HRBATŮV KOSTELEC

Společnost: V Hrbatově Kostelci zavedli kursy zvyšování karmy.

29. 3. 2013 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

   

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

Namontovat karmy tak nízko, to si zahráváte s ďáblem, rozčiluje se nad neodbornými instalacemi plynových průtokových ohřívačů na hovní plyn. Po dohodě s Běhavkovými závody n.p. a magisrátem Hrbatova Kostelce, jsme rozeběhli kursy zvyšování karmy a nově budeme vyučovat i mazání karmy. Chceme tak zajistit plně osobně rozvinuté obyvatelstvo pro nadcházející pětiletku.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

ČHMÚ: Předpovědi již nevychází vůbec. Začneme informovat jinak, ...

12. 2. 2013 09:21 - Čechistan - Standa Skandál

... nejépe nijak. Český hydrogenemeteorologický ústav dlouhodobě přiznává, že co bývalo už není a a že lepší zítřky v předpovědích nehledejme. Počasí si doslova dělá co chce a výpočtky na rozsáhlých počitadlech jsou uplně nanic včetně snad i personálu.

chmu.jpg... nejépe nijak.

Český hydrogenemeteorologický ústav dlouhodobě přiznává, že co bývalo už není a a že lepší zítřky v předpovědích nehledejme. Počasí si doslova dělá co chce a výpočtky na rozsáhlých počitadlech jsou uplně nanic včetně snad i personálu.

I přes veškerou snahu rozšíření počitadel o 3 kuličky se nedaří. Proto ČHMÚ definitivně mění styl informování o počasí i nečasí na měsíce ba celé roky dopředu. Zprávy už nebudou vůbec konkrétní. Pro nejvíce nejistá období jsme se na padsátém šestém sjezdu pro hydrogenementorologii usnesli na zavedení pojmu nečas. Nečas pojme vše co se již nedá ani vyslovit. V ústavu kolikrát zavládne celoústavní frustrace a deprese z dlouhých zimních nečasů tak veliká, že ochromí celá oddělení. Doslova je tu takové dusno k nežití, z kterého žádná kloudná předpověď již nevyjde, stežuje si na ztížené klima-kterium RNDr. Zubatá.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A

Včerejší bouřlivá diskuse známých politologů a předních světových kybernetiků vyústila ve vážné otázky, zda Karel a Miloš nejsou přecijenom betaveze vládních
androidů, které Ministerstvo pro komunikaci s veřejností vyvíjí.

asimo-zeman.jpeg Včerejší bouřlivá diskuse známých politologů a předních světových kybernetiků vyústila ve vážné otázky, zda Karel a Miloš nejsou přecijenom betaveze vládních androidů, které Ministerstvo pro komunikaci s veřejností vyvíjí. 

Půjde o zcela novou moderní řadu profesionáních robopolitiků, kteří Vyhoví
každému(TM) a Zbožňují mě všichni(TM).

Prof. Zádrha, CSc, MBA poukazuje na typické zadrhávání Karla a pokleslou bradu, kteru trpí alfavezre androidů Karel 1. Prý jde o netěsnost pneumatického zdvihače hlavy implementující sterno-cleido-mastoideus u člověka. Ing. Jan Vodka se nemůže zbavit pocitu, že Miloš se zase vyznačuje kolébavou chůzí připomínající pohyb novějšího japonského Asima, ježto připomíná opilce pod parou.

Takzvané usnínání Karla, které se právě svádí na pokročilý věk je podle Prof.Kláry Cvrčkové Nabité, PhDr., zase způsobeno nízkou kapacitou baterie a Karel při dosažení 15% kapacity upadá do hibernate režimu a šteří tak energii. Sama dodává, že pivní pupek je právě u nové řady androidů skrýš na dostatek lithiových baterií. Nabitá si stěžuje na nízkou kapacitu baterí Karel 1 na každé konferenci Global Androids a doslova říká: Karel 1 je rychle vybitej. 

Miloš, jak je patrné, má břich mnohem větší, takže nazaspí. Jeho dvojitá brada může elegantně skrýt silnnější pneumatický píst sterno-cleido-mastoideus, ale stejně zřejmě není dostatečně dimenzovaný, protože Miloš v diskuzích sklání hlavu na stranu a koulí očima, což je problém neuroticko-genetické pseudosítě, kterou ještě ladíme, dodává Zádrha. Také věk kandidátů se hodí pro horší a levnější umělou kůži Cyberskin(R) One(R) , která lépe podává vrásky než destinásobně dražší Cyberskin(R) TeenForever(R).

Více spekulací expertní tým složnený z největších mezinárodních kapacit nechce šířit, dokud nebude prokázána pravost syntetické kůže u obou kandidátů.

-- hlood

Muž který se otrávil smaženým chlebem, zemřel

12. 1. 2013 14:17 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Muž který se včera okolo páté hodiny otrávil smaženým chlebem, zemřel. Přestože na místě zasahovali zdravotníci, nebylo mu již pomoci. „Naměřili jsme mu v krvi 12% chleba a to je množství, které se neslučuje se životem,“ řekl šéf záchranného sboru.

Otravy chlebem nejsou v České republice nikterak výjimečné. Jen za minulý rok se otrávilo padesát lidí. „Chléb sám není toxický, ovšem pokud ho nesmažíte,“ říká Jiřina Doležalová z Brněnského protidrogového centra. "Nitrožilní aplikace s sebou přináší další problémy, jako třeba možnost nákazy virem HIV nebo vaječnou žloutenkou."

Právě vaječná žloutenka se v poslední době stala velkou hrozbou. Z Moravy se šíří užívání smaženého chleba s vaječnou pomazánkou na vrchu, tzv. smaženky. „Lidé si neuvědomují, že když se jim do těla dostane cizí bílkovina, může to pro ně znamenat smrtelné následky,“ říká Doležalová.

Proč lidé vůbec chléb smaží? „Je to nepopsatelné, jakmile to jednou zkusíte, už musíte,“ říká Doležalová. Jedinou účinnou formu prevence proto vidí v instalaci kontrolovaných a hygienicky čistých automatů na smaženky. „Navrhujeme variantu, že by uživatel dostal vše v jednom, stačilo by vložit ruku do otvoru,“ pokračuje Doležalová.

Smažený chléb nezůstává bez povšimnutí vlády. Premiér Nečas, který se od jeho užívání veřejně distancoval, navrhuje buď celoplošný zákaz chleba nebo zavedení třicetiprocentní daně ze smažení. „To je bláhové opatření,“  myslí si však Doležalová, "lidé si ho upečou a usmaží potají doma. To by museli zakázat prodej domácích pekáren a vůbec, minule jsem zkusila namísto chleba použít rohlíky z LIDLu a měla jsem po nich podobné stavy, aniž jsem je smažila."

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!