HRBATŮV KOSTELEC

Ředitel společnosti ČKD Praha DIZ spáchal sebevraždu

19. 3. 2015 12:20 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal ve středu v noci sebevraždu.

Generální ředitel společnosti ČKD Praha DIZ Robert Wolf spáchal sebevraždu. „Oběsil se na kabelu a spadnul do rozvaděče 22kV, jen to zasyčelo a čmoudilo,“ upřesnila Policejní mluvčí.

Chtěl tak prý demonstrovat, že kabely, které firma dodala do tunelu Blanka, a které měla poškodit voda, nejsou úplně k ničemu.

„Je tam dost kabelů na to, aby se na nich oběsili úplně všichni,“ stojí v jeho dopise na rozloučenou.

Mši za bratra odslouží kardinál přes ulice a silnice Danieli Tok v Chrámu SKANZKA CorZo Karlín.

Architekt Richardo Bofil zemřel

10. 3. 2015 11:55 - Zemřeli - Standa Skandál

Světoznámý veleúspěšný sebeprosazující se architekt Richardo Bofil dnes odpoledne zemřel na infarkt.

Richardo Bofil Levota začal studovat architekturu v Barceloně a poté pokračoval na École d'Architecture v Ženevě. V roce 1963 založil v Barceloně architektonický ateliér Teller de Arquitectura, který sídlí v bývalé spalovně v Sant Just Desvern.

Tento světoznámý architekt velmi kouřil a několikrát již prodělal srdeční atak. Ráno se na schůzi s developerem velmi rozčílil kvůli dekoracím z nerezu a skla. Dnes večer dostal poslední infarkt. Richardo Bofil Levota se tak nedočká otevření nové budovy, kteoru si pro sebe staví společnost SKANZKA Fucking Group a.s.

Václav Havel, Zdeněk Bakala, Ricardo Bofill

Richardo Bofil se důvěrně znal s Osvoboditelem Václavem Havlem a miliardářem Zdeňkem Bakalalou.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Zemřel Přemek Podlaha, vůdce Svobodných Zahrádkářů

24. 12. 2014 10:44 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - To, že ve Strašnicích je poslední dobou narváno si všilmi nejen Pražané. Včera zemřel další slavný muž mediální břečky tajný vůdce Svobodných Zahrádkářů - Přemek Podlaha.

Podlaha byl televizním telatům známý už od poloviny 70. let, kdy se zjevoval na obrazovce pravidelně v pořadech Zemědělský magaccen a soutěžní pořad Deset stupňů piva ke zlaté. Jeho slibná kariéra vystoupala až na samotný vrchol k pořadu Receptář, který se nakonec vysílal z několika televizních kanálů. Dle slova samotného zesnulého prý vždy tíhnul k lopatě.

Podlaha to prý vzal  pěkne od podlahy a vstoupil do tajného řádu Svobodných Zahrádkářů, které na podvědomé úrovni působilo přes nevinně vypadající sjednoducící pořad Receptář, který byl defakto mší.

Z kroniky HK: "Svobodní zahrádkáři za jedinou generaci prorostli téměř do všech společenských vrstev. Řídí se doktrínou Okopávání lidských mas, kterou zavedl V. I. Lenin. Členové bratrstva se ve společnosti maskují pěstováním květin na pracovištích nebo viditelným nošením zelených rukavic. Všimněte si také působení Svobodných zahrádkářů skrze televizní obrazovky. Svého času měli dokonce vlastní pořad (jehož moderátorem byl velmistr řádu Podlaha)"

Poslední rozloučení s dematerializovaným bratrem a velmistrem Řádu se uskuteční 3. ledna ve 13:30 ve velké obřadní síni pražského strašnického krematoria v hudebním doprovodu skupiny Víkendoví Žatci (se sekačkami a cirkulárkami).

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Aktualizace: Podlahu nahradí na mších známý Alexandr Homole.

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.

S Václavem Havlem se roztrhl pytel

18. 12. 2014 17:39 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Překvapení čekalo na diváky, kteří si přišli zavzpomínat na Václava Havla při příležitosti třetího výročí úmrtí velikána.

Nejprve se při manipulaci s Mistrem otevřela urna a vypadaly Svaté relikvie, poté se kvůli technické poruše na Svatém pytli roztrhl i tento a světlo světa spatřila mistrova hlava.

"Hm. Téměř jako druhý porod," hodnotil situaci čerstvě vykutálený Václav Havel 4D. „Je příjemné zase vidět denní světlo, hm, tam dole, hm, je tma jako v prdeli, že,“ prohlásil a začal se shánět po krabičce cigaret. "Hm. Zvlhly."

Havla si dnes lidé připomínají také například prostřednictvím akce s poklopcem na půl žerdi, která připomíná Havlovo vystoupení na vojenské přehlídce. 

U stodoly chalupy na Hrádečku je dále kromě svíček například zhruba metr vysoká dřevěná plastika člověka s vyřezaným srdcem.

R.E.K.L.A.M.A
lehací a sedací práce, přizdistání, odborný dohled. Volejte 777857564.