HRBATŮV KOSTELEC

PF 2014

31. 12. 2013 09:17 - Kultura - Standa Skandál

Redakce Hrbatova Kostelce našim věrným čtenářům přeje šťasný nový rok 2014!

Přejeme vám nejen šťasný nový rok, ale i plno naprosto neuvěřitelných, nevšedních a absurdních zážitků, právě takových jaké přináší život pravých libertinů. Pozvedněme číše na slavnostní příblitek!

Tak šťastnej a veselej i nalitej!

 

Krátke zprávy:

V Japonsku v prefektuře Fukushima, kde poklesla radiace, si milenci dávají rande v plynových maskách aby si tak chránili své zdraví.

Rande blízko Fukushimy

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Odstartovala velká světová rekatolizace

20. 12. 2013 00:01 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

„Ještě před pár týdny bychom si něco takového nemohli dovolit, díky českým restitucím máme kapitál na dokončení projektu rekatolizace,“ říká papež František a pokračuje:

"V prvé řadě je třeba aktualizovat přístup k Bohu. Bůh. Co je to Bůh? Tak jsme se ptávali doposud. Klient se však takto neptá! Naše církev se musí přeorientovat a více se přizpůsobit potřebám klienta. Budoucnost má zábava.

"V posledních dvou stoletích jsme měli některé delty, které naši klienti vnímali negativně. Musíme posílit církevní vizuál. Musíme investovat více do elektronické komunikace. Je nepředstavitelné, aby církev nebyla online v době, kdy má každé dítě chytrý telefon. Interaktivní hry, sociální platformy. Náš produkt je třeba přiblížit klientovi. S klientem musíme více komunikovat, a to především v cloudu, protože cloudová řešení jsou naší doménou již více než dva tisíce let," říká papež František.

"Příští rok chystáme vlastní smartphone, který bude poháněn operačním systémem, kterému můžete důvěřovat. Právě to je nová definice víry!"

"Na klienty však nezapomínáme ani o Vánocích. Pod stromeček jsme jim letos přichystali aplikaci MyGodApp, která udržuje trvalé spojení s Bohem pomocí  speciální proxy. Ať už jste kdekoli, jste stále ve spojení. Pokud se chystáte říkat nebo dělat něco špatného, aplikace vás zavčasu upozorní, nic nezůstane před Bohem skryto. A to je boží!"

Tip na vánoční cukroví: pečené židy

12. 12. 2013 18:29 - Kultura - Standa Skandál

Cukrárny Nová Osvětim reagují na pokrizové období celé Evropské Unie a uvádí na trh cenově dostupné vánoční cukroví dříve nazývané pálené židy.

Pečené židy, tak se jmenuje novinka Cukrárny Nová Osvětim. Jde o tradiční sladkohořké berlínské cukroví proslavené zvláště ve válečné době pro svou jednoduchost a levné suroviny.
Detaily receptury ing. Shittler nechce uvádět, ale prý jde o piškot pozvolna pěněný v podélných pecích s polevou z kunerolu (ztuženého rost. tuku) s tzv. cukrářským dehtem (náhražka kaka z odpdu výroby cukru).

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Tipy na vánoční dárky

Vaříme na koksu. To je název stejnojmenné knihy pro opravdové labužníky, kteří si potrpí na tradiční ostravské přípravě jídla. Na ostravsku bylo koksu vždy dost. Však se také jedná o uhelný revír a proto Ostraváci raději než svítiplyn používali koks.

R.E.K.L.A.M.A

Nejvíce se tato tradice ujala v ulici Stodolní a právě odtud pochází řada skvělých receptů, které můžete ochutnat v labužnickém restaurantu KOXOVNA!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

ekologická výzva na vánoce

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Kluby budou muset zavést taneční parket pro invalidy

30. 11. 2013 09:31 - Kultura - Standa Skandál

Taneční kluby budou muset od nového roku zavést taneční parket pro invalidy, kdy vstoupí v platnost vyhláška Ministerstva kultury o provozování klubů a restaurčních zařízení, která sleduje vyhlášku Evropské unie o integraci občanů s tělesným a/i/nebo duševním postižením.

Taneční kuby novou vyhlášku vnímají velmi nelibě, jelikož ubere místa na stání (na parketu) a zvýší investiční i provozní náklady. Taková jedna taneční sofa s certifikátem vyjde nejméně na 150 tisíc kun českých říká Petr Nejezchleb z pražského klubu Paradize, a to nemluvím o servisu. Nemám nic proti našim handicapovaným spoluobčanům, ale oni na těch sofa strašně hopsají a rozvrzají je.

Tak či onak, pro držitele ZTP/XP to vyhláška umožní prostor pro trávení volného času jinak než na vozíku.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky