HRBATŮV KOSTELEC

Ředitel společnosti ČKD DIZ spáchal sebevraždu

19. 3. 2015 12:23 - Zemřeli - Standa Skandál

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal ve středu v noci sebevraždu.

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal sebevraždu. „Oběsil se na kabelu a spadnul do rozvaděče 22kV, jen to zasyčelo a čmoudilo,“ upřesnila Policejní mluvčí. Chtěl tak prý demonstrovat, že kabely, které firma dodala do tunelu Blanka, a které měla poškodit voda, nejsou úplně k ničemu.

„Je tam dost kabelů na to, aby se na nich oběsili úplně všichni,“ stojí v jeho dopise na rozloučenou.

Mši za bratra odslouží kardinál přes ulice a silnice Daniel Ťok v Chrámu SKANSKA Corso Karlín.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Ředitel společnosti ČKD Praha DIZ spáchal sebevraždu

19. 3. 2015 12:20 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal ve středu v noci sebevraždu.

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal sebevraždu. „Oběsil se na kabelu a spadnul do rozvaděče 22kV, jen to zasyčelo a čmoudilo,“ upřesnila Policejní mluvčí.

Chtěl tak prý demonstrovat, že kabely, které firma dodala do tunelu Blanka, a které měla poškodit voda, nejsou úplně k ničemu.

„Je tam dost kabelů na to, aby se na nich oběsili úplně všichni,“ stojí v jeho dopise na rozloučenou.

Mši za bratra odslouží kardinál přes ulice a silnice Danieli Tok v Chrámu SKANZKA CorZo Karlín.

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.

Architekt Richardo Bofil zemřel

10. 3. 2015 11:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Světoznámý veleúspěšný sebeprosazující se architekt Richardo Bofil dnes odpoledne zemřel na infarkt.

Richardo Bofil Levota začal studovat architekturu v Barceloně a poté pokračoval na École d'Architecture v Ženevě. V roce 1963 založil v Barceloně architektonický ateliér Teller de Arquitectura, který sídlí v bývalé spalovně v Sant Just Desvern.

Tento světoznámý architekt velmi kouřil a několikrát již prodělal srdeční atak. Ráno se na schůzi s developerem velmi rozčílil kvůli dekoracím z nerezu a skla. Dnes večer dostal poslední infarkt. Richardo Bofil Levota se tak nedočká otevření nové budovy, kteoru si pro sebe staví společnost SKANZKA Fucking Group a.s.

Václav Havel, Zdeněk Bakala, Ricardo Bofill

Richardo Bofil se důvěrně znal s Osvoboditelem Václavem Havlem a miliardářem Zdeňkem Bakalalou.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz
R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Zemřel Přemek Podlaha, vůdce Svobodných Zahrádkářů

24. 12. 2014 10:44 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - To, že ve Strašnicích je poslední dobou narváno si všilmi nejen Pražané. Včera zemřel další slavný muž mediální břečky tajný vůdce Svobodných Zahrádkářů - Přemek Podlaha.

Podlaha byl televizním telatům známý už od poloviny 70. let, kdy se zjevoval na obrazovce pravidelně v pořadech Zemědělský magaccen a soutěžní pořad Deset stupňů piva ke zlaté. Jeho slibná kariéra vystoupala až na samotný vrchol k pořadu Receptář, který se nakonec vysílal z několika televizních kanálů. Dle slova samotného zesnulého prý vždy tíhnul k lopatě.

Podlaha to prý vzal  pěkne od podlahy a vstoupil do tajného řádu Svobodných Zahrádkářů, které na podvědomé úrovni působilo přes nevinně vypadající sjednoducící pořad Receptář, který byl defakto mší.

Z kroniky HK: "Svobodní zahrádkáři za jedinou generaci prorostli téměř do všech společenských vrstev. Řídí se doktrínou Okopávání lidských mas, kterou zavedl V. I. Lenin. Členové bratrstva se ve společnosti maskují pěstováním květin na pracovištích nebo viditelným nošením zelených rukavic. Všimněte si také působení Svobodných zahrádkářů skrze televizní obrazovky. Svého času měli dokonce vlastní pořad (jehož moderátorem byl velmistr řádu Podlaha)"

Poslední rozloučení s dematerializovaným bratrem a velmistrem Řádu se uskuteční 3. ledna ve 13:30 ve velké obřadní síni pražského strašnického krematoria v hudebním doprovodu skupiny Víkendoví Žatci (se sekačkami a cirkulárkami).

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Aktualizace: Podlahu nahradí na mších známý Alexandr Homole.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!