HRBATŮV KOSTELEC

Ředitel ČOV: Stáblíková se na olympiádě neposere!

10. 8. 2016 08:41 - Sport - Standa Skandál

Rio de Janeiro - Touha Mariany Stáblíkové startovat na letní olympiádě v Riu de Janeiro zůstane nenaplněna. O tom, že se české hrdinka zimních olympijských her v krasosraní a rychlosraní nezúčastní středeční časovky, rozhodla v úterý ráno přímo v Riu Mezinárodní arbitráž DRAM (CAS/RAS).


Je to k posrání, tvrdí Stáblíková.

Arbitráž ohledně sraní rozhodla rychle a tvrdě pod značným časovým tlakem což způsobilo vyprázdnění a zneschopnění sporotvkyně. Několikatýdenní snaha Sáblíkové, jejího týmu a experta na sportovní právo Jana Šťovíčka přišla vniveč, tribunál neobměkčila ani přímluva prezidenta České republiky Miloše Zemana 2D in memoriam či sportovních legend v čele s Věrou Čáslavskou i Helenkou Zagorovou.

Jádro věci zůstalo podle CAS nezpochybnitelné. Stáblíková jednoduše nesplnila podmínky pro to, aby se do olympijského kálení kvalifikovala, protože se posrala. Šotečekovi nevyšel ani záměr nahradit v rychlosraní Rusku Olgu Zablionskou, která byla pár dnů před olympiádou vyřazena kvůli průjmu (dopovala projímadla). Nakonec ale uspěla s voláním z toalety, kde zkolabovala.

Češka dlouhé měsíce žila v domnění, že si start zajistila už na loňském světovém šampionátu. Na začátku června ale Mezinárodní unie krasosraní zveřejnila pětadvacetičlenný seznam kvalifikovaných, na kterém Stáblíková chyběla. Český svaz sranců si pravděpodobně špatně vyložil postupová kritéria.
Češka dlouhé měsíce žila v domnění, že se dostatečně posere - start si totiž zajistila už na loňském světovém šampionátu v akrobatickém krasosraní na kruzích a bradlech. Na začátku června ale Mezinárodní unie krasosraní zveřejnila pětadvacetičlenný seznam kvalifikovaných, na kterém Stáblíková chyběla.  Český svaz sranců si pravděpodobně špatně vyložil postupová kritéria a poslal komisi malé množství vzorku stolice.

Kejval ocenil bojovnost Stáblíkové

Pětinásobná olympijská vítězka v rychlosraní přesto odletěla do Brazílie, kde se samostatně připravovala na možný start. Zbytečně.

Posezení u odpadních vod pro diváky Olympiády v Riu


"Musím Martinu nesmírně ocenit. Jedla a zadržovala hodně. Je znát, proč je pětinásobnou olympijskou vítězkou a proč podává tak vynikající výkony v rychlosraní i v krasosraní. Nevzdala se, překousla úhoře a rozhodla se bojovat do posledních sil, i když byla v hodně těžké situaci. Ukazuje všem, že dokud je naděje, má smysl bojovat ve sportu i v životě. Bez ohledu na to, že v tomto případě neskončil boj vítězstvím," prohlásil předseda ČOV (Čisticky odpadních vod) Karel Kejval.
Šoteček opíral žalobu o nejasnou interpretaci pravidel USB-OHCI. "My jsme říkali, že výklad OHCI není jediný možný a jediný správný. Člověk by se z té specifikace skoro posral. A pokud je pravidlo nejasné, musí být vykládáno ve prospěch Host controlleru. Proto jsme chtěli, aby OHCI přidala jedno místo v časové značčce," uvedl Šoteček, který se svým týmem arbitráž o přidělení připravoval, ale protože je sám jedním z rozhodců CAS/RAS, časování DRAM v Riu se nemohl zúčastnit.


Šoteček: Boj stál za to kvůli budoucnosti sraní


Zastupoval ho proto Martin Massner, rovněž člen legislativní rady ČOV (Čistička odpadních vod). "kvalifikační pravidla krasosraní jsou nesmírně složitá a jsou v nich hlavně díry, musíte pečlivě našlapovat, abyste do něčeho nešlápli. Některá pravidla jdou smyslem proti sobě a celá jsou k posrání což stimuluje sportovce k vyšším výkonům. Navíc je důležité podívat se na ně tím způsobem, že se vám z nich udělá doslova šoufl - jejich smyslem je posrat co nejvíc lidí a umožnit, aby se utkali ti nejlepší. V tomto případě neumožnila USB-OHCI startovat Windows k vůli, řekl Massner.

Přestože CAS (Czech Academy of Sciences) tyto argumenty neuznala, česká strana nepovažuje svůj boj za svobodu sraní za marný. "Ukázalo se, že i v pravidlech pro kvalifikaci na krasosraní OH- (sraní do hydroxidových kalných vod) mohou být nejasnosti a zvratky. Mrzí nás, že náš případ nevyšel, ale alespoň USB-OHCI a další dostaly jasný signál SIGTERM, že pravidla nemusejí být jasně napsaná. Proto stál celý ten boj a tlak za to. Usnadní to sraní mnoha sportovcům v budoucích případech – posrali se úplně," řekl Šoteček.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Prezidentství světa v PR 2016

23. 3. 2016 18:28 - Sport - Alexandr Kosodřev

V posledním kole soutěže PS v PR navýšili jak Donald Trump, tak Hillary Clintonová náskok před svými spoluhráči. Nechali za sebou družstvo Teda Cruze z Texasu i hráčský tým Bernie Sanderse z Vermontu, který na výkon dvojice nestačil. Kvůli velmi rozdílným výsledkům se dokonce hovoří o kokainovém dopingu. Ten se však netestuje, aby nebyl v moči prokázán.

