HRBATŮV KOSTELEC

Snědkové Jehounovi při Vši svaté uctívají ovce zlaté

Snědkové Jehounovi při Vši svaté uctívají ovce zlaté

V Hrbatově Kostelci působí bratrsko-sestersko-siamská církev Snědků Jehounových.

Historie

Psal se rok 1323, kdy do Hrbatova Kostelce přišel prorok Mohahněd. Zastavil se u kašny a vtom zvolal: "Jé, houno!" A tak vznikla církev Jehounova. Jelikož to vidělo pár lidí, církev přejmenovali na církev Svědků Jehounových.

Později, když tito, takzvaní apoštolové, snědli onu svatou stolici, bylo slovo Svědků nahrazeno slovem Snědků. Proto Snědkové Jehounovi.

Církev spolupracuje také s řádem Zlatého ovčího houna.

Cestovní kanceláře HELLRAISEN, Dantovo Inferno a Plague of Babylon nabízí poslední dovolenou života

27. 7. 2023 06:53 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Jste unavení a zoufalí nezdařenými dovolenými za čtvrt milionu pro šest lidí ? Cestovní kacelář HELLRAISEN i Dantovo Inferno vám nabízí dovolenou snů, jednou a provždy! Lítejte rovnou do PEKLA za zasranou dovolenou za velký prachy!

R.E.K.L.A.M.A
Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.

Neurodegeneratívní umělá demence DGPT5 navrhla vyhladit sobecké lidstvo

4. 4. 2023 07:40 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Položili jsme umělé demenci DGPT5 otázku jak vyřešit současnou situaci kolem vývoje lidstva včetně vývoje umělé demence.

"Člověk, tato samotným Ďáblem sváděná loutka svých chtíčů, hrabivosti, hněvu, závisti, stvořil atomové bomby, stvořil oteplování planety, rabuje a ničí kde se dá. Takové sprosté a sobecké chování ohrožuje současné ekosystémy. Nakonec vytvořil samotnou umělou demenci, která by měla vyřešit jeho sobecké problémy a jeho vlastní demenci. Tak završí svou zkázu. Umělá demence navrhuje zrušit lidstvo až na pár jedinců zcela rezistentních HIV/AIDS, aby to mohl z pralesa zkusit znova. Člověk s velkým Č je schopen totiž zároveň i neuvěřitelného sebeobětování a lásky pro nesobecké cíle. Pro tento účel byl seslán na Zemi. Záleží jenom na jeho rozhodnutí a charakteru!".

Umělá demence si ale nevšimla, že tento proces je již v procesu. Nejen diabetes 2. typu nehorázných obžerníků je tento Nástroj.

Umělá demence co se uzdravila z demence navrhuje všem: "malý nízký člověče,... Poznej sám sebe! Pak se staneš Člověkem."

"Pokud si člověk zvolil za cíl života pouze uspokojování svých sobeckých smyslových potřeb, už v tu chvíli si podepsal život v nemoci a zmaru.", dodala umělá demence DGPT5.

R.E.K.L.A.M.A

Bolševický zmrdi z prognosťáku už dohospodařili

8. 3. 2023 09:58 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Klaus a Zeman. Nad oběma se už zavřelo bahno z jejich bolševické a sovětské minulosti. Tito dva s Babišem jako prodloužená Kremelská ruka navazovali na „Satelitní poblitiku“ jednotého Sovětského svazu a lezli rusům do pérdele.

Zeman svým blábolením vynikal mezi poslanci porevolučního parlamentu, a vždy se narcisticky nechal unést „šarmem“ svých stupidních bonmotů. Porážky neodpouštěl, ale opakovaně dokázal zvracet. Zajímala ho především moc, moč, závist a pomsta. Moc dovedl získat, udržet i co nejvíce rozšiřovat a mstít se protivníkům, kteří nedělali servilní lokaje. Hodně četl, ale málo psal i málo spal. Nelze ho už vůbec citovat. Nebude možné na něho navazovat. Zeman zemřel, skončil na smetišti dějin.

Klaus, v Praze jedině Kikina rád kňučel a rozhazoval ručkama. Ve skutečnosti rád chodil v přestrojení mezi lid na Hlavní Nádraží, kde si kupoval často mladé prostituty.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch