HRBATŮV KOSTELEC

Důchodvá reforma, IV pilíř.

29. 4. 2013 09:13 - Čechistan - Standa Skandál

Načasův kabimet navrhl zcela neotřelý čtvrtý a konečný pilíř důchodové reformy.

Zeptali jsme se Miloslava Kaluoska na konečnou otázku důchodové reformy:

"Víte, všichni víme, že problém je ve stárnoucí populaci. Lidé nám prostě moc vydrží. Poslední nešťastná událost u Plzně nás ale velmi inspirovala. Když se na to podíváte čísly: Domov důchodců pro třista osob postavíte z papundeklu za pět, šest milionů. A třista důchodců nás stojí ročně asi třicet milionů. Myslím si, že takovou příležitost nemůžeme promarnit. Jednáme s Theodorikou Pálenou a proboštem Vyhnálkem na dalším postupu, protože oni projevili značnou duchapřítomnost co pálí tento stát nejvíce. Přiznejme si to otevřeně, naše lázně, tedy léčebna Dr. Nemocné nestačí."

„Náš čtvrtý a konečný pilíř, doutnající to milíř“, prozradil ve verších premiér Načas.

Z kuloárů posranecké sněmovny se proslýchá, že firma Pap und Deckel lobuje za výstavbu papundeklových domovů pro seniory.

R.E.K.L.A.M.A
ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!

 

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Ohnivé nebe: V domově důchodců uhořeli všichni klienti

26. 4. 2013 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

PLZEŇ - V domově důchodců na plzeňském předměstí uhořeli klienti po řízené evakuaci personálu.

Nebývalou podívanou jsme mohli shlédnout v Plzni v noci ze čtvrtka na pátek. V místním domově důchodců uhořelo všech 321 klientů naráz.  Jen personál vyváznul s pár odřeninami.

Abatyše Theodorika Pálená se nám svěřuje: "v budově nad ránem celou budovu zachvátil požár a štiplavý dým. Vznikla panika. Abychom předešli ztrátám na ošetřujícím personálu, uzavřely jsme centrálně všechny pokoje klientů a vyhásili evakuaci. Jen v prvním podlaží přestaly fungovat elektronické zámky a došlo ke rvačce,  kterou jsme zvládli pomocí košťat a židlí. Pár klientů bylo na místě omráčeno údery hasičáků a následně uspáno oxidem uhličitým z minimaxů určených na hašení elektroinstalace. Zaplať pánbůh, že je tu máme díky nové revizi kterou nařídila komise z evropské unie!"


Sestry vzpomínají na děsivý zážitek: "Jako za němců, jako za němců." křičela prý v davu 95letá důchodkyě snažíc se prodrat k východu. Dobře mířený úder minimaxem umlčel její slova.

Ředitel probošt Vyhnálek  celou věc komentuje: Dnes nás sestry a bratři potkalo štěstí v neštěstí. Čtyřicetičtyřem duším se podařilo vymanit se ze spárů plamenů a 321 duší nalezlo věčný klid.
Modleme se. Budiž jim země lehká.

Velitel hasičů dodává: budova shořela, jádro v budově udržujeme žhavé a už vykládáme kamion s urnami. Šlo to rychle a naráz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dveře i okna do každé rodiny!

Úklid u Bakaky pokračuje, na řadě jsou výkaly.

19. 4. 2013 11:44 - Čechistan - Standa Skandál

Impérium multi et multimiliardáře Zdeňka Bakaky zažívá další otřesné kancelářské události. Zaměstanci ve vrcholném managementu už na všechno doslova kálí.

Před časem redakce Hrbatova Kostelce informovala čtenáře o rozmáhajícícm se nešvaru zaměstanců: močení pod sebe. Situace se v české i hrbatovské kotlině dramaticky  zhoršila a začlo to ve vedoucích pozicích.

Nesnesitelnou situaci popisuje multi et multimiliardář Zdeněk Bakaka: Začlo to uhlím a už se tu brodíme po kolena ve sračkách. Začíná to mít dopad i na tržní kapitalizaci, která včera oslabila o celých 8,88% za jediný den.  Přidpadám si jak v nějaké RPG REality hře, dodává, ještě s poloúsměvem.

Majitel Bakaka neváhá a jde příkladem: Nakoupil jsem lopatky, kbelíky a jde se vykydávat.  Jako za mého mládí v kravíně.  Až nám klesne hladina, začne opravdová revoluce. Už žádné úniky.

První takovou vlaštovkou je odchod Zdeněka Burčáka z posice obchodního ředitele uhelného konglomerátu HKD. Burčák byl tak nakvašenej, že z něho pořád něco teklo,  prozradila nám jeho bývalá asistentka, která si nepřeje být jmenována.

PROHLÉDNĚTE si celý obsáhlý materiál v Bakakově impériu ve sviňsky placeném deníku Intruder: Konkrétní jména, konkrétní rozhodnutí, konkrétní průsery.

R.E.K.L.A.M.A


Aktualizace: Hrbatovské Běhavkovy závody n.p. společně s ČOV Hrbatův Kostelec poskytnou deset hovnocuců. S lopatkou na tahovej průser je Zdeněk úsměvnej, směje se řidič Petr Rychlý, který opustil známou soutěž Rychlý prachy, televize Hovna, kde je situace obdobná.

R.E.K.L.A.M.A
Srovnejte si dodavatele cyklonu B. Ušetříte průměrně 1 850 Kč ročně. Nezávazně a zdarma.

V elektrárně Dukovany cvičně hořelo

15. 4. 2013 23:02 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

Až padesátimetrové plameny včera šlehaly z Jaderné elektrárny Dukovany. Cvičný požár vznikl v reaktorové hale, odkud se cvičně rozšířil po celém objektu a zasáhl i vrátnici. Nyní je požár již téměř uhašen.

Poškozena byla elektroinstalace, zabezpečovací zařízení reaktorů, televizor a kávovar. Jeden ze zaměstnanců také využil zmatku k cvičnému sebevražednému útoku.

„Situaci řešíme a vyhodnocujeme,“ říká Dana Drábová ze Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB). "Vše funguje na jedničku, až na prasklou vodu v primárním okruhu. Ale to máte jako před porodem," žertuje Drábová.

Až bude cvičný požár zcela pod kontrolou, chystá SÚJB cvičné zamoření 20km zóny okolo elektrárny. „Zamoření v podstatě již neplánovaně probíhá, takže jsme celkově v předstihu,“ pochvaluje si Drábová. "Chceme prověřit součinnost ústředních správních úřadů se správními úřady krajů Vysočina a Jihomoravský. Krizové štáby krajů připraví nejvýše do příštího měsíce návrh opatření," říká Drábová.

Na dotaz, proč v současnosti nikdo neřeší evakuaci občanů, Drábová odpověděla, že "evakuace osob a další neodkladná ochranná opatření, stejně jako nezbytná opatření zdravotnická a veterinární, cvičíme tzv. štábním způsobem."

Podle Drábové je do budoucna prioritou, aby správně fungoval systém včasného varování. „To co se děje nyní, je alarmující a nesmí se to víckrát opakovat,“ říká Drábová. Počínaje následujícím týdnem proto budou probíhat celodenní zkoušky sirén, a to tak, že denně.

Příští rok plánuje SÚJB v testech pokračovat. "V kooperaci s přírodovědnou fakultou UK chystáme cvičný výbuch na druhém reaktoru. Zajímá nás vliv radiace na výskyt čápa černého," uzavírá Drábová.

 

 

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.