HRBATŮV KOSTELEC

V Praze vybuchují domy

30. 4. 2013 13:10 - Čechistan - Alexandr Kosodřev

PRAHA - Již osmý dům vybuchl od minulého pátku. Všechny výbuchy přitom mají společného jmenovatele: papinův hrnec. „Vařila jsem kýtu a najednou to bouchlo,“ říká Eliška Nová, která zázrakem přežila jak výbuch tlakového hrnce, tak následné sesunutí domu a pád ze čtvrtého patra do přibližně prvního.

Česká obchodní inspekce varuje před používáním čínských tlakových hrnců, které se dostaly do obchodního řetězce XINDL. „Těmto tlakovým hrncům zcela chybí tlakový ventil,“ varuje Jindřich Tlustý z ČOI. Některým hrncům chybí i dno, „ale ty nejsou nebezpečné,“ dodává Tlustý. Přestože obchodní řetězec XINDL začal stahovat hrnce z prodeje, další výbuchy hrozí.

Poslední, největší výbuch, byl zaznamenán v Divadelní ulici u Národního divadla. Poškozena byla Nová scéna. „Byl to stejně hroznej barák,“ shodují se však architekti. Jiří Blažek z komory architektů říká: "Ostatně ani budova ND není žádnej zázrak. Je to takovej typicky českej paskvil, spojení všeho dohromady; od romantismu, klasicismu až po neuvěřitelně kýčovité pozlacené sochy koňského spřežení na střeše. Je to jako když pejsek s kočičkou vařili dort. Osobně doufám, že tam taky něco budou vařit v těch papiňácích," dodává Blažek.

Prvotní domněnka, že za pády domů stojí teroristé, se tak nenaplnila. Přesto je možné, že teroristé využijí příležitosti k útokům právě papinovými hrnci, podobně jako nedávno v Bostonu. Magistrát hl. m. Prahy proto vydal předběžné opatření, zakazující vařit na veřejných prostorech. Opatření se týká především záchodků v metru a na hlavním nádraží, kde je vaření běžné.

 

R.E.K.L.A.M.A
Odstraníme vaše ego nebo co chcete.

Důchodvá reforma, IV pilíř.

29. 4. 2013 09:13 - Čechistan - Standa Skandál

Načasův kabimet navrhl zcela neotřelý čtvrtý a konečný pilíř důchodové reformy.

Zeptali jsme se Miloslava Kaluoska na konečnou otázku důchodové reformy:

"Víte, všichni víme, že problém je ve stárnoucí populaci. Lidé nám prostě moc vydrží. Poslední nešťastná událost u Plzně nás ale velmi inspirovala. Když se na to podíváte čísly: Domov důchodců pro třista osob postavíte z papundeklu za pět, šest milionů. A třista důchodců nás stojí ročně asi třicet milionů. Myslím si, že takovou příležitost nemůžeme promarnit. Jednáme s Theodorikou Pálenou a proboštem Vyhnálkem na dalším postupu, protože oni projevili značnou duchapřítomnost co pálí tento stát nejvíce. Přiznejme si to otevřeně, naše lázně, tedy léčebna Dr. Nemocné nestačí."

„Náš čtvrtý a konečný pilíř, doutnající to milíř“, prozradil ve verších premiér Načas.

Z kuloárů posranecké sněmovny se proslýchá, že firma Pap und Deckel lobuje za výstavbu papundeklových domovů pro seniory.

R.E.K.L.A.M.A
časopis který vidí pod povrch

 

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!

Ohnivé nebe: V domově důchodců uhořeli všichni klienti

26. 4. 2013 08:33 - Čechistan - Standa Skandál

PLZEŇ - V domově důchodců na plzeňském předměstí uhořeli klienti po řízené evakuaci personálu.

Nebývalou podívanou jsme mohli shlédnout v Plzni v noci ze čtvrtka na pátek. V místním domově důchodců uhořelo všech 321 klientů naráz.  Jen personál vyváznul s pár odřeninami.

Abatyše Theodorika Pálená se nám svěřuje: "v budově nad ránem celou budovu zachvátil požár a štiplavý dým. Vznikla panika. Abychom předešli ztrátám na ošetřujícím personálu, uzavřely jsme centrálně všechny pokoje klientů a vyhásili evakuaci. Jen v prvním podlaží přestaly fungovat elektronické zámky a došlo ke rvačce,  kterou jsme zvládli pomocí košťat a židlí. Pár klientů bylo na místě omráčeno údery hasičáků a následně uspáno oxidem uhličitým z minimaxů určených na hašení elektroinstalace. Zaplať pánbůh, že je tu máme díky nové revizi kterou nařídila komise z evropské unie!"


Sestry vzpomínají na děsivý zážitek: "Jako za němců, jako za němců." křičela prý v davu 95letá důchodkyě snažíc se prodrat k východu. Dobře mířený úder minimaxem umlčel její slova.

Ředitel probošt Vyhnálek  celou věc komentuje: Dnes nás sestry a bratři potkalo štěstí v neštěstí. Čtyřicetičtyřem duším se podařilo vymanit se ze spárů plamenů a 321 duší nalezlo věčný klid.
Modleme se. Budiž jim země lehká.

Velitel hasičů dodává: budova shořela, jádro v budově udržujeme žhavé a už vykládáme kamion s urnami. Šlo to rychle a naráz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dveře i okna do každé rodiny!

Úklid u Bakaky pokračuje, na řadě jsou výkaly.

19. 4. 2013 11:44 - Čechistan - Standa Skandál

Impérium multi et multimiliardáře Zdeňka Bakaky zažívá další otřesné kancelářské události. Zaměstanci ve vrcholném managementu už na všechno doslova kálí.

Před časem redakce Hrbatova Kostelce informovala čtenáře o rozmáhajícícm se nešvaru zaměstanců: močení pod sebe. Situace se v české i hrbatovské kotlině dramaticky  zhoršila a začlo to ve vedoucích pozicích.

Nesnesitelnou situaci popisuje multi et multimiliardář Zdeněk Bakaka: Začlo to uhlím a už se tu brodíme po kolena ve sračkách. Začíná to mít dopad i na tržní kapitalizaci, která včera oslabila o celých 8,88% za jediný den.  Přidpadám si jak v nějaké RPG REality hře, dodává, ještě s poloúsměvem.

Majitel Bakaka neváhá a jde příkladem: Nakoupil jsem lopatky, kbelíky a jde se vykydávat.  Jako za mého mládí v kravíně.  Až nám klesne hladina, začne opravdová revoluce. Už žádné úniky.

První takovou vlaštovkou je odchod Zdeněka Burčáka z posice obchodního ředitele uhelného konglomerátu HKD. Burčák byl tak nakvašenej, že z něho pořád něco teklo,  prozradila nám jeho bývalá asistentka, která si nepřeje být jmenována.

PROHLÉDNĚTE si celý obsáhlý materiál v Bakakově impériu ve sviňsky placeném deníku Intruder: Konkrétní jména, konkrétní rozhodnutí, konkrétní průsery.

R.E.K.L.A.M.A
s CK Bomba ještě dnes a poznejte krásy Íránu. Zatím bez amerických turistů. Last minute!


Aktualizace: Hrbatovské Běhavkovy závody n.p. společně s ČOV Hrbatův Kostelec poskytnou deset hovnocuců. S lopatkou na tahovej průser je Zdeněk úsměvnej, směje se řidič Petr Rychlý, který opustil známou soutěž Rychlý prachy, televize Hovna, kde je situace obdobná.

R.E.K.L.A.M.A