HRBATŮV KOSTELEC

Epidemie chřipky Václava Havla je již na ústupu

2. 3. 2015 07:24 - Zdraví - Standa Skandál

Počet onemocnění chřipkou Václava Havla za posledních 14dní klesá. Chřipka způsobená virem CH77-N je zřejmě na ústupu.

Nový druh nákazy virem CH77-N se začal šířit z různých ostatků a pomníků Václava Havla s kterými se poslední dobou roztrhl pytel. Za hlavní zdroj nákazy považuje státní hygienik Ing. Jaroslav Vykropil Letiště Václava Havla a instalaci odpadkových košů Václava Havla, které se staly zdrojem závadného jídla potkanů, kteří nákazu šířily po celé rapublice.

"Odpadkové koše Václava Havla budou demontovány, dekontaminovány a odpadky s ostatky převezeny do spalovny a zničeny zvýšenou teplotou nad 2000C. Musíme zajistit a zneškodnit epicentra nákazy, aby se přestala šířit i do ostatních států.", komentuje dekontaminační práce Vykropil.

Vir způsobuje akutní a latentní stádia onemocnění. Nakažení virem CH77-N způspobuje zpočátku zvýšenou teplotu a blouznění. Někteří pacienti trpí depersonalizačními halucinacemi a vidí příchod Ježíše Krista 2.0. Někdy halucinace způsobí příchod Jehovabuddhy v přestrojení.

Akutní stádium přechází do latentního onemocnění a způsobuje zadrhávání řeči a neschopnost vyjádřit slova, která nemocný nahrazuje nic neříkajícím „hmmm“.

Mezi prvně nakaženými s velmi silnými projevy virem CH77-N byl tehdejší senátor PhDr. Václav Benda (1999)  český filosof, kybernetik, katolický aktivista, pravicový politik a protikomunistický disident, politický vězeň komunistického režimu a zakladatel a první předseda Křesťanskodemokratické strany.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

25. 2. 2015 19:02 - Zdraví - Standa Skandál

BRNO - Prasedent Milouš Zeman byl dnes převezn do fakultní nemocnice v Brně s těžkou otravou methanolem a zkaženým jehněčím.

Zeman ještě při vědomí prohlásil, že víno je nejkrásnější nápoj a člověk, který nikdy nenavštívil vinný sklípek a neslyšel muziku Die Fahne hoch, není plnohodnotným člověkem. Doslova hovořil o „českém untermensch“ přičemž zdvihl pravici k přípitku a zvolal: "českej dobytku!"
 
„Degustace vín původně zahrnovala 1 600 000 vzorků, v druhém kole, postoupilo 7 000 vzorků a podnapilí degustátoři, kterým se odborně  říká sommelieři, měli co dělat, aby ve finále rozlišili jeden vzorek od druhého,“ poznamenal ještě Zeman při proslovu k vinařům ležíc na jednotce intenzivní péče.

R.E.K.L.A.M.A
Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.„Smrt abstinentům a vegetariánům“, vykřiknul ještě Zeman a pak upadl do bezvědomí a ztratil jednu dimenzi čímž se stal nehmatatelným.

Zeman 2D, který se zase přežral a přepil na degustaci na Moravě, má prý jen malou šanci na přežití, tvrdí primář faktultní nemocnice, MUDr. Drahomír Nepil.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Šampionem Salonu vín - národní soutěže vín 2115 se stalo Rudolfské žluté E927b výtěr sudů 1013 Zámeckého vinařství Bezmoc. Stejné vinařství vyhrálo i loni a předloni. V soutěži bylo 1 646 000 moravských a českých vín.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Illona Nemocná Óm nadsamice nabízí odháčkování mužům ve věku 18 až 35 let

31. 7. 2014 17:18 - Zdraví - Standa Skandál

Zbavte se háčků či bodlinek svých starých partnerek, které na vás ulpěly! To vše snadno a rychle  v tantrických kursech Illony Nemocné! To vše ve spolupráci s Guru Járou Óm nadsamcem.

Illona Nemocná dosáhla zasvěcení tajné tantrické zasvěcovací techniky, která má očistný charakter od negativních energií ze sexuálního spojení s předcházejícími partnerkami daného muže. Zahrnuje jak niternou složku (vizualizace, řízené holotropní dýchání), tak fyzickou část (penetraci do Nemocné).  „Když se muž vyspí s ženou, vznikne mezi nimi energetické pouto - háček nebo bodlinka a ten je spojuje celý život.“ tvrdí Nemocná.
 
