HRBATŮV KOSTELEC

Šok: V léčebně Nemocné utonul Milan Knížák

5. 8. 2014 22:22 - Zemřeli - Standa Skandál

Světový umělec, kurátor výstav, ředitel Národní Galerie a autor mnoha mazanin, Milan Knížák tragicky zemřel v nánosu bahna v léčebně MUDr. Nemocné.

Po odstranění sutě a bahna po fatálních záplavách v Hrbatově Kostelci našli záchranáři utonulé tělo umělce a ředitele Národní Galerie Milana Knížáka připoutaného řetězy k zemi. Knížák si totiž zaplatil tantrický kurs odháčkováním MUDr. Nemocné tzv metodou na koníčka. Nemocná díky nafukovacímu penisu nešťastnou událost přežila.

V médiích se šíří spekulace o zvráceném životě tohoto velikána, autora mnoha mazanic.

Knížák tak dovršil svou životní ideologii uměleckého bahna, které celý život tvořil a sám se v něm udusil. Tesně před svou smrtí společně s Davidem Černým vykáleli bio-obraz Stotisíc českých. Velký umělec bohužel nestihnul dokončit svou životní plastiku s názvem „Veškerá ta lidská kulturnost visí na dvou svěračích“, která měla zavšit jeho tvorbu.

Aktualizace: Vedle těla Knížáka bylo nalezeno v sutinách tělo ženy bez hlavy. Žena křečovitě držela bič a měla obuté jezdecké boty s ostruhami. Po analýze DNA bylo zjištěno, že jde o Kristýnu Kočí.

R.E.K.L.A.M.A

Jediné co zbylo po velikánovi Knížákovi jsou pytle sraček a perverzností.

R.E.K.L.A.M.A

Bartošová má nová prsa

21. 7. 2014 18:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Novým poprsím se včera pochlubila zpěvačka Iveta Bartošová (285 let). „Jsem šťastná jak malá holka, chce se mi řvát,“ řekla celá dojatá. Blesk napsal, že prsa získala od neznámé ukrajinské dárkyně za neznámých okolností. 

"To není pravda! Ta prsa tam volně ležela!" ohradila se Bartošová a s deníkem se soudí.

 

  

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

Po devatenácté hodině podevatenácté zemřel Václav Klaus

27. 6. 2014 10:35 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Včera po devatenácté hodině opět zemřel Václav Klaus (386 let). „Byla to jen menší mrtvička, takové zaškobrtnutí, nestojí ani za řeč,“ prohlásil Klaus hned co ho propustili z nemocnice. Jak se však ukázalo, při onom zaškobrtnutí také ztratil kus nohy, ekonomické schopnosti a soudnost.

„A zase mi špatně přišili hlavu,“ stěžoval si vzápětí. "Nevím co je na tom tak složitého? Za živa jsem dělal horší věci," pokračoval. "Už nevěřím ani odborníkům. Víte, poprvé je to trochu šok, ale podevatenácté už v tom umíte chodit i když nemáte nohu."

O tom, že smrt není nikterak zlá, čtenáře přesvědčila Iveta Bartošová, která nedávno posmrtně vydala nový hit. „Mám novou energii, snad mi vydrží do příští sebevraždy,“ říká. Teď ji prý ale neplánuje, "fanoušci na mě čekají, těším se jak malá holka! A jsem spontánní!„ Na otázku, co vám po smrti nejvíce schází, odpověděla: “Asi ta nová kuchyň."

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

Po osmnácté hodině poosmnácté zemřel Václav Klaus 2D

24. 5. 2014 18:44 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Další ze série mozkových příhod postihla bývalého prezidenta Václava Klause 2D (386 let). „Tentokrát to nebylo vůbec, ale opravdu vůbec příjemné,“ postěžoval si Klaus 2D ihned po propuštění z vojenské nemocnice, odkud ho za půl pasu odvedla manželka Livie, která ruce od minulého úmrtí již také nemá. „Aspoň že už není levačka,“ ironizuje Klaus 2D.

„Nevím, nevím,“ pokračuje Klaus 2D a kdyby mohl, kroutil by hlavou. "Nevím, nevím, ty eurovolby. Musím se přiznat, že jsem snad vůbec prvně za ta léta velmi váhal, jestli mám jít volit," řekl novinářům. Přesto k volbám šel a nezabránila mu v tom ani včerejší příhoda. "Nikdy nevíte, jestli to nejsou vaše poslední volby. Člověk by si měl umět užít každé chvíle," řekl. Přiznal však, že programy stran nečetl, „už dlouho nemám čím“.

Klaus 2D zásadně nesouhlasí s myšlenkou Evropského parlamentu. „A to jistě nezmění ani další mrtvička,“ žertuje. 

Klause 2D k volbě doprovodila švagrová a vnoučata, poté ho uložili zpět do hrobu, kam patří. „Obvykle vstává až se setměním,“ pošeptala nám jeho švagrová tiše, aby ho nevzbudila.


R.E.K.L.A.M.A