HRBATŮV KOSTELEC

Jiřímu Grygarovi se stalo udělování balvanů osudným

6. 9. 2015 21:09 - Zemřeli - Standa Skandál

PRAHA - Na předávání balvanů byl RNDr. Jiří Grygar 3D napaden materializovanou Tradiční Kosteleckou Sekerou zřejme inženýra Karla Poplivaného. Poplivaný, ale nebyl ve Strouhalově posluchárně přítomen, byl venku a sekyru měl v batohu. Všichni z MFF UK jednotně  hovoří o tunelovém jevu.

Ing. Popilivaný, který obdržel rovnou dva balvany za svou práci na poli psychosociálního vlivu kvantové postmoderny ve své stěžejní práci tvrdí, že kvantová postmoderna v plastice je jen velká sračka a to se  znelíbilo doktríně Skeptiků. Ti vidí v kvantové mechanice opravdový pokrok.

Grygar ve svém Laudatiu tvrdí, že kvantová mechanika je desítky let studovaná a ověřená disciplina, kterou nemůže zpochybnit nějaký inženýrek XY.

R.E.K.L.A.M.A
Chraňte si své zdraví!


 
Popilivaný naopak nový umělecký směr kvantové postmoderny snaží vyložit a hlavně přeložit. Postmoderna, která už ztratila i časovou osu a vznikají v ní kvantové jevy, je pro normální smrtelníky prý nepochopitelná. To ale nesnižuje cenu uměleckých děl, jak uvádí v tabulce 45 na straně 54 ve své publikaci „Hovno už jsme vystavili, co nás čeká zítra“.

Tak či onak, vlna pravděpodobnosti kostelecké sekery se protnula pomocí lineární kombinace MO-LCAO s vlnou pravděpodobnosti Grygarovy hlavy a učinila v ní takovou paseku, že se z toho Grygar 3D už neprobral.

Pohřeb tradičně odslouží Kardinál Duka in memoriam v Chrámu za průmysl padlých.

MUDr. Ilona Nemocná se k celé věci vyjádřila takto: "Víte, Zlatník i Grygar už stejně byli senilní, a rozdávali ty balvany kde komu. Ono je to těžký, stejně jako s již zesnulým tatíčkem Klausem. Tyhle intelektuálové byli leta zvyklí, že na ně lidi dali, že je poslouchali. Stáří se na nich podepsalo a oni neměli tu soudnost ani příležitost, aby zavčasu odešli ze scény. Takže aspoň budeme mít klid."

R.E.K.L.A.M.A
Pro případ předávkování čtěte příbalový leták.


   

R.E.K.L.A.M.A

O dědkovi už nebylo dlouho slyšet

5. 9. 2015 14:14 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Téměř tři týdny vydržel v hrobě, aniž by vylezl na veřejnost, Václav Klaus 2D (386 let). Tlí od jara pohřben v garáži pod nákupním centrem Flora na Olšanských hřbitovech a neustále si na něco stěžuje. V létě ho pálilo Slunce, nyní ho prozměnu pálí přistěhovalci ze Sýrie.

„A jak vidíte, pořád mi to pálí,“ vyvrátil Klaus hypotézu svých odpůrců o tom, že už se definitivně rozložil. "Nemyslete si, že hned tak natáhnu bátory! Budete o mně slýchat po celý váš život a možná i vaše děti mě ve snech spatří," maloval své hrůzné vize.

Podle Klause 2D hrozí nyní celému národu veliké nebezpečí, a to dokonce větší, než jakým byl on sám. Představil proto v sobotu na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku petici proti migrantům.

„Zase chce něco podepisovat,“ myslí si lidé, "jako by nestačilo, že podepsal přístupovou dohodu k EU, odkud pak chce zase vylézt."

„Nemohu se na ty homosexualisty, environmentalisty a migranty ani podívat,“ řekl Klaus. Prý kvůli nim už několik týdnů rotuje v hrobě.