Dr. Nemocná mužům aktem jejich ejakulace odejme negativní energie z jejich disharmonických vztahů a uvede je do harmonické rovnováhy. Nemocná preferuje metodnu Doc. Koníčka, tzv. na koníčka.


Illona Nemocná jako dítě třikrát prožila klinickou smrt (3NDE), také zažívala samovolně přicházející hluboké mystické stavy - samádhí, astrální vidění až po zlaté houno viděti. V létě 1989 emigrovala přes hory z Hrbatova Kostelce na Sicílii, aby se pak osvícená vrátila zpět do vlasti. Několik let žila i v Římě, kde začala její poradenská praxe. Studium ve městě u mnichů kombinovala s pobytem v přírodě. Zde se také intenzivně věnovala  mysticko-meditačním cvičením. V roce 1991 na italské poustevně u Arca „nečekaně“ dosáhla Nirvány, kdy pozřela semeno jaguára načež prozřela a po komplikované cestě po souši přes hory a doly do Egypta údajně dosáhla po noci nelegálně strávené v jedné ze tří hlavních egyptských pyramid staroegyptské zasvěcení. Několik měsíců po zasvěcení v Egyptě měla také dosáhnout Mahámudry - nirvány tantrické cesty. Následně byla donucena svými mistry, aby začala předávat své znalosti a dovednosti lidem. „Založ léčebné středisko Illony Nemocné“, pravil Nemocné duch svatý.
   
Nemocná se také pod vedení guru Járy Dobeše a Davida Černého věnuje Photoshop-mazanicím-kolážím, které prodává pod názvem Astrolocus®. Největší zájem vzdbudili koláže Orál, Anál a Kálí ve vagině.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Nemocná na koníčkaR.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Seriál: Vaření v extrémních podmínkách

31. 5. 2014 00:25 - Zdraví - Alexandr Kosodřev

Vítejte u prvního dílu našeho seriálu o vaření. Dnes si povíme o tom, jak uvařit v extrémních podmínkách hotelového pokoje.

Čtyřhvězdičkový hotel znamená zvláště extrémní podmínky: káva 5 Euro, pivo 6 Euro, chipsy 5 Euro. Jsme Češi spořiví a tohle raději přenecháme Holanďanům. Náš šéfkuchař, Zdeněk Poblrajch si vybral jednoduché jídlo, které zvládne každý Čech v téměř každém hotelovém pokoji: špagety na čínský způsob Yen-Tac. (Nebo spíše jídlo si vybralo jeho - více o tom dále.)

Důležité je, aby byl pokoj vybaven základním kuchyňským náčiním, kupříkladu varnou konvicí. V nejextrémnějších podmínkách se na pokoji může nacházet místo ní kávovar, což situaci znesnadní. Pak záleží na kávovaru - možná půjde přizpůsobit, možná ne - v nejvyšší krizi je možno použít horkou vodu ze sprchy (ale pozor na legionely!)

Co budeme k vaření potřebovat? V našem případě nám postačilo jedno poloprázdné balení špaget. Jak říká Zdeněk Poblrajch, člověk nikdy neví - jedná se o postmoderní vaření, kde oproti klasickému vaření výsledek neovlivňuje kuchař, nýbrž kuchař je pouze nástrojem surovin, které jsou v danou chvíli k dispozici, tedy špaget.

Postup:

1. Do varné konvice nalejeme vodu. Nebojíme se přesáhnout horní maximální rysku.
2. Svazek špaget rozlomíme vejpůl a ponoříme jej do vody. Konvici zapneme a počkáme, až se bude voda vařit.
3. Poté konvici vypneme, přiklopíme a necháme pět minut stát.  Špagety začnou měknout.
4. Konvici znovu zapneme a těsně před tím, než se voda začne vařit, opět konvici vypneme. 
5. Po dalších pěti minutách vodu slijeme. A pozor! Toto je důležitý okamžik! Kdo chce, může vodu slít do hrnečku a vyrobit chutnou polévku. (o Polévce na somálský způsob si povíme v některém z příštích dílů)

Vzhledem k tomu, že žádné další suroviny nejsou (občas se na pokoji sice vyskytuje cukr, ale nikoli sůl), špagety Yen-Tac podáváme jen tak. Můžeme zapíjet vodou.

Vaření v hotelovém pokoji

Vaření v hotelovém pokoji

Zdeněk Poblrajch na závěr radí: když budete chvíli lovit v batohu, možná najdete i jablko.

P.S. Příště nezapomeňte vzít u snídaně jogurt.

 

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!