HRBATŮV KOSTELEC

Ministerstvo zemědělství zvýší zisky

21. 7. 2014 18:01 - Finance - Alexandr Kosodřev

Netradičním způsobem se Ministerstvo zemědělství rozhodlo navýšit své příjmy. „Využijeme každé volné plochy před budovou,“ říká k projektu mluvčí ministerstva, Ivo Beran.

Zatím byla spuštěna první, přípravná fáze projektu. "Testovací provoz nám již generuje data, na jejichž základě vyhodnocujeme situaci a hledáme vhodná opatření." Prvním takovým opatřením bude instalace elektrického ohradníku, neboť dochází ke ztrátám ovcí.

"Náš koncept vychází z geniální kombinace extenzivního a intenzivního zemědělství. Zvířata chováme sice venku, avšak intenzivně.„ V praxi to znamená, že na jednom krychlovém metru je ustájeno až pět ovcí a pod nimi další hospodářská zvířata, “samozřejmě jen ta, která se tam vejdou," doplňuje Beran.

„Navrhovaný ohradník se na poslední chvíli podařilo navýšit o dalších deset metrů,“ pochvaluje si Beran. „Představte si to jako přehradu na ovce,“ maluje rukama svou vizi do vzduchu. "Do budoucna budeme ohradník dále navyšovat a intenzifikovat. Ve spolupráci s ministerstvem průmyslu jsme objednali výrobu speciálního lisu na ovce z plzeňské Škodovky."

"V Německu už to tak dělají dlouho. Na exkurzi jsme viděli třeba obrovské krychlové brojlery, které stačilo už jenom nakrájet gigantickým nožem."R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

BMW nabízí v základní výbavě luxusních aut samožehy

29. 6. 2014 19:41 - Finance - Standa Skandál

Automobilka BMW nabízí nyní svým zákazníkům v základní výbavě jejích luxusních aut i samožehy pro případ tragické nehody.

Řidiči vozů BMW již nemusí mít obavy o zbytečné vícenáklady na kremaci v případě úmrtí ve voze. Luxusní řada BMW totiž rozpozná umrtí řidiče a v tomto okamžiku aktivuje systém samožehu. Majitel je tak automaticky spálen společně se svým vozem. Ušetří tak náklady na kremaci, tedy poplatky za plyn. Podle vyjádření mluvčí BMW, prý samožeh spálí klidně celou čtyřčlenou rodinu, pokud máte alespoň půlku nádrže. Pozůstalí prvního řidiče, který byl spálen po smrtelné havárii přímo na D1 si systém samožehů pochvalují. Krematorium Strašnice jim nabídlo slevu celých 7777 Kč, které ušetří za pohřeb.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A

Tisíce Kč bez praxe a z pohodlí kanceláře?

19. 6. 2014 15:20 - Finance - Alexandr Kosodřev

Zdá se vám to neuvěřitelné? Náš systém opravdu funguje! Stále nevěříte?

Firma BusyWorks, s.r.o. se dlouhodobě zabývá činností v sektoru nicnedělání. „Začnete ráno a pokračujete přes oběd až do večera,“ říká zaměstnanec Luboš Kreativec, "s krátkou pauzou, samozřejmě, ale to jen na odeslání e-mailu o tom, že jste nic neudělali." 

Tyto kontrolní e-maily představují jedinou práci, kterou vykonáváte. „Ale i to je pouze na vás,“ doplňuje Jiří Flexibil, který má ve firmě na starosti péči o klienty. "Odesílání reportů není povinné. Drtivá většina zaměstnanců však reporty posílá, aby se celý den nemusela nudit. Podle počtu odeslaných reportů nadřízený pozná, který zaměstnanec se nudí nejvíc a ten pak bývá za své nicnedělání povýšen."

„Tuto jedinou aktivitu nesmíte přehánět,“ zdůrazňuje Zuzana Produktounerová, "abyste nevytvořili dojem, že něco děláte!" Produktounerová, která má na starosti analýzu statistik úspěšnosti, doporučuje poslat jeden až tři středně dlouhé e-maily denně. "Pokud nemáte nápad, napište to prostě jen dlouhé, pak to nikdo nečte."

