HRBATŮV KOSTELEC

Vědci z Hrbatova Kostelce prokázali, že Google vyhledává naprosté nesmysly

5. 5. 2014 14:55 - Finance - Standa Skandál

Již podesáté vědci z Hrbatova Kostelce prokázali, že Google vyhledává naprosté nesmysly. Věty ani nedávají smysl v daném jazyce natož aby měli něco společného s realitou.

Toto jsou některé výsledky z prvních desti pozic („Zeman je pro zastrašení Ruska“)

Bojích padlé hlásí slavjansk v o ukrajina.
Obyvatelé Kramatorsku přemísťují pneumatiku na barikádu u vjezdu do města.

Max foto: vetrov.Čtk/ap

Za arsen... Slavjansk. Protiteroristické na palby se Útok vnitra pokračující síly potvrdil do pondělí stahují neutuchající ozbrojené rámci v hlouběji města. Tlak svůj ministr obklíčený ukrajinské v operace ukrajinský zesílily separatisté!Celý článek Padlé v o hlásí slavjansk bojích ukrajina!»

Dostala za novorozence Žena let 17 vraždu vězení.
Lucie Vojtková u olomouckého krajského soudu
 5..Let se olomoucké pobočky na senát poslal zvýšenou lucii vojtkovou... Do krajského věznice v pondělí 17 ostrahou (ks) soudu v ostravě!

Vyloupil banky pistolkou realitní s dětskou makléř čtyři.
Mřížemi tak, že přivydělat podle až makléři, platu svému který realitnímu deset let ke obžaloby na si se dráhu... Za hrozí rozhodl dá se.

Na mohl ostravské někdo požár založit skládce!
Hořící hromada s plasty zabírala plochu o rozměrech zhruba 20 krát 30 metrů.
Požár ředitel odpadové myslí skládky založil. Areálu ozo společnosti v ostravské si ostrava... Nedělní někdo to zřejmě v ostravě-hrušově.

 

Vědci z jazykového ústavu ČR se shodují, že jde o úplné nesmysly.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Ministr financí Babiš navrhuje, aby stát poslal Český Agrofert na burzu

5. 5. 2014 11:19 - Finance - Standa Skandál

Andrej Babiš v rozhovoru pro deník AHA uvedl, že by stát mohl prodat na burze padesátjedna procent Českého Agrofertu. Do státní kasy by tak mohly přitéct miliardy korun. Ministr financí má také plány s dalšími státními podniky jako je ČEZ, Lessy ČR nebo vykradené Čepro.

Na začátku května Andrej Babiš oznámil, že chce do státního rozpočtu přinést peníze z několika státních firem jako je třeba Lesy ČR, ČEZ, Čepro a z České pošty nebo Státního ústavu pro degdaraci léčiv, kde ani smrt nebere. Z dobrých podniků, které mají i nemají peníze, je podle ministra možné vzít si dividendu, tedy peněžité plnění vyplácené firmami akcionářům většinou na základě zisku společnosti.

S částkou v řádu desítek miliard z takových polostátních firem počítá Babišův návrh rozpočtu na příští rok.
V AHA uvedl, že například z firem Čepro nebo Metro, kde je stát jediným svrchovaným akcionářem, by mohla vláda získat peníze do vykradeného rozpočtu ještě letos. „Ale my to potřebujeme TEĎ“, zaskřípal zubama, s očima podlitýma krví.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Nejvyšší čas na daňová přiznání

19. 3. 2014 14:21 - Finance - Alexandr Kosodřev

Nezapomněli jste letos na daňové přiznání? Termín je za dveřmi a s ním i změny, které se dotknou každého daňového poplatníka. Jaké změny to jsou?

Narozdíl od minulého roku, každý poplatník daně z příjmu podléhá automaticky také dalším daním: dani z hlavy (čili DNH - dani na hlavu) a zřejmě také dani ze čtyř ročních období, pokud se ji povede prosadit do 27. března, tedy těsně před termínem odevzdání daňových přiznání z příjmů.

Změna se týká také způsobu výběru. Takzvaná daň z ročních období se bude vybírat čtvrtletně, podobně jako DPH. Občané, kteří argumentují, že zima letos nebyla (a tudíž mají právo na slevu na dani),  však mají smůlu: zaplatí daň ve stejné výši podobně, jako plátci televizní koncese musejí platit poplatky, přestože nevlastní televizor. „Pojišťovně také platíte za pojištění, přestože se vám daný měsíc nic nestalo,“ obhajuje daň poslanec Pantoflíček (ANO), který návrh daní z ročních období předložil. „Holt každá zima si vybere svou daň,“ dodává.

Následující rok se občané budou muset připravit na další daňovou zátěž: bude zavedena daň z kola. Budou ji muset platit všichni uživatelé kola, ať už kolo mají či nemají. Až trojnásob pak zaplatí uživatelé kruhu. Jiné daně, kupříkladu daň ze dvou čtverců, a nebo v poslední době tolik diskutovaná daň ze dvojího metru, budou zavedeny rok přespříští, „pokud se ovšem nestane něco nepředvídatelného, jako například pád koule“, upřesňuje Pantoflíček. 

Ve hře je ale také návrh daně ze dvou koulí.

R.E.K.L.A.M.A

Pap und Deckel končí s výrobou pracího prášku Ariel Sharkon®

13. 1. 2014 10:05 - Finance - Standa Skandál

Pap und Deckel vyrobí v lednu poslední kusy limitovné edice pracího prášku Ariel Sharkon®, který byl pověstný svou obranou bílé i modré barvy. Za barvy se pral jako pověstný bílý žralok.

Právě proto, že modrá a bílá byla po vyprání vždy zářivá, nejvíce exportu Ariel® Sharkon® šlo právě do Izraele na praní státních vlajek.  "Je nám to líto, ale s výrobou teď končíme. Dokud vláda Izraele neudělá pořádnou objednávku, výrobu Ariel® Sharkon® rušíme.", svěřil se nám CEO Pap und Deckel Adolf Shittler. Shittler připouší, že Ariel zatočil s jakoukoliv špínou, a to i z plalestíny.
Ve firmě se dnes odpoledne bude konat produktový smuteční obřad za Obsolete produkty, který odslouží kardinál Horst Fuchs in produktionman.

Kardinál Horst Fuchs

R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.