HRBATŮV KOSTELEC

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

25. 2. 2015 19:02 - Zdraví - Standa Skandál

BRNO - Prasedent Milouš Zeman byl dnes převezn do fakultní nemocnice v Brně s těžkou otravou methanolem a zkaženým jehněčím.

Zeman ještě při vědomí prohlásil, že víno je nejkrásnější nápoj a člověk, který nikdy nenavštívil vinný sklípek a neslyšel muziku Die Fahne hoch, není plnohodnotným člověkem. Doslova hovořil o „českém untermensch“ přičemž zdvihl pravici k přípitku a zvolal: "českej dobytku!"
 
„Degustace vín původně zahrnovala 1 600 000 vzorků, v druhém kole, postoupilo 7 000 vzorků a podnapilí degustátoři, kterým se odborně  říká sommelieři, měli co dělat, aby ve finále rozlišili jeden vzorek od druhého,“ poznamenal ještě Zeman při proslovu k vinařům ležíc na jednotce intenzivní péče.

R.E.K.L.A.M.A„Smrt abstinentům a vegetariánům“, vykřiknul ještě Zeman a pak upadl do bezvědomí a ztratil jednu dimenzi čímž se stal nehmatatelným.

Zeman 2D, který se zase přežral a přepil na degustaci na Moravě, má prý jen malou šanci na přežití, tvrdí primář faktultní nemocnice, MUDr. Drahomír Nepil.

R.E.K.L.A.M.A

Šampionem Salonu vín - národní soutěže vín 2115 se stalo Rudolfské žluté E927b výtěr sudů 1013 Zámeckého vinařství Bezmoc. Stejné vinařství vyhrálo i loni a předloni. V soutěži bylo 1 646 000 moravských a českých vín.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Illona Nemocná Óm nadsamice nabízí odháčkování mužům ve věku 18 až 35 let

31. 7. 2014 17:18 - Zdraví - Standa Skandál

Zbavte se háčků či bodlinek svých starých partnerek, které na vás ulpěly! To vše snadno a rychle  v tantrických kursech Illony Nemocné! To vše ve spolupráci s Guru Járou Óm nadsamcem.

Illona Nemocná dosáhla zasvěcení tajné tantrické zasvěcovací techniky, která má očistný charakter od negativních energií ze sexuálního spojení s předcházejícími partnerkami daného muže. Zahrnuje jak niternou složku (vizualizace, řízené holotropní dýchání), tak fyzickou část (penetraci do Nemocné).  „Když se muž vyspí s ženou, vznikne mezi nimi energetické pouto - háček nebo bodlinka a ten je spojuje celý život.“ tvrdí Nemocná.
 
Dr. Nemocná mužům aktem jejich ejakulace odejme negativní energie z jejich disharmonických vztahů a uvede je do harmonické rovnováhy. Nemocná preferuje metodnu Doc. Koníčka, tzv. na koníčka.


Illona Nemocná jako dítě třikrát prožila klinickou smrt (3NDE), také zažívala samovolně přicházející hluboké mystické stavy - samádhí, astrální vidění až po zlaté houno viděti. V létě 1989 emigrovala přes hory z Hrbatova Kostelce na Sicílii, aby se pak osvícená vrátila zpět do vlasti. Několik let žila i v Římě, kde začala její poradenská praxe. Studium ve městě u mnichů kombinovala s pobytem v přírodě. Zde se také intenzivně věnovala  mysticko-meditačním cvičením. V roce 1991 na italské poustevně u Arca „nečekaně“ dosáhla Nirvány, kdy pozřela semeno jaguára načež prozřela a po komplikované cestě po souši přes hory a doly do Egypta údajně dosáhla po noci nelegálně strávené v jedné ze tří hlavních egyptských pyramid staroegyptské zasvěcení. Několik měsíců po zasvěcení v Egyptě měla také dosáhnout Mahámudry - nirvány tantrické cesty. Následně byla donucena svými mistry, aby začala předávat své znalosti a dovednosti lidem. „Založ léčebné středisko Illony Nemocné“, pravil Nemocné duch svatý.
   
Nemocná se také pod vedení guru Járy Dobeše a Davida Černého věnuje Photoshop-mazanicím-kolážím, které prodává pod názvem Astrolocus®. Největší zájem vzdbudili koláže Orál, Anál a Kálí ve vagině.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Nemocná na koníčkaR.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Seriál: Vaření v extrémních podmínkách

31. 5. 2014 00:25 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Vítejte u prvního dílu našeho seriálu o vaření. Dnes si povíme o tom, jak uvařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje.

