HRBATŮV KOSTELEC

Zrušte kraje! Zrušte stát! Zruště celý svět! Václav Klaus mladší byl opět hospitalizován v PL Bohnice

10. 10. 2016 11:34 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - Po další sérii produkcí byl Václav Klaus mladší opět hospitalizován v PL Bohnice na akutním oddělení pro paranoiky.

Václava Klause mladšího opět zasáhly silné halucinace a začal blouznit, krátce z jeho obsahů: "Volby jsou volby. Svátek je demokracie. Volby jsou svátek a demokracie jen někdy jsou nesvátek nedemokracie."

A u nás v krajích? Co spojuje lidi někde od Rakovníka s lidmi z Kutné Nory, krom toho, že jsou taky mimozemšťané?

Vše je vidět na volebních kampaních, kde chybí jakékoli téma, protože kraje žádné téma nemají. "Jsem mimozemšťan a žiju tady s vámi!"

Nakonec Václav Klaus mladší prohlásil, že je vnučkou Marie Terezie.

"Nejprve jsme nasadilu haloperidol, efekt ani při max. dávkách však nebyl dostatečný. Proběhlo neurologické  vyšetření  včetně  EEG,  s  paranormálním  nálezem higgsova klausonu.  Psychologicky  vyšetření  svědčí  pro paranoidní psychotické onemocnění typu postparafrenie, bez kognitivního deficitu. Dg. uzavírána jako porucha s trvalými bludy.  Po  změně  antipsychotika  na olanzapin  nabývala  bludná  produkce  postupně  nižšího  emočního náboje, paranoidně perzekuční bludy v průběhu zcela odezněly, megalomanické byly přítomny ještě v době propuštění, již však bez  dopadu na chování pacienta.", komentuje stav V.K.m MUDr. Kroutil

Posledně v roce 2014 byl propouštěn pacient s nasazeným Antabusem a jeho stav byl stabilizovaný. S psychotickými fenomény se u V.K.m. setkáváme již od roku 2008. V klinickém obraze tehdy dominoval manický syndrom, systematizovaná bludná produkce megalomanická, paranoidně perzekuční, nepřiléhavý  emoční  doprovod,  elace forie kongruentní s bludnou produkcí.

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Barbora Tlachací a Jana Bobešková moderují zbrusu nový diskuzní pořad LITHIUM na TV HK

21. 5. 2016 09:37 - Zdraví - Standa Skandál

Barbora Tlachací (za svobodna Telecí) a Jana Bobešková budou vysírat nový politicko-diskuzní pořad přímo z léčebny MUDr. Nemocné. Sledujte každou neděli LITHIUM ve dvanáct na TV Hrbatův Kostelec

Prostě sme se našli na psychiatrii, řekly obě dámy. Telecí si uhnala bipolární afektivní poruchu a Bobešková zase narcisticou psychopatii s hysterií z její klopotné mediálně-politické kariéry.

„Budou se tak skvěle doplňovat s dalšími psychopatickými politiky, kterých máme v léčebně už třicet“, dodává Nemocná, ošetřující psychoterapetut.

Jana Bobešková mimo jiné také v rámci terapie myje záchody v celé léčebně, aby si obnovila uzemňující energie, které jí pomáhají od jejího narcismu.

Prvním hostem zbrusu nového diskuzního pořadu bude jak jinak Václav Hlodavec, toho času léčený na vývyšný blud.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Barbora Tlachací práci v médiích započala v roce 1986, kdy působila jako redaktorka ekonomické redakce tehdejšího Československého rozhlasu. Od roku 1992 začala pracovat jako redaktorka a moderátorka pořadu Jedenadvacítka (ve 21:00) České televize, kde zpovídala různé politiky. Později se střídaly s tehdy neznámou Janou Bobošíkovou.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Klub Českých Skeptiků Syfylis udělil Zlatý balvan členovi samotných skeptiků

17. 4. 2016 07:06 - Zdraví - Standa Skandál

Bývalý člen spolku Syfylis MUDr. Jan Hnízdil obdržel Zlatý balvan. Prý zřejmě za léčení „na dálku“ a za mesianistický komplex pana Hnízdila.

