HRBATŮV KOSTELEC

Tisíce Kč bez praxe a z pohodlí kanceláře?

19. 6. 2014 15:20 - Finance - Alexandr Kosodřev

Zdá se vám to neuvěřitelné? Náš systém opravdu funguje! Stále nevěříte?

Firma BusyWorks, s.r.o. se dlouhodobě zabývá činností v sektoru nicnedělání. „Začnete ráno a pokračujete přes oběd až do večera,“ říká zaměstnanec Luboš Kreativec, "s krátkou pauzou, samozřejmě, ale to jen na odeslání e-mailu o tom, že jste nic neudělali." 

Tyto kontrolní e-maily představují jedinou práci, kterou vykonáváte. „Ale i to je pouze na vás,“ doplňuje Jiří Flexibil, který má ve firmě na starosti péči o klienty. "Odesílání reportů není povinné. Drtivá většina zaměstnanců však reporty posílá, aby se celý den nemusela nudit. Podle počtu odeslaných reportů nadřízený pozná, který zaměstnanec se nudí nejvíc a ten pak bývá za své nicnedělání povýšen."

„Tuto jedinou aktivitu nesmíte přehánět,“ zdůrazňuje Zuzana Produktounerová, "abyste nevytvořili dojem, že něco děláte!" Produktounerová, která má na starosti analýzu statistik úspěšnosti, doporučuje poslat jeden až tři středně dlouhé e-maily denně. "Pokud nemáte nápad, napište to prostě jen dlouhé, pak to nikdo nečte."

Proneaktivnější zaměstnanci používají ke generování reportů specializovaný software, jenž umožní vykonávat nečinnost efektivně a bez námahy. „Mohu doporučit například program Kancelářský balík®, který skvěle sedne mé nátuře a potřebám,“ pokračuje Luboš Kreativec. "Je snadný v ovládání a v základní verzi obsahuje jak generátor excelových tabulek, tak rozšíření Pozitivní graf®. Moje statistiky mají díky němu u nadřízených velký ohlas. Díky programu máte také přehled o všech rauchpauzách, takže nevynecháte ani jednu a jste neustále v centru dění." Na trhu dále existuje rozmanitý prokrastinační software a aplikace.

CEO firmy BusyWorks, Štěpán Fondojič, říká: "U nás ve firmě se zaměřujeme především na agilní nečinnost. Nasadili jsme celou řadu procesů, které mají za cíl zvýšit nečinnost až do extrému. Výsledky jsou ohromující, jak ukazuje pozitivní graf."

Pozitivní graf®

Pozitivní graf®

„V podstatě jsme zjistili, že čím méně zaměstnanců u nás něco dělá, tím lépe pro firmu,“ pokračuje Fondojič. "Zejména počet nejrůznějších chyb, vyplývajících z lidského faktoru, se nám povedlo snížit na nulu."

"Jelikož úspěšně rosteme, hledáme nyní nové tváře. Kromě nicnedělání vám v naší firmě nabízíme placené celopodnikové volno třikrát ročně, placené dny nemocenské a dále prodloužené státní svátky a víkendy. Nepsaným pravidlem je, onemocnět každý druhý pátek. Chytřejší zaměstnanci však onemocňují v pondělí, aby se vyhnuli případnému výskytu práce, který v tento den hrozí nejčastěji."

Firma BusyWorks získala cenu Progresivní firma roku v prestižní anketě CzechTop100. „Díky tomu jsme dosáhli na další dotace z Evropských fondů,“ uzavírá CEO Štěpán Fondojič.

 

Podmínky pro uchazeče

Alespoň tři roky praxe v nicnedělání v korporátním sektoru (praxe v jiných sektorech či jiné zkušenosti jsou na škodu)
Umět se podepsat
Umět odeslat e-mail
Umět samostatně uvařit kafe
Časová dochvilnost, celodenní přítomnost v kanceláři a nesamostatnost v rozhodování podmínkou
Zkušenosti v brouzdání po webu výhodou

 

R.E.K.L.A.M.A

V Hrbatově Kostelci vyroste pěstírna marihuany

27. 5. 2014 11:36 - Finance - Standa Skandál

V Hrbatově Kostelci napřesrok vyroste plně vertikálně integrovaná pěstírna marihuany. Zastupitelstvo již povedlo změnu územního plánu a uvolnilo 1000ha orné půdy na pěstování kopí s vysokým podílem THC.

