HRBATŮV KOSTELEC

Hráč vabank u soudu brečel, tekly slzy jako hrachy

19. 12. 2022 13:28 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Soudní znalkyně, uvedla, že Andrej Babiš mladší netrpí bájnou lhavostí zato Andrej Babiš straší trpí bájnou lhavostí už od narození. „Umět lhát je základním předpokladem úspěchu jak v byznyse, politice i u estébáků“, dodala.

Již natřikráte zesnulý Andrej Babiš starší brečel, brečel, až bylo v sále mokro, že museli líčení přerušit a vytírat podlahu. Babiš se dojímal nad tím jak dobrý je „táta“ a krisový manažer. A zase brečel. Zlý jazykové tvrdí, že se Babiš straší i Nagyová několikrát pochcali strachem.

Soud byl v poledne odročen na dobu než bude Andrej Babiš straší zvolen hlavou stáda, aby si udělil abolici.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Dítě bylo oplodněno těhotnou komunistkou v Sedmihradsku

22. 10. 2022 10:44 - Konspirace - Rostislav Plkát

SEDMIHRADSKO - Svět se ještě nestačil vzpamatovat z českých prezidentů a stojí před další krizí nebetyčných rozměrů. Opilá komunistka ve svém služebním Audi bourala a poté znásilnila hlídku dobrovolných policistů, kteří se na ni vrhli netušíce, že ve voze je nepřipoutané dítě.

Neomarxismus v praxi, shodují se soudruzi vedení Jiřím Pehem. Demonstrují před úřadem Vlády a rozdávají petice o povinném kroužkování ptakomunistů. Některé se podařilo vykroužkovat z prvních míst, „přesto klovou a klovou,“ poznamenává Pehe.

Žádní komunisté by neměli být těhotní, myslí si 91% Čechů.

Dítě je v pořádku, komunistka byla oběšena a potrat zlegalizován. Svět se točí jako dřív.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Politický proces, dějství třetí: Gaslighters

14. 9. 2022 12:54 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Jde o spiknutí řve již zesnulý Babiš načež mu tečou slzy. Monička brečí, mlčí a směje se.

Nagyová žádá trest nejvyšší. "Vše je moje chyba! Jsem vina v plném rozsahu. Pan Babiš je nevinný člověk!", zakřičela v soudní síni nažež zase zapálila již tak drahé plynové osvětlení.

Gaslighting včera, dnes i zítra.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

U Pravičácké brány si dali dostaveníčko neomačisté

29. 7. 2022 13:53 - Konspirace - Joachim Řitke

Kouř oheň - peklo. Tak to vypadá na nepovolené akci radikálních neomačistů u Pravičácké brány v Českém Švýcarsku.

Místo monitorují vrtulníky Policie ČR, které na účastníky také shazují vodu, aby u nich nedošlo k přehřátí tancem. Týká se to zejména rizikových skupin, říká policista v civilu, který si přeje nadále zůstat v anonymitě. Sám se prý hlásí k ultrapravici, ale bojí se to říkat nahlas, a tak nám alespoň zahailoval.

Na pomoc přiletěla i dvě hasicí letadla z Itálie. „Kropíme účastníky vodou, přesto jsme několik z nich odvezli s podezřením na infarkt a jednoho na nevhodné názory,“ pokračuje policista.

Všude se tančí. Českým Švýcarskem zní hudba Daniela Landy. „Vypadá to tu jako na sjezdu gayů,“ říká policista.

aktualizace:

Hasiči hovno hasí a už také jenom tančí.

V 15:35 se utrhl skalní blok, který nesl obrovskou televizní obrazovku. Ta spadla přímo na účinkující. S těžkými popáleninami pleše byl odvezen Daniel Landa. Češi kondolují, zapalují svíčky a zbytky lesa.

Obrazovka padá na Daniela Landu a jeho rytířskou bandu

Obrazovka padá na Daniela Landu a jeho rytířskou bandu

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.