Ekologičtí aktivisté nedávno napojili Klause na generátor a rotace prý stačí na rozsvícení jedné úsporné zářivky. "Funguje to výborně. On se štítí zelené energie. Když mu posvítíme do hrobu, vytočíme ho k ještě větším otáčkám a pak stačí i na ohřev polévek pro ty migranty," pochvalují si aktivisté.

R.E.K.L.A.M.A
Volte PPM (dříve ANO). Volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.

Kvůli přehřátí vstal z mrtvých Václav Klaus 2D

16. 8. 2015 12:52 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

„Úplně nade mnou vyschla hlína a spárami mi lidi házeli vajgly do hrobu,“ stěžuje si bývalý prezident. Ten byl pohřben teprve nedávno a za jeho speciální hrob český stát zaplatil nemalé peníze. Je to hrob jako tunel, říkají občané.

„A tam dole je vedro, že by z toho jeden chcíp,“ pokračuje Klaus. Někdo mu prý dokonce dvakrát vypnul klimatizaci.

„Do toho ti gayové,“ naříká Klaus. "V životě by mě nenapadlo, že mi na stará kolena budou sedat na stará kolena. Naštěstí metr nad ně. Čeho já se ještě dožiju?" ptá se Klaus. Jeden z gayů byl prý dokonce Arab.

Podle Klause byla veliká chyba, že ho pohřbili na Olšanech. Těšil se na výhled z Vyšehradu a místo toho se teď musí dívat na nákupní centrum. „Je to celé velice, ale velice nevkusné,“ uzavírá.

R.E.K.L.A.M.A
to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.

Na Vyšehradě vstal časně z rána z mrtvých popel Stanislava Grosse 3D (1 rok). Byli jsme u toho.

30. 4. 2015 14:22 - Zemřeli - Alexandr Kosodřev

Stanislave jak se ti vstává? Na mě je tahle nekřesťanská hodina moc brzo. Normálně se budím až za šera. A šlo by mi to líp, kdyby nebylo té mojí rozsypané sklerózy. Neviděli jste někde moje brýle? Buď shořely nebo mi je někdo musel ukrást. Tady se v ČR všude tak krade.

Stanislave jak se ti vstávalo?

Na mě je tahle nekřesťanská hodina moc brzo. Normálně se budím až za šera. A šlo by mi to líp, kdyby nebylo té mojí rozsypané sklerózy. Neviděli jste někde moje brýle? Někdo mi je musel ukrást. Tady se v ČR všude tak krade.

Tys v tom byl vždycky jednička, Stando. A taky jsme slyšeli, že prý ses dal dohromady s Ivetou Bartošovou, je to tak?

Částečně. Dohromady nás dali doktoři.

A pomohlo to?

Ano, mám novou tvář. Pomůže mi v nové kampani. A taky můžu hýbat pravou nohou a hýždí.

[Stanislav zahýbal pravou hýždí]

Jen ta levá mi nedrží.

V Praze se šušká, že prý se chystáš na dráhu politického mluvčího nebo dokonce zpěváka. Nebude ti v tom Iveta trochu překážet?

Ta mi nepřekáží, kdyžtak ji odkopnu. Mám čím. [smích]

A co jiné zdravotní komplikace? Povídal jsi o té hýždi. Čtenáři jsou nedočkaví!

Na pravé paži se mi udělala taková modrá skvrnka ve tvaru holuba. Zakryl jsem ji kravatou, ale asi jsem ji příliš utáhl, takže se mi to rozšířilo na celou paži.

Přeci bys nám, Stando, nakonec nezmodral?!

Nechci předbíhat dobu. Jak ale víte, vždycky jsem byl pragmatik.
A Ivetě je to taky jedno, ta si chystá šňůru
koncertů, a už zase neví, kam dřív skočit.

R.E.K.L.A.M.A