Kostelečtí si od tohoto kroku slibují zvýšit přímy nejmémně o 15700% z prodeje omamných látek, jelikož v Hrbatově Kostelci hodlají vybudovat plně integrovaný závod na výrobu cigaret pod značkou Sv. Márija, výrobu léčebných mastí vhodných i na poslední pomazání, hašiš a jako nejlepší výrobek Fenixovy i Stalinovy Slzy.

CEO Adolf Shittler Pap und Deckel, jež je výhradním dodavatatelem technologie a hnojiv si slubuje od závodu velkou budoucnost. Mladí Češi totiž dál vedou evropské statistiky týkající se počtu kuřáků marihuany - alespoň jednu cigaretu za rok vykouří téměř pětina lidí ve věku 15 až 34 let. S konopím mají už mezi 15. a 16. rokem zkušenost dokonce čtyři z deseti českých studentů.

Adolf Shittler má již rozpracovanou změnu legislativy, která umožní kouření tohoto blahodárného léku již od 5.roku života.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!

Zazmrdováno jest.

9. 5. 2014 12:09 - Finance - Standa Skandál

Přinášíme aktivity nejvyšších zmrdů. Absolventi v USA nesplácí studentské půjčky, TESLA Motors jede na emise, Facebook insider sales, MSFT s dírou, řepka a jiní.

Absolventi v USA nesplácí studentské půjčky a ve hře je 1000 miliard dolarů.

Microsoft nákupem šrotu Nokia udělal „díru“ do světa.

TESLA Motors žije stále jen z emisí akcií a udělal sekeru miliardu v 1Q2014.

Facebook vaří z vody a management soustavně prodává svoje akcie volům. Insider sale pořád a stále z vesela dokola.

Dryships dělají to samý, ve jménu dillution. Index BALTIC DRY je na minimech. Nestaví se.

Čez to prosral v Bulharsku a Temelín nedostaví.

National Bank of Greece zase navyšuje kapitál na rozkaz ECB. V ECB už peníze netisknou ale doslova kálí, stejně jako ve FEDu.

U nás pěstujou jen řepku kam se podívám. Mndloby z toho mám. Hovna v ČR budem žrat.

A koncem roku 2014 to nabere spád do EuroFIST. Armagedon za dveřma.

Howgh.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.

ekoKardinál Felix Christian Matthes odsloužil mši za nízké ceny větrné energie

8. 5. 2014 14:06 - Finance - Standa Skandál

Přechod od fosilních paliv k zeleným energiím je proces na desítky let změny paradigmatu, zdůrazňuje kardinál Felix Matthes, prosazující nové energetické politiky  ve vlivném v_Oko-institutu. Ten v roce 1980 prosadil změnu víry k obnovitelným zdrojům.


Proč jsou Němci tak nadšeni zelenými energiemi?
To je prosté, věří jim. Jdeme všichni v jedné řadě, v zelené, dokonce i zelený zákal se stal moderní a každý po něm touží, aby neviděl cifry za elektřinu. Víte,.. nevědět, to o tom je celá politika, šak vi to sami víte...

Není škoda zavírat nespolehlivé jaderné elektrárny po pouhých 35 letech provozu?
Prosím nevyjařujte se tak sprostě, takové elektrárny tu sice byly, ale jsou přinejmenším sprosté. Uvěřili jsme jsme všechna rizika možných *** havárií. Obrovská katastrofa by způsobila škody ve výši až 1400000 bilionů eur, tedy šestsettisíckkrát více, než je roční HDP celého Německa.

Není řešením stavět modernější a bezpečnější modely reaktorů, jako je XP1111 od Wrestlinghouze?
Prosím nepoužívejte tak vulgární výrazy jako West...

Na druhou stranu má ňaderná elektrárna stabilní výkon, zatímco výkon větrných a solárních elektráren v čase kolísá.
Neznám takové informace, zřejmě manipulujete fakta, vítr fouká a fouká a větrníky se točí, jen se podívejte na mou hlavu, tam se taky točí!

Pane ekokardinále Felixi děkuji za rozhovor, a nashledanou!

Děkuji také, Heil Lufter!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.