HRBATŮV KOSTELEC

Kvůli přehřátí vstal z mrtvých Václav Klaus 2D

16. 8. 2015 12:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

„Úplně nade mnou vyschla hlína a spárami mi lidi házeli vajgly do hrobu,“ stěžuje si bývalý prezident. Ten byl pohřben teprve nedávno a za jeho speciální hrob český stát zaplatil nemalé peníze. Je to hrob jako tunel, říkají občané.

„A tam dole je vedro, že by z toho jeden chcíp,“ pokračuje Klaus. Někdo mu prý dokonce dvakrát vypnul klimatizaci.

„Do toho ti gayové,“ naříká Klaus. "V životě by mě nenapadlo, že mi na stará kolena budou sedat na stará kolena. Naštěstí metr nad ně. Čeho já se ještě dožiju?" ptá se Klaus. Jeden z gayů byl prý dokonce Arab.

Podle Klause byla veliká chyba, že ho pohřbili na Olšanech. Těšil se na výhled z Vyšehradu a místo toho se teď musí dívat na nákupní centrum. „Je to celé velice, ale velice nevkusné,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A

Na Vyšehradě vstal časně z rána z mrtvých popel Stanislava Grosse 3D (1 rok). Byli jsme u toho.

30. 4. 2015 14:22 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Stanislave jak se ti vstává? Na mě je tahle nekřesťanská hodina moc brzo. Normálně se budím až za šera. A šlo by mi to líp, kdyby nebylo té mojí rozsypané sklerózy. Neviděli jste někde moje brýle? Buď shořely nebo mi je někdo musel ukrást. Tady se v ČR všude tak krade.

Stanislave jak se ti vstávalo?

Na mě je tahle nekřesťanská hodina moc brzo. Normálně se budím až za šera. A šlo by mi to líp, kdyby nebylo té mojí rozsypané sklerózy. Neviděli jste někde moje brýle? Někdo mi je musel ukrást. Tady se v ČR všude tak krade.

Tys v tom byl vždycky jednička, Stando. A taky jsme slyšeli, že prý ses dal dohromady s Ivetou Bartošovou, je to tak?

Částečně. Dohromady nás dali doktoři.

A pomohlo to?

Ano, mám novou tvář. Pomůže mi v nové kampani. A taky můžu hýbat pravou nohou a hýždí.

[Stanislav zahýbal pravou hýždí]

Jen ta levá mi nedrží.

V Praze se šušká, že prý se chystáš na dráhu politického mluvčího nebo dokonce zpěváka. Nebude ti v tom Iveta trochu překážet?

Ta mi nepřekáží, kdyžtak ji odkopnu. Mám čím. [smích]

A co jiné zdravotní komplikace? Povídal jsi o té hýždi. Čtenáři jsou nedočkaví!

Na pravé paži se mi udělala taková modrá skvrnka ve tvaru holuba. Zakryl jsem ji kravatou, ale asi jsem ji příliš utáhl, takže se mi to rozšířilo na celou paži.

Přeci bys nám, Stando, nakonec nezmodral?!

Nechci předbíhat dobu. Jak ale víte, vždycky jsem byl pragmatik.
A Ivetě je to taky jedno, ta si chystá šňůru
koncertů, a už zase neví, kam dřív skočit.

R.E.K.L.A.M.A
udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.

Valná hromada O2 skončila přestřelkou, šéf PpF Petr Kelner 3D byl zastřelen

28. 4. 2015 15:57 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Minoritní akcionáři přišli po zuby ozbrojeni na valnou hromadu Kyslík (O2) a doslova vystříleli současné majoritní akcionáře.

Tragicky skončila poslední valná hromada rozprodané společnosti Kyslík (O2). Na úterní valnou hromadu největší domácí telekomunikační firmy Kyslík (O2) přišlo zhruba třietkrát více akcionářů, než bylo dosud obvyklé - „všichni s kolty proklatě nízko“. Minoritní akcionáři nesouhlasí s navrhovaným štepením firmy a tak rozštěpili hlavu majoritnímu akcionáři, miliardáři a největšímu českému obchodníku lidskými dušemi Petru Kelnerovi. Největší z největších a nejmocnějších z čechů - Péťa Kelener zraněním na místě podlehl, přivolaná záchraná služba konstatovala smrt.

Valná hromada se tak proměnila za pár desítek vteřin ve velkou hromadu bezvládných těl.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.


Kelnerova PpF má ale i tak dost hlasů, aby přehlasovala tuto výtržnost. Její podmanažer se totiž zpozdil v zácpě limuzín a krveprolití dolova propásnul.

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.Zemřel Stasnislav Goss

16. 4. 2015 10:58 - Zemřeli - Standa Skandál

Ve věku 45.5 let napůl zemřel bývalý teriér a někdejší předseda SOC*DEMu Stasnislav Goss

PRAHA - „Standu si vzal Mammon,” sdělila Čárka Gossová, s níž měl tři dcery a půl syna.

Tak dlouho kradl a bral, až se jeho osud naplnil - odnesl si ho Mammon, démon ze sedmi vládců podsvětí. Tak zněla věštba.

"Dopadnou tak všichni, kdo se zprotivili Řádu. Ti kdo vyznávají Lucifera, Mammona, Asmodea, Leviathana, Belzebuba, Satana nebo Belphegora, ti už brzy zemřou", vyslovil prokletí Kardinál Pluka.

Amen.

R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.