HRBATŮV KOSTELEC

Družstvo TJ Smradoprdky se zfetovalo na Tour de France

9. 4. 2018 21:12 - Sport - Alexandr Kosodřev

Sportovcům se vůbec nepodařilo dojet do cíle. Na vině byl přehnaný doping.


„Byli nafrčení už z Čech,“ říká trenér Pepa Zlato. Sám si prý dal také lajničku, "ale jenom takovou malou, šoférskou."

Jediný kdo prý po cestě do Francie nefetoval, byl Václav Klaus mladší. „Jenže ten to dohnal hned po první rovince a vzápětí dostal infarkt,“ říká Pepa Zlato.

Podle Zlata jede v Institutu spíš kokain. "Nejsou zvyklí na moji domácí pálenku z Nurofenu, červeného fosforu, toluenu a kyseliny chlorovodíkové."

Neúspěch v závodě mu však nevadí. Lituje snad jen krabice kokainu, která po cestě upadla společně s výfukem.

Po nevydařené cyklojízdě se tedy bude družstvo TJ Smradoprdek nadále věnovat oblíbenému žumpotápění. Ale teď už bez Václava Klause.R.E.K.L.A.M.A
Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě. Jedině u alza.cz

Ve sportu byl konečně legalizován doping

28. 2. 2018 23:22 - Sport - Alexandr Kosodřev

Rusko bylo znovu přijato Mezinárodním Olympyjským výborem do celosvětové soutěže. Stalo se tak poté, co byl na základě podnětu od Václava Klause ml. legalizován doping.

„Vždy jsem byl pro lidi a lidé se nechtějí koukat, jak nějaká Vosáhlíková předežene Kundolízovou o pouhých několik milisekund,“ píše na svém blogu Klaus ml.

Podle něj byl sport minimálně od roku 1990 nezajímavý. „Nuda nebo spíše setina toho, co bych byl ještě ochoten nazývat zábavou,“ píše dále. "Kdyby se aspoň dalo na co koukat nebo na co si sáhnout, ale třeba ty naše hokejistky, to je družstvo leseb!"

„Jen co vystoupíme z EU, už nám nebude nějaký Brusel diktovat, komu můžeme co podávat,“ slibuje Klaus. Na jeho gymnáziu PORG už v předstihu vypracovali podrobné dopingové programy, které zahrnují i genetické modifikace sportovců.

"Uvidíte, co dokáže trocha amfetaminu, kokainu a extáze. Nebo například geneticky modifikované cyklistky, které se pyšní skvělou výbavou. Vůbec mi nevadí, že to je na úkor aerodynamiky," poznamenává Klaus.

"Tak mi držte palce a spolu to referendum dáme!" vzkazuje ještě. Po fiasku v ODS hodlá kandidovat rovnou na příštího prezidenta ČR. S geneticky modifikovanými cyklistkami už objíždí kraje.

 

R.E.K.L.A.M.A

Tělovýchovná jednota Smradoprdky je zlatá!

25. 2. 2018 12:47 - Sport - Alexandr Kosodřev

Dvojité zlaté hovno z olympijských her v Pchjongjangu si odnáší Tělovýchovná jednota Smradoprdky. "Bylo to opravdu nečekané. Takový úspěch si snad ani nezasloužíme!" říká Polyester Hnědecká, trenérka a nadčlověk.

Družstvo Smradoprdek zvítězilo v disciplíně žumpotápění, a to v jeho variantě se šnorchlem.

"Tato disciplina byla na ZOH zavedena teprve předloni v Riu," upřesňuje Hnědecká. "Oproti klasickému žumpotápění se polovinu času plave se šnorchlem, a to obráceným směrem dolů. Je to tudíž velice náročné na dýchání."

Také je to prý náročné proto, že tam dole je hovno vidět.

Hnědecká pokračuje: "V první minutě jsme se vůbec nedokázali zorientovat, až jsem si říkala, že se snad všichni posrali. Ale pak už to šlo ráz na ráz a máme zlato! Máme zlato!"

Hnědecká se vrátila do ČR sama. Sportovcům se v Pchjongjangu zalíbilo natolik, že jsou z nich dosud vidět jenom šnorchly. A to jenom polovinu času.

aktualizace:

Pepa Zlato, který obhájil doma zlato, obhájil na olympyjádě aspoň to stříbro!

 

Pepa Zlato vyhrál zlato v žumpotápění!

13. 9. 2017 08:55 - Sport - Standa Skandál

Pepa Zlato nepodcenil přípravu a jako český reprezentant vyhrál zlatou medaili v místním přeboru Havířov v disciplině žumpotápění.

Pepa se připravuje na misrovství světa, kde chce obhájit také zlato.

Pepa Zlato vyhrál v Havířovském žumpotápění

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.
R.E.K.L.A.M.A
pro myši a slimáky