HRBATŮV KOSTELEC

Odborníci se přou, zda je Bartošová kráva

12. 4. 2014 21:03 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Iveta Bartošová vydala v pondělí prohlášení, že není kráva. Smyslem prohlášení bylo dementovat informace, které prosákly nedávno na veřejnost (proslýchá se totiž, že je kráva). Luďek Sobota se nechal slyšet, že s Bartošovou spal a že je to tak. Bartošová ale prý se Sobotou nikdy nespala a že jestli si myslí, že ví co říká, tak ať to potvrdí nejdřív odborník. Navíc dodala, že by s ním nikdy nespala, protože není kráva.

Luděk Sobota se na protest v televizní debatě svlékl. „Ať si ta kráva říká co chce, stejně je to kráva, “ řekl. Bartošová jeho výrok, zvláště když byl vyřčen před televizními kamerami, vnímá jako urážku na cti a hodlá se se Sobotou soudit. „Vysoudí tak akorát víte co, “ směje se Sobota. Bartošová si to ale nemyslí, naoplátku řekla, že Sobota je blbec. To se jej dotklo a připustil, že také podá trestní oznámení. „Na tu krávu,“ dodal.

Bartošová řekla, že není ve stavu, kdy by byla schopna něco řešit. Už počtvrté zbankrotovala a teď se má soudit ještě se Sobotou? Není to tak dávno, co se znovu sesypala do hlediště mezi diváky. ("Jééé paní Bartošová se na nás přišla podívat!" vypískla malá Helenka. „Ale prdlajs, “ napomenula ji maminka a dala jí facku, kterou nedopatřením schytala právě Bartošová, jež se snažila vylézt z pod sedadel na sedadlo, ale nepodařilo se jí to až do konce koncertu, který kupodivu skončil i bez ní a nikdo si ničeho nevšiml.)

Sobota se domohl interview v Českém rozhlase, kde se taky svlékl, ale nebylo to vidět. Redaktor aspoň barvitě popsal, co by mohli posluchači spatřit, kdyby to viděli. Jenže posluchači mu to nevěřili, stejně tak, jako mu nevěřili, že Bartošová není kráva, což se redaktor snažil vysvětlit. Z rozhlasové ankety naopak vyplynulo, že Bartošová kráva je, a dokonce strašná.

Sobota řekl, že by se s ní už nikdy nelíbal, že to bylo jen kvůli tomu, že si myslel, že má zlaté zuby a on má prý úchylku na zlaté zuby, jenže v její ústní dutině žádné zlaté zuby nenašel, a tak se s ní aspoň vyspal, ale už se pak nelíbali, protože by to nemělo cenu z důvodů výše uvedených.

Bartošová zrušila nadcházející šňůru koncertů a bude prý odpočívat doma. "Prožívám teď moc náročné období, bylo toho na mě moc a do toho ještě ten Sobota. Jestli někdo něco neudělá, tak se asi zhroutím."

Netrvalo dlouho a zhroutila se.

Sobota řekl, že kdyby byl kráva, tak by se taky zhroutil, ale nezhroutí se, protože není kráva. Prohlásil, že možná kráva je, ale to jen proto, že se s Bartošovou vyspal, takže to od ní chytil. Bartošová ale tvrdí, že s ním nikdy nespala, nebo si na to aspoň nevzpomíná. „To by nebylo nic nenormálního,“ podotýká Sobota. 

Vzhledem k rychlosti české justice, bude soudní proces plnit deníky následující čtyři roky, takže se máme na co těšit. Průzkumy veřejného mínění společnosti DepressFucktum zatím ukazují, že Bartošová je strašná kráva (66%), kráva (20%). Zbytek dotazovaných si myslí, že Bartošová je strašnej vůl. 

V Česku bylo nově stanoveno větší než malé množství dog

9. 4. 2014 11:58 - Kultura - Standa Skandál

a pomáhala i protidogová centrála

A já tento rok
namísto drog i dog,
pěstuji u suché huby,
radějí duby

ve školách vychovávají z dětí zase jen papouškující děti
bez rozumu a jiného duchovního umu
jež pak rostou a chodí do zaměstnání, tyto poslušné zase jen děti
a stále stále nám vrtá hlavou proč tolik dětí
žere i pije to omamné smetí

 a celé je to DĚSNĚ ALARMUJÍCÍ !!!!!

Tak že mám všechy v piči.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

Swingers párty

7. 4. 2014 00:44 - Kultura / Náboženství - Alexandr Kosodřev

Církev Snědků Jehounových zve občany na swingers párty do kostela u Svaté trojice.

Pojďte si to bratrsky a sestersky rozdat! Večerem bude provázet Luďek Sobota, který se svlékne. A možná přijde i  Jiřinka Bohdalová  a přinese s sebou nové hračky z TV Products. Nakonec se s Luckou Bílou a dětským sborem dostaneme do ráje!

R.E.K.L.A.M.A
Kvalitní netuhnoucí beton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!

Mein Kauf

15. 3. 2014 12:24 - Kultura - Alexandr Kosodřev

Na pultech knihkupců je k dostání nová kniha německé autorky Adolfa Shitlera, který si nedávno nechala změnit pohlaví.

Kniha má název Mein Kauf a Shitlerová v ní vyjmenovává, co všechno by si mohla koupit, nebýt současného, neoliberálního kapitalismu. Na systému Shitlerové především vadí, že umožňuje horentní zisky hrstce osob, ale ne jí. Tantiemy z filmových produkcí ze 40. let přestávají stačit na nákup nejnutnější kosmetiky pro manžela, Evu Hnědou, který si nedávno také nechala změnit pohlaví.

Kniha Main Kauf se ihned po vydání stala bestselerem nejen v Praze a v Brně, ale i v dalších spolkových republikách, například v Polsku. Tam však byla bleskově zakázána. „Normálně zase Blitzkrieg,“ stěžuje si Shittler, kterému se mezitím změnilo pohlaví zpět, neboť postrádá peníze na nákup další celodenní sady. Také Eva Hnědý už je zase Hnědá. (Celodenní sada vyprchá dříve, než výrobce slibuje, zjistili v testu Sad změn pohlaví Idnes.)

Upozornění: Main Kauf je určen pouze osobám starším osmnácekti let nebo osobám v doprovodu osob osmnácekti let starších.

 

R.E.K.L.A.M.A