HRBATŮV KOSTELEC

U Pravičácké brány si dali dostaveníčko neomačisté

29. 7. 2022 13:53 - Konspirace - Joachim Řitke

Kouř, oheň - peklo. Tak to vypadá na nepovolené akci radikálních neomačistů u Pravičácké brány v Českém Švýcarsku.

Místo monitorují vrtulníky Policie ČR, které na účastníky také shazují vodu, aby u nich nedošlo k přehřátí tancem. Týká se to zejména rizikových skupin, říká policista v civilu, který si přeje nadále zůstat v anonymitě. Sám se prý hlásí k ultrapravici, ale bojí se to říkat nahlas, a tak nám alespoň zahailoval.

Na pomoc přiletěla i dvě hasicí letadla z Itálie. „Kropíme účastníky vodou, přesto jsme několik z nich odvezli s podezřením na infarkt a jednoho na nevhodné názory,“ pokračuje policista.

Všude se tančí. Českým Švýcarskem zní hudba Daniela Landy. „Vypadá to tu jako na sjezdu gayů,“ říká policista.

aktualizace:

Hasiči hovno hasí a už také jenom tančí.

V 15:35 se utrhl skalní blok, který nesl obrovskou televizní obrazovku. Ta spadla přímo na účinkující. S těžkými popáleninami pleše byl odvezen Daniel Landa. Češi kondolují, zapalují svíčky a zbytky lesa.

Obrazovka padá na Daniela Landu a jeho rytířskou bandu

Obrazovka padá na Daniela Landu a jeho rytířskou bandu

Podivín z Litomyšle se živí jedem na krysy

30. 3. 2019 11:19 - Konspirace - Joachim Řitke

Pan Václav Novák žije tak trochu jiným životem. Živí se výhradně jedem na krysy. Dává si jej ke snídani, k obědu i k večeři. „Vypustil jsem maso, ovoce i zeleninu a od té doby se mé zdraví zlepšilo,“ svěřuje se pan Václav.

Pan Václav umí jed na krysy uvařit na mnoho způsobů. „Můžete ho dusit, smažit, péct nebo jíst jen tak - prostě jako každé jiné jídlo. Důležité je dodržet vyvážené množství.“

Jed na krysy podávala panu Václavovi už jeho maminka. „S užíváním jsem začal když mi byly tři roky. Kdybych byl býval maminku poslechl, mohl jsem si ušetřit období, po které jsem se týral makrobiotikou.“

Jed na krysy je prý doslova všelék. „Mám úspěch i v léčbě takových nemocí jako je AIDS nebo rakovina,“ říká pan Václav. Dokonce jednomu pacientovi narostly nohy.

Důležité je jedno: Před použitím jedu na krysy ho musíte uchovat po tři dny v pyramidě. Ta musí být otočena podle světových stran a její vrchol by měl svírat kosočtverec s šestou dimenzí, varuje pan Václav. Jinak může být jed i jedovatý.

Mentálně postižené děti ze školy v Kunicích chtějí sloučit se zdravými

14. 12. 2017 12:41 - Konspirace - Alexandr Kosodřev

Desítkám dětí s lehkým až středním mentálním postižením hrozí, že v nejbližších dnech budou sloučeni s dětmi zdravými, říká Josef Mengele ml., ředitel školy v Kunicích.

Sloučení se děsí nejen učitelé, ale hlavně rodiče. To je i případ Lenky Klechové, u jejíž dcery se ve třech letech objevila lehká mentální retardace. Nyní by dcera měla být sloučena se Zuzankou Procházkovou. Rodiče obou holčiček si neumějí představit, že by dívenky vyrůstaly spolu.

Dle ředitele Josefa Mengeleho má však být sloučena celá kunická škola s potravinářským učilištěm v Jílovém u Prahy. „Nemůžu se dočkat, miluji inkluzi,“ říká Mengele ml.

 
R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Neviditelné dřevo není zázrak a není ani hoax. Přesto se najdou tací, kteří tomu nevěří.

15. 6. 2017 10:04 - Konspirace - Salmonela Lisá

Dopisovatel ze Svazu nám píše informace o kterých jsme ani my sami netušili...

Správné JPS vám na cesty ukáže cokoliv. Kdo se vyzná v souřadnicích, je pro něj cestování daleko snadnější." říká Julius Šuman, který nikdy  pomoc při hledání míst nepotřeboval.

Je to tím, že Hrbatův Kostelec je vystaven z neviditelného dřeva, které se stalo naprostou senzací ve Švédsku, tudíž nepotřebuje žádné souřadnice. Město nenajdete, pokud ho nebudete chtít vidět"dodává s úsměvem na rtech, jako by se vysmíval všem Murphyho zákonům.

Je to neuvěřitelná optická iluze. Obalené je nejen dřevo na domech, ale i silnice, auta, značky, dokonce i stromy, na které neserou ptáci, protože je nedokáží najít. Ludmila Kyprá z místní trafiky tvrdí, že ji to dokonce zlepšilo sexuální život. Zužuje si s tím i bobra.

Dokonce i někteří obyvatelé mají problém s Navrátilem. Obvykle tomu bývá po návštěvě místního Parlamentu s výčepem, kteří místní najdou jen díky smradu z kouře. I starý kriminálník Broax tvrdí, že si na takový život zvykl. Nic není vidět, i když to ukradne. A když to tvrdí Broax, tak to není hoax.

Nikomu ale není divné, že jméno Julius Šuman fičí i v kauze Babišových odposlechu. Místní jsou na něj hrdí a tvrdí, že kdo jiný by se měl tak pěkně starat o finance, než jejich starosta. Anebo se i on stal terčem neznámého hackera? Kdo tedy založil twitterový účet Skupiny Šuman, kde se začátkem května začaly objevovat odposlechy, na nichž Andrej Babiš vulgárně nadává na politické soupeře a plánuje, kdy zveřejnit diskreditační informace proti sociální demokracii? Odposlech by taky nemusel být slyšen natož vidět, nebo dokonce cítěn. V Hrbatově Kostelci by našlo uplatnění vícero lidí z různých pofidérdmích kauz.

A to to není fligna, nýbrž jiný příběh.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!