HRBATŮV KOSTELEC

Humanitární organizace podává trestní oznámení

14. 4. 2013 13:45 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Humanitární organizace Člověk v prdeli podala trestní oznámení na organizaci Člověk úplně v prdeli. Důvodem má být porušení ochranných známek „Člověk“, „Prdel“ a „V prdeli“, jejichž je vlastníkem. 

K porušení práv mělo dojít minulý rok, kdy druhá z organizací pořádala sbírku pro lidi postižené koncertem Ivety Bartošové. „Budeme teď muset vybrané peníze použít na vyrovnání soudních sporů, “ stěžuje si šéf ČÚVP Daniel Konečník. "Původně jsme přitom zamýšleli, věnovat celou částku na operaci malé Aničky, která v průběhu koncertu Bartošové ochrnula na pravou polovinu těla." 

Bartošová se brání: "Je svobodnou volbou každého člověka, jestli poslouchá moji hudbu nebo ne. Nikoho jsme na koncertě nedrželi." Rodiče malé Aničky přesto tvrdí, že ke zdravotní újmě došlo hned po prvních tónech písničky Heja Heja. Osud malé Aničky je teď kvůli soudnímu sporu ohrožen.

„Vzhledem k množství humanitárních organizací na trhu lze očekávat, že podobných soudních tahanic bude přibývat,“ míní Adolf Zittler, CEO Pap und Deckel. Tato hrbatokostelecká firma se v poslední době začala věnovat i humanitární a charitativní činnosti. "Podařilo se nám zkoupit 95% patentů na humanitu, a to téměř za charitativní ceny. Chceme se do charity pustit naplno. Zároveň se však musíme pojistit, aby žádná jiná organizace nepodnikala v oboru", říká Zittler. Na dotaz, zda věc nebude zajímat antimonopolní úřad, dodává, že právě antimonopolní úřad je již celý postaven pouze na produktech Pap und Deckel.

 aktualizace: Včera Pap und Deckel provedl akvizici obou výše zmíněných humanitárních organizací. „Trh díky tomu pokryjeme od výroby až po spotřebu,“ říká k akvizici CEO Zittler. "Zaměstnali jsme také Ivetu Bartošovou, s jejíž pomocí vyprodukujeme více než deset nemocných za koncert. Na takto postižené pak zorganizujeme sbírky, z nichž si vezmeme pouze dvacetiprocentní provizi," načrtává svůj bussiness model. Malá Anička má tedy velkou šanci na uzdravení.

Nic to však nemění na tom, že nyní je malá Anička Stále úplně v prdeli®.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Společnost: V Hrbatově Kostelci zavedli kursy zvyšování karmy.

29. 3. 2013 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

 

 

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

Namontovat karmy tak nízko, to si zahráváte s ďáblem, rozčiluje se nad neodbornými instalacemi plynových průtokových ohřívačů na hovní plyn. Po dohodě s Běhavkovými závody n.p. a magisrátem Hrbatova Kostelce, jsme rozeběhli kursy zvyšování karmy a nově budeme vyučovat i mazání karmy. Chceme tak zajistit plně osobně rozvinuté obyvatelstvo pro nadcházející pětiletku.

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

ČHMÚ: Předpovědi již nevychází vůbec. Začneme informovat jinak, ...

12. 2. 2013 09:21 - Čechistan - Standa Skandál

... nejépe nijak. Český hydrogenemeteorologický ústav dlouhodobě přiznává, že co bývalo už není a a že lepší zítřky v předpovědích nehledejme. Počasí si doslova dělá co chce a výpočtky na rozsáhlých počitadlech jsou uplně nanic včetně snad i personálu.

chmu.jpg... nejépe nijak.

Český hydrogenemeteorologický ústav dlouhodobě přiznává, že co bývalo už není a a že lepší zítřky v předpovědích nehledejme. Počasí si doslova dělá co chce a výpočtky na rozsáhlých počitadlech jsou uplně nanic včetně snad i personálu.

I přes veškerou snahu rozšíření počitadel o 3 kuličky se nedaří. Proto ČHMÚ definitivně mění styl informování o počasí i nečasí na měsíce ba celé roky dopředu. Zprávy už nebudou vůbec konkrétní. Pro nejvíce nejistá období jsme se na padsátém šestém sjezdu pro hydrogenementorologii usnesli na zavedení pojmu nečas. Nečas pojme vše co se již nedá ani vyslovit. V ústavu kolikrát zavládne celoústavní frustrace a deprese z dlouhých zimních nečasů tak veliká, že ochromí celá oddělení. Doslova je tu takové dusno k nežití, z kterého žádná kloudná předpověď již nevyjde, stežuje si na ztížené klima-kterium RNDr. Zubatá.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Včerejší bouřlivá diskuse známých politologů a předních světových kybernetiků vyústila ve vážné otázky, zda Karel a Miloš nejsou přecijenom betaveze vládních
androidů, které Ministerstvo pro komunikaci s veřejností vyvíjí.

asimo-zeman.jpeg Včerejší bouřlivá diskuse známých politologů a předních světových kybernetiků vyústila ve vážné otázky, zda Karel a Miloš nejsou přecijenom betaveze vládních androidů, které Ministerstvo pro komunikaci s veřejností vyvíjí. 

Půjde o zcela novou moderní řadu profesionáních robopolitiků, kteří Vyhoví
každému(TM) a Zbožňují mě všichni(TM).

Prof. Zádrha, CSc, MBA poukazuje na typické zadrhávání Karla a pokleslou bradu, kteru trpí alfavezre androidů Karel 1. Prý jde o netěsnost pneumatického zdvihače hlavy implementující sterno-cleido-mastoideus u člověka. Ing. Jan Vodka se nemůže zbavit pocitu, že Miloš se zase vyznačuje kolébavou chůzí připomínající pohyb novějšího japonského Asima, ježto připomíná opilce pod parou.

Takzvané usnínání Karla, které se právě svádí na pokročilý věk je podle Prof.Kláry Cvrčkové Nabité, PhDr., zase způsobeno nízkou kapacitou baterie a Karel při dosažení 15% kapacity upadá do hibernate režimu a šteří tak energii. Sama dodává, že pivní pupek je právě u nové řady androidů skrýš na dostatek lithiových baterií. Nabitá si stěžuje na nízkou kapacitu baterí Karel 1 na každé konferenci Global Androids a doslova říká: Karel 1 je rychle vybitej. 

Miloš, jak je patrné, má břich mnohem větší, takže nazaspí. Jeho dvojitá brada může elegantně skrýt silnnější pneumatický píst sterno-cleido-mastoideus, ale stejně zřejmě není dostatečně dimenzovaný, protože Miloš v diskuzích sklání hlavu na stranu a koulí očima, což je problém neuroticko-genetické pseudosítě, kterou ještě ladíme, dodává Zádrha. Také věk kandidátů se hodí pro horší a levnější umělou kůži Cyberskin(R) One(R) , která lépe podává vrásky než destinásobně dražší Cyberskin(R) TeenForever(R).

Více spekulací expertní tým složnený z největších mezinárodních kapacit nechce šířit, dokud nebude prokázána pravost syntetické kůže u obou kandidátů.

-- hlood