HRBATŮV KOSTELEC

Apple představil nový iPhone 6V (VEGAN)

9. 11. 2014 15:49 - Finance - Standa Skandál

Mezinárodní vegetariánská unie i Evropská vegetariánská unie a americká PETA certifikovala mobilní telefon iPhone 6 VEGAN firmy Apple jako vhodný pro vegany.

Smartphone iPhone 6V (VEGAN) tak dostal certifikaci pro laktoovovegetariánství, laktovegetariánství, ovovegetariánství,  flexitariánství, veganství, pescopollovegetariánství i vitariánství. Veganství je v posledních letech módní trend, který se šíří hlavně mezi celebritami jako je Lady Gaga, která ráda nosí kabáty z pravé svíčkové.

Mezi přední vegany se řadí i historické osobnosti jako Adolf Hitler, a mezi slavnými vegetariány najdeme také Rudolfa Hesse, Josepha Goebbelse a také buddhistu Heinricha Himmlera.

Stejně úspěšný je i iPhone 6S pro BDSM (sadomasochisty).

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Bill Gates si vylil kýbl sraček na hlavu

26. 8. 2014 16:52 - Finance - Standa Skandál

Bill Gates neváhal a zůčastnil se celosvětové charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge. Poté zavzpomínal na ALS (advanced low power schottky) logiku, zavzdychal při BiCMOS, rozplakal při ECL a umyl se.

Charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge spočívá si vylít alespoň 10 litrů svých či dárcovských chlazených výkalů na hlavu a zaplacení poplatku 100 000 USD organizaci ShittyCharity.

Charita ShittyCharity se zaměřuje na výstavbu veřejných toalet v rozvojových zemích, např. v Česku nebo na Slovensku. Za akcí stojí WHO, která nedávným průzkumem sraní v městě zjistila fatální nedostatek toalet pro veřejnost. Vysvětluje tím tak vysoký výskyt výkalů zvláště na Žižkově.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

K akci se připojili další miliardáři včetně Andreje Babiše. Po úspěšné akci Shit Bucket uvažují manažeři ShittyCharity o dalším skupinovém ročníku, kdy si budou miliardáři srát sami na hlavu a to v pořadí nejbohatší dospod. Očekává se tak zmizení(zasraní) všech miliardářů do pár let, protože v hierarchii sraní budou na špici indiční, čínsší a afričtí chudáci, kterých je asi 6 miliard.

Aktualizace: Po tom co si Bill vylil hovna na hlavu, nepustila ho paní Gatesová domů a tak Bill poprosil o radu na Facebooků. Blogeři z Anonymous mu poradili, aby použil stejnou metodu ale tentokráte jen s vodou. Video si již Bill natočil.

Mark Zukerberg se také myl, tedy jen od hnoje kam spadnul minulý týden.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

Vývozu pomoci i humanitárnímu bombardování se dařilo

13. 8. 2014 14:04 - Finance - Alexandr Kosodřev

Až 23% nad očkávání dopadl vývoz české pomoci za první pololetí 2014. „Naše pomoc byla úspěšně nasazena jak na Ukrajině, tak v Iráku,“ řekl ministr průmyslu. "V Iráku nyní Česká letadla shazují balíky s vodou v obavách, že by lidé na zemi mohli trpět žízní."

Kvalita české pomoci je dlouhodobě vnímána jako ta nejlepší. „Distribucí obecního blaha se zabýváme od roku 1989,“ pokračuje ministr, "a toho už si všimli i ve světě."

Pozadu nezůstává ani Církev. „Humanitární rozvoj je a vždy byl naší svatou prioritou,“ řekl kardinál Duka, toho času na humanitární misii v Kongu. "Útvar Boží milosti, ve spolupráci s Červeným křížem zde právě provádí průzkum terénu za účelem stavby dvou strategických kostelů.„ Ty by měly být vybaveny nejmodernějšími ochrannými prostředky, radary pro vyhledávání ložisek ropy a zlata, “a množstvím obvazů pro případ velikého neštěstí," uzavírá Duka.

Český vývoz Humanitární pomoci® pěkně doplňuje Humanitární bombardování®, které dodává pro NATO hlavně USA a Anglie.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte je spalovat! Krematorium Praha-Strašnice hledá nové tváře.

Ministerstvo zemědělství zvýší zisky

21. 7. 2014 18:01 - Finance - Alexandr Kosodřev

Netradičním způsobem se Ministerstvo zemědělství rozhodlo navýšit své příjmy. „Využijeme každé volné plochy před budovou,“ říká k projektu mluvčí ministerstva, Ivo Beran.

Zatím byla spuštěna první, přípravná fáze projektu. "Testovací provoz nám již generuje data, na jejichž základě vyhodnocujeme situaci a hledáme vhodná opatření." Prvním takovým opatřením bude instalace elektrického ohradníku, neboť dochází ke ztrátám ovcí.

"Náš koncept vychází z geniální kombinace extenzivního a intenzivního zemědělství. Zvířata chováme sice venku, avšak intenzivně.„ V praxi to znamená, že na jednom krychlovém metru je ustájeno až pět ovcí a pod nimi další hospodářská zvířata, “samozřejmě jen ta, která se tam vejdou," doplňuje Beran.

„Navrhovaný ohradník se na poslední chvíli podařilo navýšit o dalších deset metrů,“ pochvaluje si Beran. „Představte si to jako přehradu na ovce,“ maluje rukama svou vizi do vzduchu. "Do budoucna budeme ohradník dále navyšovat a intenzifikovat. Ve spolupráci s ministerstvem průmyslu jsme objednali výrobu speciálního lisu na ovce z plzeňské Škodovky."

"V Německu už to tak dělají dlouho. Na exkurzi jsme viděli třeba obrovské krychlové brojlery, které stačilo už jenom nakrájet gigantickým nožem."R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.