HRBATŮV KOSTELEC

Barbora Tlachací a Jana Bobešková moderují zbrusu nový diskuzní pořad LITHIUM na TV HK

21. 5. 2016 09:37 - Zdraví - Standa Skandál

Barbora Tlachací (za svobodna Telecí) a Jana Bobešková budou vysírat nový politicko-diskuzní pořad přímo z léčebny MUDr. Nemocné. Sledujte každou neděli LITHIUM ve dvanáct na TV Hrbatův Kostelec

Prostě sme se našli na psychiatrii, řekly obě dámy. Telecí si uhnala bipolární afektivní poruchu a Bobešková zase narcisticou psychopatii s hysterií z její klopotné mediálně-politické kariéry.

„Budou se tak skvěle doplňovat s dalšími psychopatickými politiky, kterých máme v léčebně už třicet“, dodává Nemocná, ošetřující psychoterapetut.

Jana Bobešková mimo jiné také v rámci terapie myje záchody v celé léčebně, aby si obnovila uzemňující energie, které jí pomáhají od jejího narcismu.

Prvním hostem zbrusu nového diskuzního pořadu bude jak jinak Václav Hlodavec, toho času léčený na vývyšný blud.

R.E.K.L.A.M.A

Barbora Tlachací práci v médiích započala v roce 1986, kdy působila jako redaktorka ekonomické redakce tehdejšího Československého rozhlasu. Od roku 1992 začala pracovat jako redaktorka a moderátorka pořadu Jedenadvacítka (ve 21:00) České televize, kde zpovídala různé politiky. Později se střídaly s tehdy neznámou Janou Bobošíkovou.

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky
R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!

Klub Českých Skeptiků Syfylis udělil Zlatý balvan členovi samotných skeptiků

17. 4. 2016 07:06 - Zdraví - Standa Skandál

Bývalý člen spolku Syfylis MUDr. Jan Hnízdil obdržel Zlatý balvan. Prý zřejmě za léčení „na dálku“ a za mesianistický komplex pana Hnízdila.

Rok 2015 se u ryze pražských skeptiků zapíše do historie. Poprvé totiž udělili cenu za blátivé myšlení samotnému bývalému členovi klubu českých skeptiků Syfylis (orig. Sisyfos) a to  propagátorovi rozvážnému životnímu stylu MUDr Janu Hnízdilovi, který odmítnul spolupracovat na rozdávání dopingu cyklistům. Tento doktor si totiž během své kariéry všiml, že jeho pacienti se neuzdravují a začal se pátrat po příčinách.

Všiml si, že životní stereotypy, vnitřní přesvědčení a z toho vyplývající nevyhunutelné chování způsobuje obrovskou škálu takzvaných nemocí. Kolikrát je spojitost velmi jednoduchá a to v zájmu porozumění širokou veřejností Hnízdil, moc zjednodušuje. Navíc si sám dovolil během života zapochybovat o samotných Skeptiích, tedy prohlédl jejich myšlení a rozdávání nálepek, dostal se ale na zcela opačný břeh.

Hnízdil tak spadl do vod mesianistického bludu.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.Kritika skeptiků Hnízdilem musela vynést své plody a to mstu ve formě balvanu. Tu opět můžeme nahlédnout, že mezi šarlatány iridology (a jinou havětí pseudopseudodoktorů) se objevují každoročně pranýřované oběti na kterých se skeptici rádi vyřádí.

Jedno je jasné. Skeptici opět potvrdili svou vlastní malomyslnost. Jak by také ne, když přední Skeptička Mgr. Lenka Příplatová je tlustá jak prase a potvrdila tedy neschopnost vidět sebe sama v pravém světle a něco se sebou udělat. Co přední prasoskeptičku čeká? Minimálně cukrovka typu II. non-inzulin-dependentní (NIDDM) spojená právě s obezitou, v pozdějším věku kardiovaskulární onemocnění a možná už jí bolí i záda. Ta její špekatá prdel je prostě grandiózní. Když by soudružka Příplatová byla při smyslech, tak nevěnuje čas boji proti šarlatánství, ale boji sama se sebou - se svou nenažraností a nekázní v příjmu potravin.