Rok 2015 se u ryze pražských skeptiků zapíše do historie. Poprvé totiž udělili cenu za blátivé myšlení samotnému bývalému členovi klubu českých skeptiků Syfylis (orig. Sisyfos) a to  propagátorovi rozvážnému životnímu stylu MUDr Janu Hnízdilovi, který odmítnul spolupracovat na rozdávání dopingu cyklistům. Tento doktor si totiž během své kariéry všiml, že jeho pacienti se neuzdravují a začal se pátrat po příčinách.

Všiml si, že životní stereotypy, vnitřní přesvědčení a z toho vyplývající nevyhunutelné chování způsobuje obrovskou škálu takzvaných nemocí. Kolikrát je spojitost velmi jednoduchá a to v zájmu porozumění širokou veřejností Hnízdil, moc zjednodušuje. Navíc si sám dovolil během života zapochybovat o samotných Skeptiích, tedy prohlédl jejich myšlení a rozdávání nálepek, dostal se ale na zcela opačný břeh.

Hnízdil tak spadl do vod mesianistického bludu.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!Kritika skeptiků Hnízdilem musela vynést své plody a to mstu ve formě balvanu. Tu opět můžeme nahlédnout, že mezi šarlatány iridology (a jinou havětí pseudopseudodoktorů) se objevují každoročně pranýřované oběti na kterých se skeptici rádi vyřádí.

Jedno je jasné. Skeptici opět potvrdili svou vlastní malomyslnost. Jak by také ne, když přední Skeptička Mgr. Lenka Příplatová je tlustá jak prase a potvrdila tedy neschopnost vidět sebe sama v pravém světle a něco se sebou udělat. Co přední prasoskeptičku čeká? Minimálně cukrovka typu II. non-inzulin-dependentní (NIDDM) spojená právě s obezitou, v pozdějším věku kardiovaskulární onemocnění a možná už jí bolí i záda. Ta její špekatá prdel je prostě grandiózní. Když by soudružka Příplatová byla při smyslech, tak nevěnuje čas boji proti šarlatánství, ale boji sama se sebou - se svou nenažraností a nekázní v příjmu potravin.

A to je to o čem Hnízdil právě veřejně a mluví až mu to drobet leze na mozek: o rovnováze práce, odpočinku i příjmu potravin. Každý mudrc už po tisíceltí hovoří o rovnováze, kterou je třeba udržovat, aby se nedostavila nemoc.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Užijte si to! Prdel Příplatové je k vidění od 38:38 tedy https://youtu.be/EIBMmAUt5-4?t=2317

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!

Présidentovi Miloši Zombie Zemanovi 3D uhnily nohy

23. 1. 2016 12:00 - Zdraví - Standa Skandál

HRAD - Miloš Zombie Zeman přišel o obě dolní končetiny v důsledku rozáhlé neuropatie z cukrovky. Zemana napadly prý plísně, bakterie a viry. Vpodstatě to zhnilo píše se v lékařské zprávě.

Tragédie se stala v mauzoleu, kde je Miloš Zombie Zeman deponován. Došlo k výpadku regulátoru vlhkosti a Zeman zvlhnul, načež jeho nohy napadly agresivní plísně a houby. Balzamovaný Zeman udržovaný v umělém deliriu dlouho trpí neuropatií dolních končetin, načež plísně a bakterie se o ně postaraly nejdříve. Prý musela být provedena amputace a to v léčebně MUDr. Ilony Nemocné, aby nezhnil celý.

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!Aby se gangréně zcela předešlo, musel by být Zombie Zeman ponořen v 90% lihu celý, což se ale neslučuje s výkonem jeho pseudopseudofunkce, tedy prasedenta našeho pseudostátu.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!„Zemana nelze vozit po světě v akváriu plném lihu, tedy něčem jako papamobilu, kde by se vznášel jak preparovaný had“, tvrdní mluvčí hradu Jiří Ovčáček.

Zombie Zeman si tak či onak valčík už nestřihne.R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.