HRBATŮV KOSTELEC

Standa Skandál onemocněl rýmou Dagmar a Václava Havlových

15. 3. 2015 10:32 - Zdraví - Standa Skandál

Rýma manželů Havlových se nevyhnula ani Standovi Skandálovi, který smrká a kýchá již od sobodní noci.

Standa Skandál doslova říká: "Asi jsem to chytil od Windows, sedím u nich pořád. Nejprva mi drhli v krku ale vyšla z toho rýma Dagmar a Václava Havlových."

Snad je do úterý vykašlu a vysmrkám.

Aktualizace: (středa) z rýmy D.V.H. se vyklubala pěkná sračka, asi zánět dutin, stejně jako z politikaření Havla. Ještě teď nás z toho bolí hlava a lezou z nosu sople. Tak z těch sraček uděláme předvolební guláš zEmana a pak se z toho už definitivně poblejete.

R.E.K.L.A.M.A
S balíkem sankcí EU100 můžete čerpat plyn až do 1.9. nebo do vyčerpání! Aktivujte si svůj balíček ještě dnes! Hodně zábavy přeje váš Gazprom.
R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Konec obezity v Čechách

12. 3. 2015 20:48 - Zdraví - Standa Skandál

Revoluční metoda. Dietologové šílí! Kila mizí již během několika týdnů. Šokující rychlost hubnutí.

MUDr. Ilona Nemocná přichází s revolucí v odtučňování.

Pobyty v evropských pracovních odtučnovacích táborech Dachau, Auschwitz, Chelmno, Flossenburg, Janowska, Majdanek,  Mauthausen-Gusen, Sajmište, Sobibór, Treblinka, Terezín a Warsawa již od 666 Eur za měsíc.

Speciální plynová terapie GIFTGAS účinným plyny Zyklon A a Zyklon B již za 6 Eur za procedůru.

Odtučnovací centrum Treblinka nabízí i speciální terapie suchem (vysušením).

Terapie Suchem v táboře Treblinka

R.E.K.L.A.M.A

Epidemie chřipky Václava Havla je již na ústupu

2. 3. 2015 07:24 - Zdraví - Standa Skandál

Počet onemocnění chřipkou Václava Havla za posledních 14dní klesá. Chřipka způsobená virem CH77-N je zřejmě na ústupu.

Nový druh nákazy virem CH77-N se začal šířit z různých ostatků a pomníků Václava Havla s kterými se poslední dobou roztrhl pytel. Za hlavní zdroj nákazy považuje státní hygienik Ing. Jaroslav Vykropil Letiště Václava Havla a instalaci odpadkových košů Václava Havla, které se staly zdrojem závadného jídla potkanů, kteří nákazu šířily po celé rapublice.

"Odpadkové koše Václava Havla budou demontovány, dekontaminovány a odpadky s ostatky převezeny do spalovny a zničeny zvýšenou teplotou nad 2000C. Musíme zajistit a zneškodnit epicentra nákazy, aby se přestala šířit i do ostatních států.", komentuje dekontaminační práce Vykropil.

Vir způsobuje akutní a latentní stádia onemocnění. Nakažení virem CH77-N způspobuje zpočátku zvýšenou teplotu a blouznění. Někteří pacienti trpí depersonalizačními halucinacemi a vidí příchod Ježíše Krista 2.0. Někdy halucinace způsobí příchod Jehovabuddhy v přestrojení.

R.E.K.L.A.M.A
Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!

Akutní stádium přechází do latentního onemocnění a způsobuje zadrhávání řeči a neschopnost vyjádřit slova, která nemocný nahrazuje nic neříkajícím „hmmm“.

Mezi prvně nakaženými s velmi silnými projevy virem CH77-N byl tehdejší senátor PhDr. Václav Benda (1999)  český filosof, kybernetik, katolický aktivista, pravicový politik a protikomunistický disident, politický vězeň komunistického režimu a zakladatel a první předseda Křesťanskodemokratické strany.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!R.E.K.L.A.M.A

Milouš Zeman se opět otrávil na Moravě methanolem a zkaženým jehněčím

25. 2. 2015 19:02 - Zdraví - Standa Skandál

BRNO - Prasedent Milouš Zeman byl dnes převezn do fakultní nemocnice v Brně s těžkou otravou methanolem a zkaženým jehněčím.

Zeman ještě při vědomí prohlásil, že víno je nejkrásnější nápoj a člověk, který nikdy nenavštívil vinný sklípek a neslyšel muziku Die Fahne hoch, není plnohodnotným člověkem. Doslova hovořil o „českém untermensch“ přičemž zdvihl pravici k přípitku a zvolal: "českej dobytku!"
 
„Degustace vín původně zahrnovala 1 600 000 vzorků, v druhém kole, postoupilo 7 000 vzorků a podnapilí degustátoři, kterým se odborně  říká sommelieři, měli co dělat, aby ve finále rozlišili jeden vzorek od druhého,“ poznamenal ještě Zeman při proslovu k vinařům ležíc na jednotce intenzivní péče.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!„Smrt abstinentům a vegetariánům“, vykřiknul ještě Zeman a pak upadl do bezvědomí a ztratil jednu dimenzi čímž se stal nehmatatelným.

Zeman 2D, který se zase přežral a přepil na degustaci na Moravě, má prý jen malou šanci na přežití, tvrdí primář faktultní nemocnice, MUDr. Drahomír Nepil.

R.E.K.L.A.M.A

Šampionem Salonu vín - národní soutěže vín 2115 se stalo Rudolfské žluté E927b výtěr sudů 1013 Zámeckého vinařství Bezmoc. Stejné vinařství vyhrálo i loni a předloni. V soutěži bylo 1 646 000 moravských a českých vín.

R.E.K.L.A.M.A