HRBATŮV KOSTELEC

Sedm tipů jak o Vánocích neztloustnout

22. 12. 2016 15:13 - Zdraví - Standa Skandál

Kázeň odříkání, cvičení - to schází obézním lidem. Naopak podepsali pakt s démonem podsvětí: Belzebubem.

 1. Cvič řád, tedy sebekázeň.

  2. Poznej co je to Belzebub - kardinální (smrtelný) hřích obžerství.
   
  3. Takže, nežer jak prase.

  4. Věz, že jen žrádlem člověk není živ.

  5. Pěstuj cvičení těla.

  6. Pěstuj cvičení ducha.

  7. Každou volnou neděli si dáš jednoddení půst, aby tvoje tělo pochopilo, že občas taky bude nedostatek a bude muset vymést svůj chlív (Autofagie).

 

R.E.K.L.A.M.A
Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
R.E.K.L.A.M.A
Rychlá úleva od idiocie.R.E.K.L.A.M.A
Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.

Pýcha předchází pád. Úmrtí na Selfie rapidně roste.

22. 11. 2016 07:34 - Zdraví - Standa Skandál

SVĚT - Množství smrtelných nehod při focení selfie fotek v Indii překonává světové rekordy. Řada lidí naplňuje onu moudrost o pýše zcela přesně. Tedy o vydestilovaném jáství, když při focení svého ksychtu spadnou do propasti.


Na svou dětinskou hloupost, povýšenost, pyšnost a tedy fotky typu „Já a hory“ již zemřeli...

Od března 2014 bylo v Indii zaznamenáno 128 potvrzených úmrtí při pořizování selfie. Při snaze pořídit svou co nejúžasnější fotografii zemřelo v Indii víc lidí než za stejné období ve zbytku světa.

Mezi potvrzenými oběťmi jsou například čtyři studenti v severní Indii, kteří zahynuli, když se chtěli vyfotit před přijíždějícím vlakem. Další student zahynul, když se pod ním ulomil okraj útesu, na kterém stál, a on se zřítil do 18 metrů hluboké strže.

R.E.K.L.A.M.A
Tentokrát žádné demo! Zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!Japonští turisté si lámou vaz vaz při pádu ze schodů Tádž Mahalu, na nichž klouzají při pořizování selfie. Deset lidí se utopilo, když pózováním před fotoaparátem v chytrém telefonu příliš zatížili okraj lodi, jež se s nimi převrátila.

Milovníky tohoto typu fotografií pohání touha získat exkluzivní záběr, který jim na sociálních sítích vynese co nejvíce palců nahoru, sdílení a pochvalných komentářů. (Tedy touhu po velké atraktivitě).

(Převzato z Hovinky.cz)

Pýcha (latinsky superbia)
Pýcha je definována jako touha po vyšší atraktivitě a důležitosti než mají ostatní. Slovo pýcha se dá také vyjádřit jako: nadutost, domýšlivost, vyvýšenost, přehnaná sebeúcta, nerozumná nadřazenost kvůli kráse, bohatství, postavení ve společnosti nebo nadání. Pýcha se projevuje nadřazeným chováním. Jedná se o chorobný stav srdce. Opakem pýchy je pokora. Tam, kde příliš působí Lucifer brzy přijde smrt.

Selfie a Lucifer


 Pýcha Jacob Matham, 1578

R.E.K.L.A.M.A

Zrušte kraje! Zrušte stát! Zruště celý svět! Václav Klaus mladší byl opět hospitalizován v PL Bohnice

10. 10. 2016 11:34 - Zdraví - Standa Skandál

PRAHA - Po další sérii produkcí byl Václav Klaus mladší opět hospitalizován v PL Bohnice na akutním oddělení pro paranoiky.

Václava Klause mladšího opět zasáhly silné halucinace a začal blouznit, krátce z jeho obsahů: "Volby jsou volby. Svátek je demokracie. Volby jsou svátek a demokracie jen někdy jsou nesvátek nedemokracie."

A u nás v krajích? Co spojuje lidi někde od Rakovníka s lidmi z Kutné Nory, krom toho, že jsou taky mimozemšťané?

Vše je vidět na volebních kampaních, kde chybí jakékoli téma, protože kraje žádné téma nemají. "Jsem mimozemšťan a žiju tady s vámi!"

Nakonec Václav Klaus mladší prohlásil, že je vnučkou Marie Terezie.

"Nejprve jsme nasadilu haloperidol, efekt ani při max. dávkách však nebyl dostatečný. Proběhlo neurologické  vyšetření  včetně  EEG,  s  paranormálním  nálezem higgsova klausonu.  Psychologicky  vyšetření  svědčí  pro paranoidní psychotické onemocnění typu postparafrenie, bez kognitivního deficitu. Dg. uzavírána jako porucha s trvalými bludy.  Po  změně  antipsychotika  na olanzapin  nabývala  bludná  produkce  postupně  nižšího  emočního náboje, paranoidně perzekuční bludy v průběhu zcela odezněly, megalomanické byly přítomny ještě v době propuštění, již však bez  dopadu na chování pacienta.", komentuje stav V.K.m MUDr. Kroutil

Posledně v roce 2014 byl propouštěn pacient s nasazeným Antabusem a jeho stav byl stabilizovaný. S psychotickými fenomény se u V.K.m. setkáváme již od roku 2008. V klinickém obraze tehdy dominoval manický syndrom, systematizovaná bludná produkce megalomanická, paranoidně perzekuční, nepřiléhavý  emoční  doprovod,  elace forie kongruentní s bludnou produkcí.

R.E.K.L.A.M.A
zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
R.E.K.L.A.M.A
Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.

Barbora Tlachací a Jana Bobešková moderují zbrusu nový diskuzní pořad LITHIUM na TV HK

21. 5. 2016 09:37 - Zdraví - Standa Skandál

Barbora Tlachací (za svobodna Telecí) a Jana Bobešková budou vysírat nový politicko-diskuzní pořad přímo z léčebny MUDr. Nemocné. Sledujte každou neděli LITHIUM ve dvanáct na TV Hrbatův Kostelec

Prostě sme se našli na psychiatrii, řekly obě dámy. Telecí si uhnala bipolární afektivní poruchu a Bobešková zase narcisticou psychopatii s hysterií z její klopotné mediálně-politické kariéry.

„Budou se tak skvěle doplňovat s dalšími psychopatickými politiky, kterých máme v léčebně už třicet“, dodává Nemocná, ošetřující psychoterapetut.

Jana Bobešková mimo jiné také v rámci terapie myje záchody v celé léčebně, aby si obnovila uzemňující energie, které jí pomáhají od jejího narcismu.

Prvním hostem zbrusu nového diskuzního pořadu bude jak jinak Václav Hlodavec, toho času léčený na vývyšný blud.

R.E.K.L.A.M.A
Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.

Barbora Tlachací práci v médiích započala v roce 1986, kdy působila jako redaktorka ekonomické redakce tehdejšího Československého rozhlasu. Od roku 1992 začala pracovat jako redaktorka a moderátorka pořadu Jedenadvacítka (ve 21:00) České televize, kde zpovídala různé politiky. Později se střídaly s tehdy neznámou Janou Bobošíkovou.

R.E.K.L.A.M.A
nyní v nové konfiguraci s miss Kratochvílovou. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich análních kolíků.
R.E.K.L.A.M.A
Přijďte se dozvědět, co to byl incest při interaktivních prohlídkách! Rodinné vstupné nyní se slevou 30%.