HRBATŮV KOSTELEC

Bohuslav Sobotka 2D zemřel na nákazu ebolou

9. 10. 2014 12:16 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ebola tato zákeřná nemoc, která si jen za minulý rok celosvětově vyžádala přes 3000 obětí, letos opět řádí. Usmrtila již každého 0,0000004tého člověka na Zemi. Spekuluje se, že mezi nimi byl i bývalý premiér Bohuslav Sobotka.

Při bližším ohledání ostatků ministrů po nedávném atentátu se ukázalo, že ne všichni zemřeli kvůli explozi Jiřího X. Měneseda. Bohuslav Sobotka odešel již o minutu dříve, a to na toaletu, kde prý v sedě zemřel na ebolu.

„Projevy vysoké horečky a slovní průjmy provázely tohoto vysokého politika delší dobu,“ sdělil nám psychiatr MUDr. Cynický. Diagnózu potvrzuje nejmenovaný úředník z politikova blízkého okolí: "Musel být několikrát odstaven kvůli přehřívání."

Hlavní hygienik Úřadu Vlády, Vlastislav Štrougal nařídil zlikvidovat veškeré předměty, kterých se mohl Bohuslav Sobotka dotknout. „Preventivně bude spáleno asi padesát kilogramů nějakého kancelářského papíru, většinou s nějakými podpisy,“ upřesnil Štrougal. 

 

Přestože lék proti ebole zatím neexistuje, Ministerstvo zdravotnictví zváží nákup pěti tisíc krucifixů. To mu doporučil kardinál Duka. „Nechali jsme si vypracovat studii, která dokládá, že přítomnost krucifixu sníží riziko nákazy ebolou až o 0,000052 procent,“ říká kardinál. Dodávku krucifixů má zajistit Agrofert, který je však po Babišově smrti pod patronací právě kardinála Duky. Množí se tudíž protestní hlasy, poukazující na možný střet zájmů. „Nenene,“ oponuje Duka, "je to boží přání, a to má prioritu vyšší než soud nejvyšší!"

 

Jiří X. Měnesed spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta

30. 9. 2014 15:50 - Zemřeli - Standa Skandál

Jiří X. Měnesed, vůdce Brněnské frakce islámského státu spáchal sebevražedný atentát při oslavách 70. výročí presidenta Miloše Zemana 2D, všichni na místě zemřeli.

Jiří X. Měněsed se dostal na oslavy výročí presidenta v komickém převleku Monsieur Creosota,  v jehož břišním vaku měl ukrytou nálož 50kg TNT. Nálož odpálil přímo v hradní Kulaté jídelně při slavnostním obědě.

Na místě zemřeli:  Bohuslav Sobotka (ČSSD), místopředsedové vlády Andrej Babiš (ANO) a Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL), předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD), šéf Špenátu Milan Štěch (ČSSD), předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, člen bankovní hřady ČNB Jiří Rusnok a další potentáti. Podruhé napůl zemřel napůl milovaný Miloš Zeman.

Budiž jim země lehká.

Aktualizace: Jelikož kardniál Duka byl zasažen úlomky kostí při explozi atentátníka a je hospitalizován v Nemocnici V Homoli, smuteční mši za naše padlé na Hradě odslouží tentokráte Xavier Crement, vicekardinál a autor trilogie Dost bylo kokotů.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Šok: V léčebně Nemocné utonul Milan Knížák

5. 8. 2014 22:22 - Zemřeli - Standa Skandál

Světový umělec, kurátor výstav, ředitel Národní Galerie a autor mnoha mazanin, Milan Knížák tragicky zemřel v nánosu bahna v léčebně MUDr. Nemocné.

Po odstranění sutě a bahna po fatálních záplavách v Hrbatově Kostelci našli záchranáři utonulé tělo umělce a ředitele Národní Galerie Milana Knížáka připoutaného řetězy k zemi. Knížák si totiž zaplatil tantrický kurs odháčkováním MUDr. Nemocné tzv metodou na koníčka. Nemocná díky nafukovacímu penisu nešťastnou událost přežila.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

V médiích se šíří spekulace o zvráceném životě tohoto velikána, autora mnoha mazanic.

Knížák tak dovršil svou životní ideologii uměleckého bahna, které celý život tvořil a sám se v něm udusil. Tesně před svou smrtí společně s Davidem Černým vykáleli bio-obraz Stotisíc českých. Velký umělec bohužel nestihnul dokončit svou životní plastiku s názvem „Veškerá ta lidská kulturnost visí na dvou svěračích“, která měla zavšit jeho tvorbu.

Aktualizace: Vedle těla Knížáka bylo nalezeno v sutinách tělo ženy bez hlavy. Žena křečovitě držela bič a měla obuté jezdecké boty s ostruhami. Po analýze DNA bylo zjištěno, že jde o Kristýnu Kočí.

R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.

Jediné co zbylo po velikánovi Knížákovi jsou pytle sraček a perverzností.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Bartošová má nová prsa

21. 7. 2014 18:42 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Novým poprsím se včera pochlubila zpěvačka Iveta Bartošová (285 let). „Jsem šťastná jak malá holka, chce se mi řvát,“ řekla celá dojatá. Blesk napsal, že prsa získala od neznámé ukrajinské dárkyně za neznámých okolností. 

"To není pravda! Ta prsa tam volně ležela!" ohradila se Bartošová a s deníkem se soudí.