HRBATŮV KOSTELEC

Úklid u Bakaky pokračuje, na řadě jsou výkaly.

19. 4. 2013 11:44 - Čechistan - Standa Skandál

Impérium multi et multimiliardáře Zdeňka Bakaky zažívá další otřesné kancelářské události. Zaměstanci ve vrcholném managementu už na všechno doslova kálí.

Před časem redakce Hrbatova Kostelce informovala čtenáře o rozmáhajícícm se nešvaru zaměstanců: močení pod sebe. Situace se v české i hrbatovské kotlině dramaticky  zhoršila a začlo to ve vedoucích pozicích.

Nesnesitelnou situaci popisuje multi et multimiliardář Zdeněk Bakaka: Začlo to uhlím a už se tu brodíme po kolena ve sračkách. Začíná to mít dopad i na tržní kapitalizaci, která včera oslabila o celých 8,88% za jediný den.  Přidpadám si jak v nějaké RPG REality hře, dodává, ještě s poloúsměvem.

Majitel Bakaka neváhá a jde příkladem: Nakoupil jsem lopatky, kbelíky a jde se vykydávat.  Jako za mého mládí v kravíně.  Až nám klesne hladina, začne opravdová revoluce. Už žádné úniky.

První takovou vlaštovkou je odchod Zdeněka Burčáka z posice obchodního ředitele uhelného konglomerátu HKD. Burčák byl tak nakvašenej, že z něho pořád něco teklo,  prozradila nám jeho bývalá asistentka, která si nepřeje být jmenována.

PROHLÉDNĚTE si celý obsáhlý materiál v Bakakově impériu ve sviňsky placeném deníku Intruder: Konkrétní jména, konkrétní rozhodnutí, konkrétní průsery.

R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz


Aktualizace: Hrbatovské Běhavkovy závody n.p. společně s ČOV Hrbatův Kostelec poskytnou deset hovnocuců. S lopatkou na tahovej průser je Zdeněk úsměvnej, směje se řidič Petr Rychlý, který opustil známou soutěž Rychlý prachy, televize Hovna, kde je situace obdobná.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

V elektrárně Dukovany cvičně hořelo

15. 4. 2013 23:02 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až padesátimetrové plameny včera šlehaly z Jaderné elektrárny Dukovany. Cvičný požár vznikl v reaktorové hale, odkud se cvičně rozšířil po celém objektu a zasáhl i vrátnici. Nyní je požár již téměř uhašen.

Poškozena byla elektroinstalace, zabezpečovací zařízení reaktorů, televizor a kávovar. Jeden ze zaměstnanců také využil zmatku k cvičnému sebevražednému útoku.

„Situaci řešíme a vyhodnocujeme,“ říká Dana Drábová ze Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB). "Vše funguje na jedničku, až na prasklou vodu v primárním okruhu. Ale to máte jako před porodem," žertuje Drábová.

Až bude cvičný požár zcela pod kontrolou, chystá SÚJB cvičné zamoření 20km zóny okolo elektrárny. „Zamoření v podstatě již neplánovaně probíhá, takže jsme celkově v předstihu,“ pochvaluje si Drábová. "Chceme prověřit součinnost ústředních správních úřadů se správními úřady krajů Vysočina a Jihomoravský. Krizové štáby krajů připraví nejvýše do příštího měsíce návrh opatření," říká Drábová.

Na dotaz, proč v současnosti nikdo neřeší evakuaci občanů, Drábová odpověděla, že "evakuace osob a další neodkladná ochranná opatření, stejně jako nezbytná opatření zdravotnická a veterinární, cvičíme tzv. štábním způsobem."

Podle Drábové je do budoucna prioritou, aby správně fungoval systém včasného varování. „To co se děje nyní, je alarmující a nesmí se to víckrát opakovat,“ říká Drábová. Počínaje následujícím týdnem proto budou probíhat celodenní zkoušky sirén, a to tak, že denně.

Příští rok plánuje SÚJB v testech pokračovat. "V kooperaci s přírodovědnou fakultou UK chystáme cvičný výbuch na druhém reaktoru. Zajímá nás vliv radiace na výskyt čápa černého," uzavírá Drábová.

 

 

Humanitární organizace podává trestní oznámení

14. 4. 2013 13:45 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Humanitární organizace Člověk v prdeli podala trestní oznámení na organizaci Člověk úplně v prdeli. Důvodem má být porušení ochranných známek „Člověk“, „Prdel“ a „V prdeli“, jejichž je vlastníkem. 

K porušení práv mělo dojít minulý rok, kdy druhá z organizací pořádala sbírku pro lidi postižené koncertem Ivety Bartošové. „Budeme teď muset vybrané peníze použít na vyrovnání soudních sporů, “ stěžuje si šéf ČÚVP Daniel Konečník. "Původně jsme přitom zamýšleli, věnovat celou částku na operaci malé Aničky, která v průběhu koncertu Bartošové ochrnula na pravou polovinu těla." 

Bartošová se brání: "Je svobodnou volbou každého člověka, jestli poslouchá moji hudbu nebo ne. Nikoho jsme na koncertě nedrželi." Rodiče malé Aničky přesto tvrdí, že ke zdravotní újmě došlo hned po prvních tónech písničky Heja Heja. Osud malé Aničky je teď kvůli soudnímu sporu ohrožen.

„Vzhledem k množství humanitárních organizací na trhu lze očekávat, že podobných soudních tahanic bude přibývat,“ míní Adolf Zittler, CEO Pap und Deckel. Tato hrbatokostelecká firma se v poslední době začala věnovat i humanitární a charitativní činnosti. "Podařilo se nám zkoupit 95% patentů na humanitu, a to téměř za charitativní ceny. Chceme se do charity pustit naplno. Zároveň se však musíme pojistit, aby žádná jiná organizace nepodnikala v oboru", říká Zittler. Na dotaz, zda věc nebude zajímat antimonopolní úřad, dodává, že právě antimonopolní úřad je již celý postaven pouze na produktech Pap und Deckel.

 aktualizace: Včera Pap und Deckel provedl akvizici obou výše zmíněných humanitárních organizací. „Trh díky tomu pokryjeme od výroby až po spotřebu,“ říká k akvizici CEO Zittler. "Zaměstnali jsme také Ivetu Bartošovou, s jejíž pomocí vyprodukujeme více než deset nemocných za koncert. Na takto postižené pak zorganizujeme sbírky, z nichž si vezmeme pouze dvacetiprocentní provizi," načrtává svůj bussiness model. Malá Anička má tedy velkou šanci na uzdravení.

Nic to však nemění na tom, že nyní je malá Anička Stále úplně v prdeli®.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.

Společnost: V Hrbatově Kostelci zavedli kursy zvyšování karmy.

29. 3. 2013 12:53 - Čechistan - Standa Skandál

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

 

 

Většina obyvatelů Hrbatova Kostelce má nízko karmu, vyplývá z šetření komise pro využití hovního plynu. Inženýr Karel Metelka ale doporučuje karmy zásadně zvyšovat.

Namontovat karmy tak nízko, to si zahráváte s ďáblem, rozčiluje se nad neodbornými instalacemi plynových průtokových ohřívačů na hovní plyn. Po dohodě s Běhavkovými závody n.p. a magisrátem Hrbatova Kostelce, jsme rozeběhli kursy zvyšování karmy a nově budeme vyučovat i mazání karmy. Chceme tak zajistit plně osobně rozvinuté obyvatelstvo pro nadcházející pětiletku.

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

 

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Chutná tam i zpět.