Clintonová bodovala již v předchozí sérii soutěže, kdy své prvenství udržela necelých sedm měsíců. V závěru však nestačila na silnějšího Barracka Obamu a vybojovala druhou pozici. Letos porotu zaujaly její vyrovnané výkony, kterými se během sezóny prezentovala. Že je ve formě, dokázala již několikrát: udržela náskok před dotírajícím američanem Bushem i Carsonem a nyní se drží v těsném závěsu za Donaldem Trumpem.

"Úspěch Hilči je úžasný, stejně jako její neuvěřitelná stabilita v průběhu celé sezóny. Moc jí blahopřeji, určitě to je skvělá náplast za všechna ta druhá místa. Navázala na to, co předváděla celou minulou sérii. Jde prostě vytrvale a soustředěně za svým cílem. Moc to Hilče i celému jejímu PR týmu přeju," řekl pro oficiální internetové stránky Bílého domu její bývalý manžel a PResident světa z roku 2003, Bill Clinton.

Donald Trump v generálce na hlavní soutěž také válel. V americkém New Hampshire ovládl sprint, stíhačku a na závěr triumfoval i v ženské štafetě - tu si ale jen tak z legrace střihnul právě s Clintonovou.

Zda bude Trumpův triumfální start pokračovat, ukáže závěrečný souboj. Je klidně možné, že se bude muset New-Yorský rodák nakonec smířit s dvěma „bramborovými medailemi“ - čestným doktorátem z Oxfordu a blahopřáním od Václava Klause staršího.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Družstvo sportovců z Islámského státu postřílelo družstvo TJ Smradoprdky

4. 2. 2016 21:04 - Sport - Alexandr Kosodřev

V právě proběhlé mezinárodní soutěži družstvo sportovců z Islámského státu postřílelo naše družstvo TJ Smradoprdky. Přesto smradoprdští vyhráli alespoň morálně 15:3. Všechna čest!

Už při startu islámští běžci chybně pochopili startovací výstřel a spustili odvetu. Odnesl to Tomáš Novák, kterého ihned odnesli.

Nedařilo se ani v pětiboji. Ten skončil už střelbou a na šerm se dostalo pouze v jednom případě, kdy prohrál svůj život Jiří Žemlička.

Fotbalové utkání se sice podařilo dohrát, ale pět fotbalistů bylo v průběhu upáleno, ukamenováno a jeden skončil s půlkou hlavy, „což nemělo na hru vliv,“ říká trenér, "jde přece o fotbal." Alespoň něco tedy.

Konečně remízou skončila soutěž na chodících pásech. „Nikdo nikam nedošel,“ řekl výživový poradce a manažer smradoprdského fitness a wellness centra, Marcel Blitečka.

Sledovanost zápasů na TV Hovna mnohonásobně předběhla konkurenci. „Například v sobotu večer jen 10% diváků upřednostnilo talkshow se znásilněnou Jágrovou exmilenkou Puhajkovou na ČT1, což nikdo z odborníků na média nečekal,“ říká ředitel Hovny Dvořák.

Dvořák pokračuje: "Zakoupili jsme licenci na vysírání dalších zápasů Islámského státu. Jedná se například o disciplínu běh se sračkou daleký, na který se domácí družstvo Smradoprdek specializuje, avšak nově navíc s hořící koudelí v prdeli. Už teď můžu slíbit, že to bude sranda."

"Dále chceme přenášet zápasy ve stolním fotbalu, který se hraje přímo s těmi stoly. V neposlední řadě pak zápas diváků sledujících s granáty v rukou zápas ve stolním fotbale hraný se stoly v televizi. Vzhledem k tomu, že v hledišti budou jak příznivci Islámského státu tak naši, bude to doslova divácký trhák," uzavírá Dvořák.

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Jágr mění TJ Smradoprdky za NHL

13. 5. 2015 14:20 - Sport - Alexandr Kosodřev

Dle výroční zprávy Českého svazu letního hokeje vyšla zima nanejvýš vydařeně. „Vpodstatě nám žádná plocha ani nezamrzla,“ říká Martin Loukota, manažer soutěží (LSD).

Také týmu TJ Smradoprdky se zimní sezona vydařila. Družstvo se nedostalo ani do krajského přeboru, takže lze již nyní považovat MS v letním hokeji za opět prosrané.

V nadcházející sezoně pomůže týmu Smradoprdek odchod Jaromíra Jágra. Tomu se letos několikrát podařilo dostal družstvo až na led.

Jak bude družstvo bez Jágra hrát, můžete se přijít podívat o víkendu do klubovny TJ Smradoprdky. Po České pivní extralize se tam uskuteční přátelské utkání s družstvem tyčkařů z Reálu Merdeid.

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

Tyčkař Jágr Reálu Merdeid

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.