HRBATŮV KOSTELEC

Módní trendy v sebevraždách: MASAKR nebo Zero Family aneb "zrušit to všechno jednou pro vždy"

20. 4. 2023 07:16 - Krimi - Andrey Plenkowicz
MASAKR - nový módní trend rodinných sebevražd

MASAKR - nový módní trend rodinných sebevražd

Sebevraždy se donedávna týkaly jen občanů, kteří už to chtěli sami skoncovat. V poslední době se do módy dostává i takzvaná „All inclusive“, „Zero Family“, „ MASAKR“ neboli vystřílet celou rodinu v rámci jedné sebevraždy.

Je to určitá módní vlna v české společnosti, řekla redakci psycholožka a soudní znalkyně Klára Čertíková k posledním případům hromadných sebevražd. Doba je náročnější, procházíme krizemi, což dopadá na rodiny. Čelí vyšším nárokům a nejsou na to úplně připravené.

"Především ty problémy už měli dávno, je to dáno charakterem lidí. Kdo je paranoidní, vznětlivý, závistivý, hrabivý, hysterický, narcistický, nemůže to skončit jinak než „kumulatívní sebevraždou“, nebo lapidárně řečeno jeden nebo více členů rodiny spáchají masakr a pak si to střelí taky", dodává psychosložka.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

V Praze a Olomouci padají chorvatští studenti s balkonů

5. 4. 2023 11:48 - Krimi - Joachim Řitke

Jste chorvatský student a jste na výletě v Praze? Tak dávejte bedlivý pozor. Mohlo by se vám stát, že spadnete s balkonu, varuje Policie ČR.

Za tento rok jde již od druhý případ. Naposledy spadl chorvatský mladík z pátého patra, když ve tři hodiny ráno nezvládl parkour.

Další muž, zřejmě také chorvatský student, se zřítil v Olomouci do zavařovacích sklenic.

Občané by měli být napozoru, kdykoli u nich v nočních hodinách zazvoní chorvatský student, dožadující se vstupu na balkon. "Občané by měli událost okamžitě hlásit na nejbližší odposlechovně, která už o ní stejně ví, ale musí se ověřit zda má občan slušné vychování."

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Na zabijačku přeštického vepře Bábiše v Brně dorazily tisíce lidí

23. 1. 2023 19:13 - Krimi - Andrey Plenkowicz
Zabijačka čuníka v Brně, kterému přezdívali Bábiš

Zabijačka čuníka v Brně, kterému přezdívali Bábiš

V Brně se opět konala tradiční veřejná zabíjačka prasete tentokráte se jménem „Jarda Bábiš“. Prase málem uteklo, ale nakonec vzduchem létala kopýtka, střeva i prejt.

Náměstím se rozléhalo Pověste ho vějš ať se houpá, poveste ho vejš ať má dost!

Nakonec bylo dost kejtiček, jelítek, jitrnic i poblévky a kataráčku. Pivečko teklo proudem a Czeský lid se mohl veselit.

AKTUALIZACE

Nábojnice přišla z Brna, řekl Bureš.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Babiš začal svou řeč. Bude prý hovnořit až do soudného dne nebo do skonání světa

6. 1. 2023 11:36 - Krimi - Andrey Plenkowicz

Potom co Babiš začal svou řeč domnívá se kritik Jiří X. Měnesed (odborník na poblitické dementy), že Andrej Babiš straší nebude mluvit do soudného dne, ale do skonání světa. Odchyluje se tak od názorů dalších poblitologů.

Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu. Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu.

Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu. Babiš je především nevinný a pořád dává peníze na charitu.

Bla bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla bla bla bla bla bla

bla bla bla bla

(Babiš močí pod sebe).

bla bla bla bla bla bla

bla bla bla bla

bla bla bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla bla bla blabla blabla blabla bla

bla bla bla bla bla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla bla

(Babiš močí pod sebe).

(Babiš udělal poprvé koblížek a hází ho po soudci.).

(Nagyová močí pod sebe, následně se i posrala.).

Soudní síní se šíří děsný smrad od hoven co vykydal Kanidát-Dobytek.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová