HRBATŮV KOSTELEC

Bill Gates si vylil kýbl sraček na hlavu

26. 8. 2014 16:52 - Finance - Standa Skandál

Bill Gates neváhal a zůčastnil se celosvětové charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge. Poté zavzpomínal na ALS (advanced low power schottky) logiku, zavzdychal při BiCMOS, rozplakal při ECL a umyl se.

Charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge spočívá si vylít alespoň 10 litrů svých či dárcovských chlazených výkalů na hlavu a zaplacení poplatku 100 000 USD organizaci ShittyCharity.

Charita ShittyCharity se zaměřuje na výstavbu veřejných toalet v rozvojových zemích, např. v Česku nebo na Slovensku. Za akcí stojí WHO, která nedávným průzkumem sraní v městě zjistila fatální nedostatek toalet pro veřejnost. Vysvětluje tím tak vysoký výskyt výkalů zvláště na Žižkově.

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.

K akci se připojili další miliardáři včetně Andreje Babiše. Po úspěšné akci Shit Bucket uvažují manažeři ShittyCharity o dalším skupinovém ročníku, kdy si budou miliardáři srát sami na hlavu a to v pořadí nejbohatší dospod. Očekává se tak zmizení(zasraní) všech miliardářů do pár let, protože v hierarchii sraní budou na špici indiční, čínsší a afričtí chudáci, kterých je asi 6 miliard.

Aktualizace: Po tom co si Bill vylil hovna na hlavu, nepustila ho paní Gatesová domů a tak Bill poprosil o radu na Facebooků. Blogeři z Anonymous mu poradili, aby použil stejnou metodu ale tentokráte jen s vodou. Video si již Bill natočil.

Mark Zukerberg se také myl, tedy jen od hnoje kam spadnul minulý týden.

R.E.K.L.A.M.A

Vývozu pomoci i humanitárnímu bombardování se dařilo

13. 8. 2014 14:04 - Finance - Alexandr Kosodřev

Až 23% nad očkávání dopadl vývoz české pomoci za první pololetí 2014. „Naše pomoc byla úspěšně nasazena jak na Ukrajině, tak v Iráku,“ řekl ministr průmyslu. "V Iráku nyní Česká letadla shazují balíky s vodou v obavách, že by lidé na zemi mohli trpět žízní."

Kvalita české pomoci je dlouhodobě vnímána jako ta nejlepší. „Distribucí obecního blaha se zabýváme od roku 1989,“ pokračuje ministr, "a toho už si všimli i ve světě."

Pozadu nezůstává ani Církev. „Humanitární rozvoj je a vždy byl naší svatou prioritou,“ řekl kardinál Duka, toho času na humanitární misii v Kongu. "Útvar Boží milosti, ve spolupráci s Červeným křížem zde právě provádí průzkum terénu za účelem stavby dvou strategických kostelů.„ Ty by měly být vybaveny nejmodernějšími ochrannými prostředky, radary pro vyhledávání ložisek ropy a zlata, “a množstvím obvazů pro případ velikého neštěstí," uzavírá Duka.

Český vývoz Humanitární pomoci® pěkně doplňuje Humanitární bombardování®, které dodává pro NATO hlavně USA a Anglie.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Ministerstvo zemědělství zvýší zisky

21. 7. 2014 18:01 - Finance - Alexandr Kosodřev

Netradičním způsobem se Ministerstvo zemědělství rozhodlo navýšit své příjmy. „Využijeme každé volné plochy před budovou,“ říká k projektu mluvčí ministerstva, Ivo Beran.

Zatím byla spuštěna první, přípravná fáze projektu. "Testovací provoz nám již generuje data, na jejichž základě vyhodnocujeme situaci a hledáme vhodná opatření." Prvním takovým opatřením bude instalace elektrického ohradníku, neboť dochází ke ztrátám ovcí.

"Náš koncept vychází z geniální kombinace extenzivního a intenzivního zemědělství. Zvířata chováme sice venku, avšak intenzivně.„ V praxi to znamená, že na jednom krychlovém metru je ustájeno až pět ovcí a pod nimi další hospodářská zvířata, “samozřejmě jen ta, která se tam vejdou," doplňuje Beran.

„Navrhovaný ohradník se na poslední chvíli podařilo navýšit o dalších deset metrů,“ pochvaluje si Beran. „Představte si to jako přehradu na ovce,“ maluje rukama svou vizi do vzduchu. "Do budoucna budeme ohradník dále navyšovat a intenzifikovat. Ve spolupráci s ministerstvem průmyslu jsme objednali výrobu speciálního lisu na ovce z plzeňské Škodovky."

"V Německu už to tak dělají dlouho. Na exkurzi jsme viděli třeba obrovské krychlové brojlery, které stačilo už jenom nakrájet gigantickým nožem."BMW nabízí v základní výbavě luxusních aut samožehy

29. 6. 2014 19:41 - Finance - Standa Skandál

Automobilka BMW nabízí nyní svým zákazníkům v základní výbavě jejích luxusních aut i samožehy pro případ tragické nehody.

Řidiči vozů BMW již nemusí mít obavy o zbytečné vícenáklady na kremaci v případě úmrtí ve voze. Luxusní řada BMW totiž rozpozná umrtí řidiče a v tomto okamžiku aktivuje systém samožehu. Majitel je tak automaticky spálen společně se svým vozem. Ušetří tak náklady na kremaci, tedy poplatky za plyn. Podle vyjádření mluvčí BMW, prý samožeh spálí klidně celou čtyřčlenou rodinu, pokud máte alespoň půlku nádrže. Pozůstalí prvního řidiče, který byl spálen po smrtelné havárii přímo na D1 si systém samožehů pochvalují. Krematorium Strašnice jim nabídlo slevu celých 7777 Kč, které ušetří za pohřeb.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!