Čtyřhvězdičkový hotel znamená zvláště extrémní podmínky: káva 5 Euro, pivo 6 Euro, chipsy 5 Euro. Jsme Češi spořiví a tohle raději přenecháme Holanďanům. Náš šéfkuchař, Zdeněk Poblrajch si vybral jednoduché jídlo, které zvládne každý Čech v téměř každém hotelovém pokoji: špagety na čínský způsob Yen-Tac. (Nebo spíše jídlo si vybralo jeho - více o tom dále.)

Důležité je, aby byl pokoj vybaven základním kuchyňským náčiním, kupříkladu varnou konvicí. V nejextrémnějších podmínkách se na pokoji může nacházet místo ní kávovar, což situaci znesnadní. Pak záleží na kávovaru - možná půjde přizpůsobit, možná ne - v nejvyšší krizi je možno použít horkou vodu ze sprchy (ale pozor na legionely!)

Co budeme k vaření potřebovat? V našem případě nám postačilo jedno poloprázdné balení špaget. Jak říká Zdeněk Poblrajch, člověk nikdy neví - jedná se o postmoderní vaření, kde oproti klasickému vaření výsledek neovlivňuje kuchař, nýbrž kuchař je pouze nástrojem surovin, které jsou v danou chvíli k dispozici, tedy špaget.

Postup:

1. Do varné konvice nalejeme vodu. Nebojíme se přesáhnout horní maximální rysku.
2. Svazek špaget rozlomíme vejpůl a ponoříme jej do vody. Konvici zapneme a počkáme, až se bude voda vařit.
3. Poté konvici vypneme, přiklopíme a necháme pět minut stát.  Špagety začnou měknout.
4. Konvici znovu zapneme a těsně před tím, než se voda začne vařit, opět konvici vypneme. 
5. Po dalších pěti minutách vodu slijeme. A pozor! Toto je důležitý okamžik! Kdo chce, může vodu slít do hrnečku a vyrobit chutnou polévku. (o Polévce na somálský způsob si povíme v některém z příštích dílů)

Vzhledem k tomu, že žádné další suroviny nejsou (občas se na pokoji sice vyskytuje cukr, ale nikoli sůl), špagety Yen-Tac podáváme jen tak. Můžeme zapíjet vodou.

Vaření v hotelovém pokoji

Vaření v hotelovém pokoji

Zdeněk Poblrajch na závěr radí: když budete chvíli lovit v batohu, možná najdete i jablko.

P.S. Příště nezapomeňte vzít u snídaně jogurt.

 

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Světem hýbe nový trend: mrtvá strava místo živé stravy, svět dobývá morsitariánství (mor vitariánství)

26. 5. 2014 18:26 - Zdraví - Standa Skandál

Podle dávných východních principů harmonické rovnováhy Jin a Jang, i strava musí harmonizovat. Živá a mrtvá strava tak dobývá svět. Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

Po vlně živé stravy (vitariánství), tedy pojídání živných rostlin a zvířat přichází staronový směr: pojídání mrtvého jídla.

"Mrtvá strava je zvláště vhodná pro vzdušná znamení, optimistické a příliš živé lidi, kteří musí hledat půdu pod nohama a připoutat se více k zemi. Pojídání zdechlin zvířat živé lidi usadí, zvláště na pak mísu nebo nemocniční lůžko a o to tu jde. Právě rozkládající se mrtvola je plná uzemňujících energií, kdy přechází v úrodnou zeminu." vysvětluje MUDr. Illona Nemocná.

Nemocná také nasazuje na notorické optimisty anaerobik v kombinaci s mrtvou stravou.

"Nemůžeme strpět v naší spoečnosti příliš velké optimisty!" říká Illona Nemocná.

Mrtvou stravu lze nalézt například v lese, jde převážně o uhynulou zvěř jako je vysoká a divoká prasata. Znalci si pochutnají i na mrtvém hovniválovi. Sanatorium Nemocné ale počítá s rostoucím zájmem uzavřít kontrakt na dodávky konfiskátů s kafilérií z Českých Budějovic.

Pravými morsitariánem je sup Nelson Mandela - mrchožravý.

Sup mrchožravý - morsitarián

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.

Morsitariánství (mor vitariánství) je opakem vitariánství.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.