HRBATŮV KOSTELEC

Babiš začal svou řeč. Bude prý hovnořit až do soudného dne nebo do skonání světa

6. 1. 2023 11:36 - Krimi - Andrey Plenkowicz

Potom co Babiš začal svou řeč domnívá se kritik Jiří X. Měnesed (odborník na poblitické dementy), že Andrej Babiš straší nebude mluvit do soudného dne, ale do skonání světa. Odchyluje se tak od názorů dalších poblitologů.

Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu. Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu.

Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu. Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu.

Bla bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla bla bla bla bla bla

bla bla bla bla

(Babiš močí pod sebe).

bla bla bla bla bla bla

bla bla bla bla

bla bla bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla bla bla blabla blabla blabla bla

bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla bla

(Babiš močí pod sebe).

(Babiš udělal poprvé koblížek a hází ho po soudci.).

(Nagyová močí pod sebe, následně se i posrala.).

Soudní síní se šíří děsný smrad od hoven co vykydal Kanidát-Dobytek.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Děti se nadýchaly kouře

1. 9. 2022 21:08 - Krimi - Joachim Řitke

V Hrbatokostelecké základní škole se ve středu několik žáků a učitel nadýchali kouře, když v sudu pálili učebnice.

Ministr Rakušan rozdává dětem palivo, s nímž by měly vystačit až do Vánoc

Ministr Rakušan rozdává dětem palivo, s nímž by měly vystačit až do Vánoc

Třídnice, žákovské knížky a tuny formulářů BOZP spálila škola již v listopadu. Nyní se tak na řadu dostávají učebnice a učební pomůcky.

"Nejlíp hoří čeština, matika nehoří vůbec. A němčina strašně čoudí," směje se žákyně osmého ročníku, Janička Sýkorová, zatímco přikládá list po listu a vysvětluje přitom učiteli termodynamický zákon.

Ve školách, kde spálili i učebnice, přešli na pálení plastových oken.

„Předběžně to u nás také zkoušíme, pálíme je sice pánubohu do oken, ale temperujeme budovu aspoň na doporučených 19 stupňů,“ pochvaluje si ředitel ZŠ Hrbatův Kostelec.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Při explozi v rodinném domě na Opavsku se zranili dva lidé

26. 7. 2022 09:16 - Krimi - Joachim Řitke

„Takhle jsem si podřezala krk,“ vysvětluje šestatřicetiletá obyvatelka domu, jak se zranila. „To už všechno letělo okolo nahoru, ale můj muž se ještě stihl také zranit, bouchl hlavou o svěrák,“ dodává.

Případů, kdy se při výbuchu rodinného domu zraní jeho obyvatelé, přibývá. Před měsícem museli lékaři ošetřit dvaasedmdesátiletou ženu, která se popálila v oblasti krku, hrudníku, břicha a horních končetin.

Podobně v neděli se na Opavsku zranil motorkář nárazem do svodidel.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

V Braníku se zřítil další turista z Česka

18. 7. 2022 08:22 - Krimi - Joachim Řitke

Informuje o tom v neděli agentura APA s odvoláním na policii. Turista se zřítil ze stopadesátimetrové roviny, když ve tmě při sestupu zabloudil a narazil do lampy veřejného osvětlení.

 Místo kde často dochází k nehodám. Turisté přecení své síly a nezvládnou chůzi.

Místo kde často dochází k nehodám. Turisté přecení své síly a nezvládnou chůzi.

Dcera 53letého muže v sobotu oznámila na policii, že ho pohřešuje. Vypověděla, že její otec vyrazil na túru do restaurace „Bába pod kořenem“, ale od středy se jí neozval.

Do pátrání byla nasazena městská policie a městská horská služba. Muž byl nalezen ve stavu celkového finančního vyčerpání neslučitelného se životem, pouhých několik metrů od restaurace.

Aby se předešlo podobným nehodám, magistrát místo vybaví informačními cedulemi a lampy natře reflexními nátěry. K dispozici bude také obdoba přívozu, takzvaný přéchod, čili asistenční služba. Ta doprovodí cestujícího až domů. Zpoplatněna bude podle standardního tarifu PID. Dopravní podnik upozorňuje, že agresivní jedinci mohou být vykázáni z přepravy.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!