HRBATŮV KOSTELEC

Konec obezity v Čechách

12. 3. 2015 20:48 - Zdraví - Standa Skandál

Revoluční metoda. Dietologové šílí! Kila mizí již během několika týdnů. Šokující rychlost hubnutí.

MUDr. Ilona Nemocná přichází s revolucí v odtučňování.

Pobyty v evropských pracovních odtučnovacích táborech Dachau, Auschwitz, Chelmno, Flossenburg, Janowska, Majdanek,  Mauthausen-Gusen, Sajmište, Sobibór, Treblinka, Terezín a Warsawa již od 666 Eur za měsíc.

Speciální plynová terapie GIFTGAS účinným plyny Zyklon A a Zyklon B již za 6 Eur za procedůru.

Odtučnovací centrum Treblinka nabízí i speciální terapie suchem (vysušením).

Terapie Suchem v táboře Treblinka

Epidemie chřipky Václava Havla je již na ústupu

2. 3. 2015 07:24 - Zdraví - Standa Skandál

Počet onemocnění chřipkou Václava Havla za posledních 14dní klesá. Chřipka způsobená virem CH77-N je zřejmě na ústupu.

Nový druh nákazy virem CH77-N se začal šířit z různých ostatků a pomníků Václava Havla s kterými se poslední dobou roztrhl pytel. Za hlavní zdroj nákazy považuje státní hygienik Ing. Jaroslav Vykropil Letiště Václava Havla a instalaci odpadkových košů Václava Havla, které se staly zdrojem závadného jídla potkanů, kteří nákazu šířily po celé rapublice.

"Odpadkové koše Václava Havla budou demontovány, dekontaminovány a odpadky s ostatky převezeny do spalovny a zničeny zvýšenou teplotou nad 2000C. Musíme zajistit a zneškodnit epicentra nákazy, aby se přestala šířit i do ostatních států.", komentuje dekontaminační práce Vykropil.

Vir způsobuje akutní a latentní stádia onemocnění. Nakažení virem CH77-N způspobuje zpočátku zvýšenou teplotu a blouznění. Někteří pacienti trpí depersonalizačními halucinacemi a vidí příchod Ježíše Krista 2.0. Někdy halucinace způsobí příchod Jehovabuddhy v přestrojení.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Akutní stádium přechází do latentního onemocnění a způsobuje zadrhávání řeči a neschopnost vyjádřit slova, která nemocný nahrazuje nic neříkajícím „hmmm“.

Mezi prvně nakaženými s velmi silnými projevy virem CH77-N byl tehdejší senátor PhDr. Václav Benda (1999)  český filosof, kybernetik, katolický aktivista, pravicový politik a protikomunistický disident, politický vězeň komunistického režimu a zakladatel a první předseda Křesťanskodemokratické strany.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrchR.E.K.L.A.M.A

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

25. 2. 2015 19:02 - Zdraví - Standa Skandál

BRNO - Prasedent Milouš Zeman byl dnes převezn do fakultní nemocnice v Brně s těžkou otravou methanolem a zkaženým jehněčím.

Zeman ještě při vědomí prohlásil, že víno je nejkrásnější nápoj a člověk, který nikdy nenavštívil vinný sklípek a neslyšel muziku Die Fahne hoch, není plnohodnotným člověkem. Doslova hovořil o „českém untermensch“ přičemž zdvihl pravici k přípitku a zvolal: "českej dobytku!"
 
„Degustace vín původně zahrnovala 1 600 000 vzorků, v druhém kole, postoupilo 7 000 vzorků a podnapilí degustátoři, kterým se odborně  říká sommelieři, měli co dělat, aby ve finále rozlišili jeden vzorek od druhého,“ poznamenal ještě Zeman při proslovu k vinařům ležíc na jednotce intenzivní péče.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!„Smrt abstinentům a vegetariánům“, vykřiknul ještě Zeman a pak upadl do bezvědomí a ztratil jednu dimenzi čímž se stal nehmatatelným.

Zeman 2D, který se zase přežral a přepil na degustaci na Moravě, má prý jen malou šanci na přežití, tvrdí primář faktultní nemocnice, MUDr. Drahomír Nepil.

R.E.K.L.A.M.A
Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!

Šampionem Salonu vín - národní soutěže vín 2115 se stalo Rudolfské žluté E927b výtěr sudů 1013 Zámeckého vinařství Bezmoc. Stejné vinařství vyhrálo i loni a předloni. V soutěži bylo 1 646 000 moravských a českých vín.

Illona Nemocná Óm nadsamice nabízí odháčkování mužům ve věku 18 až 35 let

31. 7. 2014 17:18 - Zdraví - Standa Skandál

Zbavte se háčků či bodlinek svých starých partnerek, které na vás ulpěly! To vše snadno a rychle  v tantrických kursech Illony Nemocné! To vše ve spolupráci s Guru Járou Óm nadsamcem.

Illona Nemocná dosáhla zasvěcení tajné tantrické zasvěcovací techniky, která má očistný charakter od negativních energií ze sexuálního spojení s předcházejícími partnerkami daného muže. Zahrnuje jak niternou složku (vizualizace, řízené holotropní dýchání), tak fyzickou část (penetraci do Nemocné).  „Když se muž vyspí s ženou, vznikne mezi nimi energetické pouto - háček nebo bodlinka a ten je spojuje celý život.“ tvrdí Nemocná.
 
Dr. Nemocná mužům aktem jejich ejakulace odejme negativní energie z jejich disharmonických vztahů a uvede je do harmonické rovnováhy. Nemocná preferuje metodnu Doc. Koníčka, tzv. na koníčka.


Illona Nemocná jako dítě třikrát prožila klinickou smrt (3NDE), také zažívala samovolně přicházející hluboké mystické stavy - samádhí, astrální vidění až po zlaté houno viděti. V létě 1989 emigrovala přes hory z Hrbatova Kostelce na Sicílii, aby se pak osvícená vrátila zpět do vlasti. Několik let žila i v Římě, kde začala její poradenská praxe. Studium ve městě u mnichů kombinovala s pobytem v přírodě. Zde se také intenzivně věnovala  mysticko-meditačním cvičením. V roce 1991 na italské poustevně u Arca „nečekaně“ dosáhla Nirvány, kdy pozřela semeno jaguára načež prozřela a po komplikované cestě po souši přes hory a doly do Egypta údajně dosáhla po noci nelegálně strávené v jedné ze tří hlavních egyptských pyramid staroegyptské zasvěcení. Několik měsíců po zasvěcení v Egyptě měla také dosáhnout Mahámudry - nirvány tantrické cesty. Následně byla donucena svými mistry, aby začala předávat své znalosti a dovednosti lidem. „Založ léčebné středisko Illony Nemocné“, pravil Nemocné duch svatý.
   
Nemocná se také pod vedení guru Járy Dobeše a Davida Černého věnuje Photoshop-mazanicím-kolážím, které prodává pod názvem Astrolocus®. Největší zájem vzdbudili koláže Orál, Anál a Kálí ve vagině.

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Nemocná na koníčkaR.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.