HRBATŮV KOSTELEC

Pepa Zlato vyhrál zlato v žumpotápění!

13. 9. 2017 08:55 - Sport - Standa Skandál

Pepa Zlato nepodcenil přípravu a jako český reprezentant vyhrál zlatou medaili v místním přeboru Havířov v disciplině žumpotápění.

Pepa se připravuje na misrovství světa, kde chce obhájit také zlato.

Pepa Zlato vyhrál v Havířovském žumpotápění

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Společenské utkání 17. listopadu

17. 11. 2016 22:34 - Sport - Alexandr Kosodřev

Po dnešním, svátečním utkání 17. listopadu, vedou Zemanovci nad Nezemanovcema 3:4.

V nepřátelském utkání na Národní třídě poměřili své síly také s družstvem Okamurovců, kterým však uškodil nečekaný výpad Anarchistů. Dosud se mělo za to, že si Okamurovci s Anarchisty zahrají jen na lokální úrovni, takže prvoligovou akci nikdo nečekal.

"Byl to koncert vlastenectví. Obrana jen zářila," shodují se diváci.

Velmi zdařilý byl i útok, a to na všech stranách. Bojovníci proti totalitě Ludmila Váchalová, Jitka Malíková, Anton Tomík a Rudolf Dobiáš obdrželi Zlaté medaile Paměti národa.

Policisté jen v Praze zadrželi deset sportovců. Osm usedlo ihned na trestnou lavici a dva dostali červenou kartu za údajnou propagaci nacismu. Podle Policie si nezahrají několik následujících utkání. Sportovci se ihned odvolali k nejvyššímu rozhodčímu, který však byl toho času ožralý.

Souboje v ostatních disciplínách se nesly ve sváteční slovní rovině. „Debile“ byl nejčastější argument, kterým hráči-vlastenci častovali hráče-nevlastence. Ukázal se příliš slabý na to, aby rozpoutal větší podívanou.

22:00 - On-line show končí, děkujeme za pozornost. Tak zase příští rok. Ať žije Zeman! Ať žije Klaus! Ať žije Havel! Ať už jdou konečně všichni do prdele!

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Favorizovaná Hilča si odvezla stříbro

9. 11. 2016 11:05 - Sport - Alexandr Kosodřev

V soutěži Prezidentství v PR 2016 nakonec favorizovaná Hilča nestačila na silnějšího soupeře Trumpa a odváží si stříbro.

„Za všechno mohou naši dodavatelé,“ krčí rameny doc. Vrána z Brněnské automatické univerzity, která Hilču vyvinula. „Svým způsobem je to především rána pro českou sportovní robotiku,“ pokračuje Vrána. Hilča 3.0 musela být kvůli technickým potížím stažena a nahrazena předchozí, méně výkonnou verzí, která navíc předčasně zemřela.

Za neúspěchem vidí Vrána podfinancování sportu. "Kvůli protiruským sankcím se ruští investoři obrátili místo na naši univerzitu na Číňany, kteří vyvinuli model s pokročilejší randomizací chování."

"Je to škoda. Také my jsme u Hilči 3.0 pracovali na lepší randomizaci chování, která je klíčová při nasazení robota v lidské mase. Poprvé jsme toho využili u našeho produktu Zeman 3D, kde jsme veškerou argumentaci, paměť i logiku přesunuli do externího modulu Ovčáček. Bohužel, Číňané ale tentokrát slízli smetanu," uzavírá Vrána.

Vrána doufá, že se ruští investoři napříště opět obrátí na brněnskou univerzitu. Pokud ji tedy přímo neznárodní.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
R.E.K.L.A.M.A

V Olympijském Riu je nejoblíbenější disciplinou žumpotápění

10. 8. 2016 19:16 - Sport - Standa Skandál

Teprve v roce 2016 se mohlo zápasit na olympiádě v nové disciplině, kterou přinesli češi. Jde o tak oblíbené žumpotápění.

 

Kalné odpadní vody protékající Riem jsou vysoce jakostní pro tuto náročnou disciplinu. Vody prokazatelně obsahují zbytky výkalů, moči, vlasů, nehtů, zvratků, pracích prášků včetně fosfátů, olej (motorový i na smažení), PET lahve, lavičky, sofa, koberce, hadry, části těl živočichů i lidí a zbytky jídla včetně živých krys. Koliformní bakterie i řasy byly laboratorně dokázány.

V bazénu s žumpózní vodou se úspěšně přes noc pomnožila i řasa Chlorella, která je bohatým zdrojem vitaminů a bílkovin.

Jako přípitek na první světové utkání v žumpotápění si připíjeli sportovci jakostním českým fekálním a zajedli to poblévkou s kataráčkem. Řada sportovců potom náležitě obohatila sportoviště vlasním darem.

Hlavní přítok na sportoviště - Zátoka Sviní

Kalné odpadní vody protékající kanálem souběžně s ulicí Av. Schultz Wenk bez jakékoliv čističky přímo do moře:

Kanál odvádějící splaškové vody podél ulice Av. Schultz Wenk v Rio de Janeiro jsou ideální pro žumpotápění

R.E.K.L.A.M.A
i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.