HRBATŮV KOSTELEC

Stát přišel o stovky milionů korun ze zahřívacích cigaret

9. 4. 2019 19:31 - Finance - Joachim Řitke

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) se obává, že by lidé mohli přestat kouřit úplně. „Nedovedu si představit, odkud bychom pak brali na důchody a slevy jízdného,“ říká.

Bývalý prezident Václav Klaus, ač sám nekuřák, se k obavě připojuje. Říká: "Nevzdávejme se osvědčených hodnot v honbě za uchováním pseudo-zdraví. Neposlouchejme bezmyšlenkovitě bruselskou propagandu. Nenechme si neustále něco vnucovat."

"40 miliard je 40 miliard. Všechno ostatní jsou jenom kecy," uzavírá Schillerová.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Dražba pozůstalosti Miloše Zemana proběhne na sté výročí České republiky

28. 8. 2018 06:41 - Finance - Standa Skandál

Pozůstalost Miloše Zemana je celkem rozsáhlá, hlavně sklem. Mimo chodítka, berle a nalezených posraných trenek bude k zakoupení také 165 nedopitých lahví vodky, becherovky a rumu.

Součástí pozůstalosti Miloše Zemana je také přestavěný zámek Lány na prasečák s jeho výrobními halami, který bude dražen samostatně jako nemovitost po zprasení. Zvláštností v dražbě bude i speciální prosklená vana ve které byl président uchovávan ve stavu kaše s hrudkami po svém úmrtí a z které byl právě distribuován v plechovkách do řetezců Xindl.

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

O nedopité lahve alkoholu, berli, chodítko i posrané trenky se budou moci zájemci poprat na nekrofilním portálu NEKRO CZ. Na stejném portálu bude možné zakoupit i poukázky a návody na Zemanovy nemoce - alkoholismus, cukrovku, stařeckou demenci i celkovou neuropatii.

Nejzajímavější draženou pozůstalostí Zemana jsou právoplatné rozsudky za privatizaci OKD a kauzu H-system. „Jakýkoliv najivní a přitroublý čecháček to může odsedět za něj“, směje se Jiří Pejchal, ředitel portálu NEKRO CZ.

Jiří X. Mněnesed se vyjádřil k aukci slovy „celej ten Zeman je taková pozůstalost z dob komunizmu a estébáckýho převratu“, a natáhnul další šluk vaporizovaných Fénixových slz.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Vítězům dražby předem Blahopřejeme!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah

9. 7. 2018 13:39 - Finance - Standa Skandál

Po úspšném zavedení transformace hoven v mouchy a ty pak v muší bílkovinu se musíme prý posunout ještě dále, míní Vah ze společnosti DirectPoop.

Proč by mělo hovno prodělávat tak složitý proces transformace, když si na nich může každý pochutnat! "Proč bychom měli používat mlýny, čistič Triton X100, enzymy kuřatózu, když to můžeme snít tak jak to je, podobně jako to dělají gorily. Hovno je plné enzymů a vitaminů B12", zamýšlí se filosoficky Vah.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Vah se spojil s koučem Petrem Casanovou, který kuchařky o hovně už vydává. "Chceme do toho hovna  šlápnout takříkajíc naplno!", rozesírá svoje obchodní plány Vah. Hovna by se prý měla i konzervovat, lze z nich udělat i docela chutnou pomazánku, třeba na výlety.

Vah i Cassanova spolu založili již dávno Restaurant „Hovno na talíři“. Prý mají narváno, převážně z řad určité minority.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.
R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Na Automatické univerzitě v Brně vymysleli byznys jako Brno

9. 4. 2018 02:07 - Finance - Alexandr Kosodřev

„Možná ještě větší, spíš jako Praha,“ žertuje doc. Vrána. Ten stojí za novým projektem.

O co jde?

Vrána říká: "Náš koncept se jmenuje Pomalu v prdeli býti a v součinnosti s principem Automatického rozesírání tvoří molotovův koktejl emocí, které prodávají."

Dobrá ale v čem konkrétně ten váš byznys spočívá?

„Věc je triviální,“ vysvětluje Vrána. "Vlastně je to úplná banalita. Představ si USB myš. A teď si ji tam strč až po kabel. No a my tě přitom budeme natáčet. Z youtube nám poplynou peníze, z nichž polovinu reinvestujeme zase do dalších lidí s myšma, a tak dál a tak dál. Je to teď TOP 1 kanál. Chápeš?"

Vysvětluje to ty zástupy lidí, držící se z nějakého neznámého důvodu za prdel?

 Jistě.