HRBATŮV KOSTELEC

Jiří X. Měnesed spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta

30. 9. 2014 15:50 - Zemřeli - Standa Skandál

Jiří X. Měnesed, vůdce Brněnské frakce islámského státu spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta Miloše Zemana 2D, všichni na místě zemřeli.

Jiří X. Měněsed se dostal na oslavy výročí presidenta v komickém převleku Monsieur Creosota,  v jehož břišním vaku měl ukrytou nálož 50kg TNT. Nálož odpálil přímo v hradní Kulaté jídelně při slavnostním obědě.

Na místě zemřeli:  Bohuslav Sobotka (ČSSD), místopředsedové vlády Andrej Babiš (ANO) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD), šéf Špenátu Milan Štěch (ČSSD), předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, člen bankovní hřady ČNB Jiří Rusnok a další potentáti. Podruhé napůl zemřel napůl milovaný Miloš Zeman.

Budiž jim země lehká.

Aktualizace: Jelikož kardniál Duka byl zasažen úlomky kostí při explozi atentátníka a je hospitalizován v Nemocnici V Homoli, smuteční mši za naše padlé na Hradě odslouží tentokráte Xavier Crement, vicekardinál a autor trilogie Dost bylo kokotů.

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Šok: V léčebně Nemocné utonul Milan Knížák

5. 8. 2014 22:22 - Zemřeli - Standa Skandál

Světový umělec, kurátor výstav, ředitel Národní Galerie a autor mnoha mazanin, Milan Knížák tragicky zemřel v nánosu bahna v léčebně MUDr. Nemocné.

Po odstranění sutě a bahna po fatálních záplavách v Hrbatově Kostelci našli záchranáři utonulé tělo umělce a ředitele Národní Galerie Milana Knížáka připoutaného řetězy k zemi. Knížák si totiž zaplatil tantrický kurs odháčkováním MUDr. Nemocné tzv metodou na koníčka. Nemocná díky nafukovacímu penisu nešťastnou událost přežila.

V médiích se šíří spekulace o zvráceném životě tohoto velikána, autora mnoha mazanic.

Knížák tak dovršil svou životní ideologii uměleckého bahna, které celý život tvořil a sám se v něm udusil. Tesně před svou smrtí společně s Davidem Černým vykáleli bio-obraz Stotisíc českých. Velký umělec bohužel nestihnul dokončit svou životní plastiku s názvem „Veškerá ta lidská kulturnost visí na dvou svěračích“, která měla zavšit jeho tvorbu.

Aktualizace: Vedle těla Knížáka bylo nalezeno v sutinách tělo ženy bez hlavy. Žena křečovitě držela bič a měla obuté jezdecké boty s ostruhami. Po analýze DNA bylo zjištěno, že jde o Kristýnu Kočí.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Jediné co zbylo po velikánovi Knížákovi jsou pytle sraček a perverzností.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Bartošová má nová prsa

21. 7. 2014 18:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Novým poprsím se včera pochlubila zpěvačka Iveta Bartošová (285 let). „Jsem šťastná jak malá holka, chce se mi řvát,“ řekla celá dojatá. Blesk napsal, že prsa získala od neznámé ukrajinské dárkyně za neznámých okolností. 

"To není pravda! Ta prsa tam volně ležela!" ohradila se Bartošová a s deníkem se soudí.

 

  

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Po devatenácté hodině podevatenácté zemřel Václav Klaus

27. 6. 2014 10:35 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Včera po devatenácté hodině opět zemřel Václav Klaus (386 let). „Byla to jen menší mrtvička, takové zaškobrtnutí, nestojí ani za řeč,“ prohlásil Klaus hned co ho propustili z nemocnice. Jak se však ukázalo, při onom zaškobrtnutí také ztratil kus nohy, ekonomické schopnosti a soudnost.

„A zase mi špatně přišili hlavu,“ stěžoval si vzápětí. "Nevím co je na tom tak složitého? Za živa jsem dělal horší věci," pokračoval. "Už nevěřím ani odborníkům. Víte, poprvé je to trochu šok, ale podevatenácté už v tom umíte chodit i když nemáte nohu."

O tom, že smrt není nikterak zlá, čtenáře přesvědčila Iveta Bartošová, která nedávno posmrtně vydala nový hit. „Mám novou energii, snad mi vydrží do příští sebevraždy,“ říká. Teď ji prý ale neplánuje, "fanoušci na mě čekají, těším se jak malá holka! A jsem spontánní!„ Na otázku, co vám po smrti nejvíce schází, odpověděla: “Asi ta nová kuchyň."

 

 

 

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!