HRBATŮV KOSTELEC

Zemřela Hitlary Clintonová v NATO přezdívaná Killery

29. 9. 2016 12:19 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Ve věku nedožitých 68 let zemřela favoritka soutěže Presidentství v PR, Hitlary Clintonová.

Podle ministra války Kerryho nepřežila plastickou operaci „Pouštní mrak“, která ji měla vytvrdit úsměv a zvětšit levé oko. „Budeme muset oprášit starší modely,“ říká Kerry. Zadlužené USA si v současnosti nemohou dovolit výrobu nového presibota a o Trumpovi se prý nikdy reálně neuvažovalo.

Kerry také vyvrací spekulace o druhém prezidentství Barracka Obamy. „To je vadný kus,“ říká Kerry. "Víme o tom od začátku, jede v nouzovém režimu. Vždycky se modlíme, aby přežil aktualizaci.

čtěte také: Hilča je stále naší favoritkou

Ani třetí prototyp Hitlabota se neobešel bez skandálů. „Občasné záškuby se nám nakonec podařilo odstranit, horší byl ten únik porna z jejího soukromého emailu,“ říká Kerry.

Ostatky Václava Klause prošly v průvodu Starou Boleslaví

28. 9. 2016 16:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Václav Klaus na svátek sv.Václava nelenil a opět vstal z mrtvých, aby se mohl přidat k církevnímu průvodu.

V centru Staré Boleslavi se ve středu dopoledne, v den svátku svatého Václava, konala tradiční Národní svatoklausovská pouť.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.


Už v úterý večer sem z Prahy dorazily ostatky českého prezidenta Václava Klause 2D (386let), patrona Pražského hradu, který zemřel před více než pěti lety. Pouti se účastnily i ostatky prezidenta Miloš Zemana, který ale zaspal a tak dorazil až odpoledne s becherovkou.  

R.E.K.L.A.M.A
a ihned: vykašlejte se na to!

Ve středu v 9 hodin byla lebka Václava Klause (bez koruny) před zraky tisíců čumilů přenesena na Mariánské náměstí, kde se konala mše, kterou souložil brněnský biskup Vojtěch Cvikrle.

Slavnosti se zúčastnil zesnulý président Miloš Zeman, vicepremiér Pavel Bělobrádek, předseda TOP MEDVĚD Miroslav Kalousek a další potentáti. Na slavnosti bylo rušno, Klaus totiž prý už moc nevydrží, takže se spěchalo, aby během slavnosti nezemřel.

Během jeho svátku se tu scházejí tisíce věřících v Klause. Národní svatoklausovskou pouť obnovila v roce 2010 římskokatolická církev v čele s kardinálem eDukou.

Václav Klaus po pěti letech hnití - 2016

R.E.K.L.A.M.A

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Zemřel slovenský premiér Róbert 3D Fico

14. 4. 2016 11:18 - Zemřeli - Standa Skandál

BRATISLAVA - Dnes po náhlé srdeční příhodě zemřel bývalý slovenský premiér Róbert 3D Fico.

Server listu Denník NNn tvrdil, že Fico měl podezření na infarkt. Fico sám přijel do nemocnice autem. Nicméně po hospitalizaci premiér po pár hodinách skonal.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.

Mši za psychopaty padlých odlouží slovenský kardinál i président v jednom Kiska.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!
R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Miloslav Ransdorf vstal z mrtvých

24. 1. 2016 16:17 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Miloslav Ransdorf, který nedávno zemřel, vstal z mrtvých. Stalo se tak na vyšehradském Slavíně, kde Mistr spočinul po svém volném pádu z Europarlamentu.

"V 5:44 zakokrhal Kohout 44 alias Sv. Daniel, patron všech překabátníků, a to už se Míla hrabal ven," potvrzuje občanka Libuše Gottwaldová, která mu šla položit květiny na hrob.

"A mám elánu, že bych zase žral!" řekl prý Ransdorf 3D hned poté.

Lidé mu od rána přinášejí obložené chlebíčky, knedlo zelo a rajskou. "Je to tak upřímné, podívejte se, jak mu to teče po bradě!" říkají. "Rozmazlujete mě jako selátko!" svítí štěstím Ransdorf 3D a zajíká se prejtem.

O životě velikána natočí Filip Renč celovečerní drama. Bude se jmenovat „Ty švýcarský miliardy jsem fakt pěkně posral“ a půjde prý o film ze života.

 

R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.