A to je to o čem Hnízdil právě veřejně a mluví až mu to drobet leze na mozek: o rovnováze práce, odpočinku i příjmu potravin. Každý mudrc už po tisíceltí hovoří o rovnováze, kterou je třeba udržovat, aby se nedostavila nemoc.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Užijte si to! Prdel Příplatové je k vidění od 38:38 tedy https://youtu.be/EIBMmAUt5-4?t=2317

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Présidentovi Miloši Zombie Zemanovi 3D uhnily nohy

23. 1. 2016 12:00 - Zdraví - Standa Skandál

HRAD - Miloš Zombie Zeman přišel o obě dolní končetiny v důsledku rozáhlé neuropatie z cukrovky. Zemana napadly prý plísně, bakterie a viry. Vpodstatě to zhnilo píše se v lékařské zprávě.

Tragédie se stala v mauzoleu, kde je Miloš Zombie Zeman deponován. Došlo k výpadku regulátoru vlhkosti a Zeman zvlhnul, načež jeho nohy napadly agresivní plísně a houby. Balzamovaný Zeman udržovaný v umělém deliriu dlouho trpí neuropatií dolních končetin, načež plísně a bakterie se o ně postaraly nejdříve. Prý musela být provedena amputace a to v léčebně MUDr. Ilony Nemocné, aby nezhnil celý.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.Aby se gangréně zcela předešlo, musel by být Zombie Zeman ponořen v 90% lihu celý, což se ale neslučuje s výkonem jeho pseudopseudofunkce, tedy prasedenta našeho pseudostátu.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.„Zemana nelze vozit po světě v akváriu plném lihu, tedy něčem jako papamobilu, kde by se vznášel jak preparovaný had“, tvrdní mluvčí hradu Jiří Ovčáček.

Zombie Zeman si tak či onak valčík už nestřihne.R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Šok! Herečka ztratila 250 kg !

5. 5. 2015 19:06 - Zdraví - Standa Skandál

Z hvězdy zbyla kost a kůže, tedy -50kg. Přečtěte si jak to udělala!

Herečka Růžičková již dávno dokázala nemožné - jako první dosáhla záporné váhy -50 kg!

Jev vysvětluje Jíří Grygar, přední skeptik a astonom et astrolog: Růžičková totiž byla tlustá jak prase, a to způspbilo vznik černé díry zase.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Ta pak zkolabovala, vytvořila singularitu až červí díru v našem vesmíru a než se tato díra uzavřela stačila z našeho vesmíru odsát právě oněch 50kg hmoty. "Zde si můžete krásně ukázat principy relativity: pro nás (pozorovatele A) herečka nebývale zhubla, ale u mimozemšťanů v druhém vesmíru (pozorovatele B) je z ní ještě větší kýbl sraček než kdy před tím, a to do toho netahám dilatace časoprostoru, protože to už byste se pozvraceli představou Růžičkové jako nudle. Aspoň vidíte co dokáže nadváha, nejen kosmických těles.", vysvětluje RNDr. Grygar.

Návod na tak hvězdné zhubnutí můžete zakoupit jako kurs MUDr. Illony Nemocné za neuvěřitelných 5555 Kč!

Aktualizace: Podle WHO je už těsně před fází zborcení do černé díry 20% obyvatel USA a 15% obyvatel ČR! Hrozí zánik Země díky vzniku vícečetných černých děr, které mohou zkolabovat do jedné superobří, která pohltí Zemi! Podle obezitologa MUDr. Karla Kostnatého je prý jedno jestli Zemi seřere černá díra, nebo jí vyžerou jak sarančata tyhle přežraný obludy. Na Zemi řádí jeden ze sedmi pánu podsvětí - démon Belzebub s jeho nenažranou hubou, která sežere poslední deštný prales v podobě tuků na smažení a tabulek pseudo-čokolády z palmového oleje.

R.E.K.L.A.M.AR.E.K.L.A.M.A