HRBATŮV KOSTELEC

BIS: Ostrý náboj v obálce pro pičkumoničku je inside job

21. 1. 2023 18:18 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Pičkamonička když dostala ostrou, celá se rozplakala, vyskočily jí další dva opary a Bureš svolal Tiskovku.

Vyšetřování poukazuje ovšem na to, že šlo o aktivity skupiny napojené na Kreml, která rozmýchává propagandu a strach ve prospěch Agenta - loutku, která má usednout na stolici. Úkolem BIS bylo je a bude vyzvracet dezinformace, které šíří Agenti.

„Klient nikdy upozornění nedostává a nedělají se kvůli tomu tiskovky“, stojí v prohlášení URNA.

R.E.K.L.A.M.A
V institutu alternativní léčby AKTIP pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.

Zájem na zvolení Agenta Andreje Babiše má především Moskva

18. 1. 2023 19:53 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Začlo to estébáckým převratem 1989. A pokračuje dodnes. Dodnes si linie rodu estébáků předává žezlo. Nepracují pro Českou Republiku, ale pro zájmy cizích mocností a především pro sebe. Moskva se ale svými hybridními útoky z kterých je patrné kam míří den co den odhaluje.

Klaus kryl Zemana a pak ho doporučil. Na ně Kryl písně psal. Na oko se Klaus se Zemanem hádali, ale...ruka ruku myje.

Václav Havel sloužil patrně částečně i nevědomě jako kulisy a křoví „demokratizace a osvobození“, aby se mohl establishment překabátit a především se zmocnit státního majetku. Proto je toto téma dnes tak „nestoudné“ a odsouzení hodné.

Zeman kryje Babiše. A ten pokorně slouží po mocí touží. Na Moskevskou udičku chycen. Zmrd z Hradu se vám vysmál na Vánoce do ksychtu: "Sbohem a šáteček vy píčusové, co nevíte jak to tady chodí."

A kolem celé mašinerie prosazování zájmů Moskvy je spousty malých hvězdiček, které touží ukousnout trochu té slávy a moci. Leč jsou jenom lokajové a služebníci Zla.

Babiš, aby udržel tuhle mašinerii v chodu neváhal koupit voliče za „misku čočovice“ (přidal zlatku na důchodech). Byl nejmladší a přišla na něj řada naposled. Systém moci Moskvy bezohledně zadluží klidně „satelitní“ stát.

Fakt, že Moskva rozjela válku je jen ukázkou, že Systém zákulisní Moci Moskvy v satelitních postsovětských zemích se hroutí, a to vyvolalo agresi.

Chyba byla zásadně historicky revoluční: nedošlo k popravení naprosto klíčových osob především z řad StB a tím přerušení mocenských struktur. Revoluce bez krve je hovno revoluce. Tito lidé tady stále žijí, je jim většinou přes šedesát, stráží Sametovou Pohádku a moc i majetek předávají svým rozmazleným zbohatlickým frackům. Stále žijí v modus-operandi, že Síla je Právo a Pravda. Jenže to je omyl a budou smeteni v Právu z povrchu zemského takovým způsobem, že si to nedovedou ani představit. Pro masy nezasvěcené do Alchymiae to bude spíše „Dílem Božím“ či pro materialisty „náhodou“. Proti Řádu Prozřetelnosti není odvolání. Jste to právě Vy co máte černé svědomí a za to se platí. Vaše pýcha a zaslepenost vás přivede do sraček. Infarkty, rakoviny->kastrace, znetvoření a infekce. To jsou nástroje Řádu Posledních Neřestí. ;-DDDD

Toť vše. V kostce.

Nutné zdůraznit, že autor článku nemá nic proti rusům, kteří chápou humanismus, demokracii a lidskou důstojnost a nenechávají se „opít vládním rohlíkem“. Především netrpí pocity „ruské nadřazenosti“ nad národy ostatními. Většina z nich ale musela před tyranským režimem kremelské chunty utéct do zahraničí, protože by byli pronásledováni.

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Babiš stojí ve frontě na maso, nebo mlýnku na maso?

17. 1. 2023 13:41 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Natřikráte zesnulý Ándrej Bábiš straší se postavil dnes místo pokáleného Jezulátka do tradiční fronty na maso. Odpoledne chce stát frontu na pomeranče a banány.

"Mám tyhle české tradiční fronty rád, je to pro mě taková romantická vzpomínka, kterou jsem jako estébák neznal. Nikdy jsem v těch frontách nestál, já to měl všechno pod pultem.", směje se Babiš, kanidát.

AKTUALIZACE

Agent Bureš nakonec Jezulátko navštívil, to z Agenta zezelenalo a pozvracelo se a začlo srát průjem. Museli ho odvést IZS na JIP pro těžkou dehydrataci a popraskaný lak. Bureš se hájil tím, že za Jezulátkem chodí i vrazi.

TISKOVÁ KONFERENCE ANDREJE BABIŠE - POSLEDNÍ KŇUČENÍ

R.E.K.L.A.M.A
Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.

Jakmile Andrej Babiš straší neudrží stolici a začne chcát pod sebe, má hrad jistý. Míní politolog Jiří X. Měnesed

21. 12. 2022 12:39 - Konspirace - Andrey Plenkowicz

Andrej Babiš straší se představil nedávno jako nejdementnější kakandidát na Pražský Hrad. Jeho vyspělou demenci oceňují voliči s řádně rozvinutou demencí (30% národa, převážně senioři). Vysoké preference lze vysvětlit jedině touto synergií.

Filmový kritik a politolog Jiří X. Měnesed se ale domnívá, že kakandidátovi současné stádium demence nestačí a je třeba regres zesílit do té míry, že začne chcát i srát pod sebe. Lhavost bájivá u takto dementních kakandidátů nestačí. "První náznaky rozvoje pokočilého stádia umělé demence jsme mohli vysledovat už u soudního líčení, kdy se muselo vytírat. Slzy to prý nebyly, to je jenom PR.", dodává Měnesed.

R.E.K.L.A.M.A
Pojďte se k nám udělat do Xindlu!