Proneaktivnější zaměstnanci používají ke generování reportů specializovaný software, jenž umožní vykonávat nečinnost efektivně a bez námahy. „Mohu doporučit například program Kancelářský balík®, který skvěle sedne mé nátuře a potřebám,“ pokračuje Luboš Kreativec. "Je snadný v ovládání a v základní verzi obsahuje jak generátor excelových tabulek, tak rozšíření Pozitivní graf®. Moje statistiky mají díky němu u nadřízených velký ohlas. Díky programu máte také přehled o všech rauchpauzách, takže nevynecháte ani jednu a jste neustále v centru dění." Na trhu dále existuje rozmanitý prokrastinační software a aplikace.

CEO firmy BusyWorks, Štěpán Fondojič, říká: "U nás ve firmě se zaměřujeme především na agilní nečinnost. Nasadili jsme celou řadu procesů, které mají za cíl zvýšit nečinnost až do extrému. Výsledky jsou ohromující, jak ukazuje pozitivní graf."

Pozitivní graf®

Pozitivní graf®

„V podstatě jsme zjistili, že čím méně zaměstnanců u nás něco dělá, tím lépe pro firmu,“ pokračuje Fondojič. "Zejména počet nejrůznějších chyb, vyplývajících z lidského faktoru, se nám povedlo snížit na nulu."

"Jelikož úspěšně rosteme, hledáme nyní nové tváře. Kromě nicnedělání vám v naší firmě nabízíme placené celopodnikové volno třikrát ročně, placené dny nemocenské a dále prodloužené státní svátky a víkendy. Nepsaným pravidlem je, onemocnět každý druhý pátek. Chytřejší zaměstnanci však onemocňují v pondělí, aby se vyhnuli případnému výskytu práce, který v tento den hrozí nejčastěji."

Firma BusyWorks získala cenu Progresivní firma roku v prestižní anketě CzechTop100. „Díky tomu jsme dosáhli na další dotace z Evropských fondů,“ uzavírá CEO Štěpán Fondojič.

 

Podmínky pro uchazeče

Alespoň tři roky praxe v nicnedělání v korporátním sektoru (praxe v jiných sektorech či jiné zkušenosti jsou na škodu)
Umět se podepsat
Umět odeslat e-mail
Umět samostatně uvařit kafe
Časová dochvilnost, celodenní přítomnost v kanceláři a nesamostatnost v rozhodování podmínkou
Zkušenosti v brouzdání po webu výhodou

 

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.

V Hrbatově Kostelci vyroste pěstírna marihuany

27. 5. 2014 11:36 - Finance - Standa Skandál

V Hrbatově Kostelci napřesrok vyroste plně vertikálně integrovaná pěstírna marihuany. Zastupitelstvo již povedlo změnu územního plánu a uvolnilo 1000ha orné půdy na pěstování kopí s vysokým podílem THC.

Kostelečtí si od tohoto kroku slibují zvýšit přímy nejmémně o 15700% z prodeje omamných látek, jelikož v Hrbatově Kostelci hodlají vybudovat plně integrovaný závod na výrobu cigaret pod značkou Sv. Márija, výrobu léčebných mastí vhodných i na poslední pomazání, hašiš a jako nejlepší výrobek Fenixovy i Stalinovy Slzy.

CEO Adolf Shittler Pap und Deckel, jež je výhradním dodavatatelem technologie a hnojiv si slubuje od závodu velkou budoucnost. Mladí Češi totiž dál vedou evropské statistiky týkající se počtu kuřáků marihuany - alespoň jednu cigaretu za rok vykouří téměř pětina lidí ve věku 15 až 34 let. S konopím mají už mezi 15. a 16. rokem zkušenost dokonce čtyři z deseti českých studentů.

Adolf Shittler má již rozpracovanou změnu legislativy, která umožní kouření tohoto blahodárného léku již od 5.roku života.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.