HRBATŮV KOSTELEC

V Česku bylo nově stanoveno větší než malé množství dog

9. 4. 2014 11:58 - Kultura - Standa Skandál

a pomáhala i protidogová centrála

A já tento rok
namísto drog i dog,
pěstuji u suché huby,
radějí duby

ve školách vychovávají z dětí zase jen papouškující děti
bez rozumu a jiného duchovního umu
jež pak rostou a chodí do zaměstnání, tyto poslušné zase jen děti
a stále stále nám vrtá hlavou proč tolik dětí
žere i pije to omamné smetí

 a celé je to DĚSNĚ ALARMUJÍCÍ !!!!!

Tak že mám všechy v piči.

R.E.K.L.A.M.A

Swingers párty

7. 4. 2014 00:44 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

Církev Snědků Jehounových zve občany na swingers párty do kostela u Svaté trojice.

Pojďte si to bratrsky a sestersky rozdat! Večerem bude provázet Luďek Sobota, který se svlékne. A možná přijde i  Jiřinka Bohdalová  a přinese s sebou nové hračky z TV Products. Nakonec se s Luckou Bílou a dětským sborem dostaneme do ráje!

R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky

Mein Kauf

15. 3. 2014 12:24 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Na pultech knihkupců je k dostání nová kniha německé autorky Adolfa Shitlera, který si nedávno nechala změnit pohlaví.

Kniha má název Mein Kauf a Shitlerová v ní vyjmenovává, co všechno by si mohla koupit, nebýt současného, neoliberálního kapitalismu. Na systému Shitlerové především vadí, že umožňuje horentní zisky hrstce osob, ale ne jí. Tantiemy z filmových produkcí ze 40. let přestávají stačit na nákup nejnutnější kosmetiky pro manžela, Evu Hnědou, který si nedávno také nechala změnit pohlaví.

Kniha Main Kauf se ihned po vydání stala bestselerem nejen v Praze a v Brně, ale i v dalších spolkových republikách, například v Polsku. Tam však byla bleskově zakázána. „Normálně zase Blitzkrieg,“ stěžuje si Shittler, kterému se mezitím změnilo pohlaví zpět, neboť postrádá peníze na nákup další celodenní sady. Také Eva Hnědý už je zase Hnědá. (Celodenní sada vyprchá dříve, než výrobce slibuje, zjistili v testu Sad změn pohlaví Idnes.)

Upozornění: Main Kauf je určen pouze osobám starším osmnácekti let nebo osobám v doprovodu osob osmnácekti let starších.

 

R.E.K.L.A.M.A
Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.

Móda na léto 2014

25. 2. 2014 19:33 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Co si letos v létě vzít na sebe? Kdo jiný by tuto otázku mohl zodpovědět lépe, než Kalvin Clein, jehož kolekce ovlivňují celosvětovou módu už několik desetiletí!

"Letos bude v kurzu retro. Zajímají-li vás barvy, tak vás musím zklamat. Chystáme odklon od pestrých barev k umírněnějším, v módě budou především odstíny hnědé, černé a konečně se dočkáme i opomíjené khaki."

„Šaty budou letos také více uniformní,“ pokračuje Clein, "neboť pouze díky konfekci lze radikálně snížit náklady. Ušetříme tím nejen vaše peněženky, ale i řadu dětských zdrojů v Bangladéši. Například tyto,„ ukazuje novinku Clein, “tyto šaty jsou opravdu retro. Vidíte? Skoro jako z dědečkovy skříně. Tmavě hnědá v kombinaci se světle hnědou a na rukávu kontrastní červenočerná nášivka. Nášivky s indickou symbolikou budou letos velikým hitem," slibuje Clein.

„A nebo naše funkční prádlo, kupříkladu tyto čepice: úplná novinka,“ klepe na jednu z nich, "jsou vyrobeny z lakované oceli a ochrání vaši hlavu. Konečně opravdu funkční prádlo!"

"A nesmíme zapomenout na doplňky. Letos jsme přichystali dvě placky k viditelnému nošení: růžový trojůhelník, a pokud ten vám nesedí, můžete zvolit žlutou hvězdu."

Celou kolekci Kalvin Clein Léto 2014 si už objednal Adolf Shitler, konkrétně 80 milionů obleků s motivem slunce a šest milionů placek. Prý se budou hodit.

Ukázka nejdražších mužských intimních doplňků do spodního prádla pro zvýraznění mužnosti:

Dopňky do spodního prádla pro zvýraznění mužnosti

Dopňky do spodního prádla pro zvýraznění mužnosti

 

R.E.K.L.A.M.A