě Občanské hlídky. V součinnosti s krysami všeho druhu chystají akci, která nemá v novodobých dějinách obdoby.

Stát si od akce také slibuje, vylepšit bilanci zahraničního obchodu. Jen za minulý rok bylo do Číny odesláno přes 15 tun orgánů, převážně ledvin, po nichž je v tamějších restauracích velká poptávka.

Občanským hlídkám by měl pomoci Národní registr udání. O víkendu jej pro stát naprogramovali uvědomělí občané v rámci takzvaném hackathonu, tedy bez nároku na honorář. „Registr vypadá funkční,“ říká Prymula. „Za každé potvrzené udání obdrží občané bonus ve formě státního sociálního kreditu. Použití registru bude samozřejmě dobrovolné,“ uzavírá.

Všechny krysy a svině světa, spojte se. Online!

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Muž vyhrožoval na Olšanských hřbitovech životem

4. 8. 2019 15:59 - Krimi - Joachim Řitke

Podle policejního protokolu měl muž vykřikovat „vy zasraný mrtvoly“ a „hajzlové zdechlí“, poté že „budete žít na věky!“ Právě poslední výhrůžka vyburcovala strážníky z hřbitovní služebny Městské policie k neprodlenému zásahu.

Za rušení posmrtného klidu nyní hrozí muži trest doživotním nakupováním v přilehlém OC Flora. „A doprdele,“ prohlásil muž.

Podle mluvčí městské policie byl muž již dříve přichycen při nevhodném třídění odpadu. „Dával nám tu mrtvoly do plastů,“ upřesnila mluvčí. Muž se hájil tím, že si neuvědomil, že v plastových pytlích byly mrtvoly.

Městská policie Olšany zve dále občany na Noc hřbitovů. Za naší asistence budou otevřeny hroby celebrit. Těší se na vás například Jirka Schellinger, Klement Gottwald a možná už také Jiřinka Bohdalová.

V Praze hořela hromada

24. 6. 2019 - Krimi - Joachim Řitke

Požár likvidoval speciální útvar hasičů v součinnosti s dobrovolným hasičským sborem Praha-Komořany. Do boje s plameny vyrazily čtyři hasičské vozy.

00:15 Hořeniště halí hustá hmla.

00:15 Hořeniště halí hustá hmla.

00:18 Probíhá porada. "Haste honem, hybaj hovada!"

00:18 Probíhá porada. „Haste honem, hybaj hovada!“

00:20 Hasiči hledají hlavní hydrant.

00:20 Hasiči hledají hlavní hydrant.

00:23 Hurá, hydrometeority!

00:23 Hurá, hydrometeority!

00:24 Halucinace.

00:24 Halucinace.

00:30 Hotovo. Hirošima hadr.

00:30 Hotovo. Hirošima hadr.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

Soud rozdal tresty za nelegální výrobu cigaret ve školce na Kroměřížsku

9. 4. 2019 19:33 - Krimi - Joachim Řitke

Trest 5 let vězení vyměřil v úterý Krajský soud ve Zlíně učitelce mateřské školky Kamarád. Její pomocníci ve věku 4 a 6 let dostali podmínku.

Verdikt není pravomocný, učitelka se proti němu odvolala. Další obžalovaní i státní zástupce si ponechali lhůtu na vykouření.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.