HRBATŮV KOSTELEC

Apple chystá revoluční nástupce iPhone

9. 12. 2014 14:01 - Finance - Alexandr Kosodřev

Nový telefon vypadá jako kleště, shodují se betatesteři. Není se čemu divit, že telefon dostal přezdívku Sikovky.

Nový Apple iPhone7S

Nový Apple iPhone7S

Jediný problém prý takzvané Sikovky mají: že jsou z hliníku - a tak se ohýbají - referuje Jiří Šedivý z časopisu Test Těst, který je zkoušel péci v troubě. A taky se trochu nepohodlně drží - uznejte sami - 1,5 palce uchopíte stěží.

O kleštích a zkušenostech s nimi zmiňuje se také Receptář radí: Sikovky po použití vypadají jak esýčka hadí.

Apple iPhone7S vydrží v aktivním provozu necelou hodinu. „V pasivním provozu záleží, jak dlouho a kde leží,“ dodává Šedivý.

Kleště ve střevě jsou však nevítaným hostem trávicího traktu, zjistila Jiřina Žemlová ze Studia zdravého rozumu: "Včera jsem snědla kleště."

A co chcete vědět ještě?

(O příznivých účincích levitace hovoří nejedna publikace.)

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.

Apple představil nový iPhone 6V (VEGAN)

9. 11. 2014 15:49 - Finance - Standa Skandál

Mezinárodní vegetariánská unie i Evropská vegetariánská unie a americká PETA certifikovala mobilní telefon iPhone 6 VEGAN firmy Apple jako vhodný pro vegany.

Smartphone iPhone 6V (VEGAN) tak dostal certifikaci pro laktoovovegetariánství, laktovegetariánství, ovovegetariánství,  flexitariánství, veganství, pescopollovegetariánství i vitariánství. Veganství je v posledních letech módní trend, který se šíří hlavně mezi celebritami jako je Lady Gaga, která ráda nosí kabáty z pravé svíčkové.

Mezi přední vegany se řadí i historické osobnosti jako Adolf Hitler, a mezi slavnými vegetariány najdeme také Rudolfa Hesse, Josepha Goebbelse a také buddhistu Heinricha Himmlera.

Stejně úspěšný je i iPhone 6S pro BDSM (sadomasochisty).

R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Bill Gates si vylil kýbl sraček na hlavu

26. 8. 2014 16:52 - Finance - Standa Skandál

Bill Gates neváhal a zůčastnil se celosvětové charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge. Poté zavzpomínal na ALS (advanced low power schottky) logiku, zavzdychal při BiCMOS, rozplakal při ECL a umyl se.

Charitativní akce The Ice Shit Bucket Challenge spočívá si vylít alespoň 10 litrů svých či dárcovských chlazených výkalů na hlavu a zaplacení poplatku 100 000 USD organizaci ShittyCharity.

Charita ShittyCharity se zaměřuje na výstavbu veřejných toalet v rozvojových zemích, např. v Česku nebo na Slovensku. Za akcí stojí WHO, která nedávným průzkumem sraní v městě zjistila fatální nedostatek toalet pro veřejnost. Vysvětluje tím tak vysoký výskyt výkalů zvláště na Žižkově.

R.E.K.L.A.M.A

K akci se připojili další miliardáři včetně Andreje Babiše. Po úspěšné akci Shit Bucket uvažují manažeři ShittyCharity o dalším skupinovém ročníku, kdy si budou miliardáři srát sami na hlavu a to v pořadí nejbohatší dospod. Očekává se tak zmizení(zasraní) všech miliardářů do pár let, protože v hierarchii sraní budou na špici indiční, čínsší a afričtí chudáci, kterých je asi 6 miliard.

Aktualizace: Po tom co si Bill vylil hovna na hlavu, nepustila ho paní Gatesová domů a tak Bill poprosil o radu na Facebooků. Blogeři z Anonymous mu poradili, aby použil stejnou metodu ale tentokráte jen s vodou. Video si již Bill natočil.

Mark Zukerberg se také myl, tedy jen od hnoje kam spadnul minulý týden.

Vývozu pomoci i humanitárnímu bombardování se dařilo

13. 8. 2014 14:04 - Finance - Alexandr Kosodřev

Až 23% nad očkávání dopadl vývoz české pomoci za první pololetí 2014. „Naše pomoc byla úspěšně nasazena jak na Ukrajině, tak v Iráku,“ řekl ministr průmyslu. "V Iráku nyní Česká letadla shazují balíky s vodou v obavách, že by lidé na zemi mohli trpět žízní."

Kvalita české pomoci je dlouhodobě vnímána jako ta nejlepší. „Distribucí obecního blaha se zabýváme od roku 1989,“ pokračuje ministr, "a toho už si všimli i ve světě."

Pozadu nezůstává ani Církev. „Humanitární rozvoj je a vždy byl naší svatou prioritou,“ řekl kardinál Duka, toho času na humanitární misii v Kongu. "Útvar Boží milosti, ve spolupráci s Červeným křížem zde právě provádí průzkum terénu za účelem stavby dvou strategických kostelů.„ Ty by měly být vybaveny nejmodernějšími ochrannými prostředky, radary pro vyhledávání ložisek ropy a zlata, “a množstvím obvazů pro případ velikého neštěstí," uzavírá Duka.

Český vývoz Humanitární pomoci® pěkně doplňuje Humanitární bombardování®, které dodává pro NATO hlavně USA a Anglie.

R.E.K.L.A.M.A
nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová