HRBATŮV KOSTELEC

Firmy redukují záchody

28. 12. 2014 21:48 - Finance - Alexandr Kosodřev

Množství záchodů v kancelářích je trnem v oku manažerů. Podle agentury Rectum Czech zabírají záchody v průměru až 10% kancelářské plochy - a to je prostě moc, míní Alfred Hugecock, MBA, ředitel agentury. 

Agentura Rectum Czech se stala leaderem v oblasti toilettingu. 

"Naši zkušení analytici proměří vaši kancelář a navrhnout řešení. Obvykle se jedná o redukci záchodů a jejich nahrazení buď přenosnými toaletami nebo vestavěnými, stolními toaletami, které se vyrábějí v různých designových provedeních jak pro openspace tak pro malé kanceláře," říká Hugecock.

Ve světě je také zcela běžné, že nejen zaměstnanci, ale i ředitelé chodí na záchod mimo kancelářské budovy, po vzoru kuřáků.

pilotní projekt out-office toilettingu v provedení firmy Rectum Czech

pilotní projekt out-office toilettingu v provedení firmy Rectum Czech

„Projekt redukce toalet ve firmě Kolben business park byl tak úspěšný, až se nakonec firma posrala,“ dodává Hugecock.

Někteří zaměstnavatelé svým zaměstnancům přispívají na pleny. Díky tomu, že zaměstnanci netráví čas na toaletách, stoupá jejich produktivita práce.

Alternativní, ryze české řešení, nabízí Svaz zaměstnanců močících pod stůl. „Naše řešení je přesně opačné a spočívá v integraci kanceláří se záchody,“ říká prezident asociace, Jiří Pissinger. "U našeho řešení stoupá produktivita práce právě díky tomu, že zaměstnanci tráví 100% času na toaletě."

 

 

 

R.E.K.L.A.M.A
Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení AKTIP. Vykakejte negativní myšlenky.

Zoo v Táboře končí, rozprodá ztrátová zvířata

16. 12. 2014 16:49 - Finance - Alexandr Kosodřev

Táborská zoologická zahrada k Novému roku skončí. Výprodeje zvířat ale stihne zahájit ještě před Vánocemi, aby uspokojila zvýšenou poptávku, slibuje ředitelka zoo, Ing. Pihláková. 

Pokud máte chuť zpestřit si štědrovečerní stůl pečeným plaměňákem či nahradit tradiční kapří polévku želví, nepropásněte jedinečnou příležitost. „Už teď máme v akci sovy a příští týden tučňáky,“ upozorňuje ředitelka. "Chcete-li něco dietního, pak doporučuji pár lvů, kteří už půl roku nežrali.

"Vysokých cen masa se přitom obávat nemusíte. Ceny nasadíme takové, aby byla všechna zvířata zlikvidována nejpozději do 15.1.2015, kdy odjíždím na dovolenou."

Projekt radikálního snížení nákladů byl vyhlášen Počinem desetiletí a ředitelka Pihláková za něj převzala cenu Manažer roku. Byla nominována též na cenu spolku Mrchožrout za propagaci Morsitariánství.

 

 

 

 

nemusíte

Apple chystá revoluční nástupce iPhone

9. 12. 2014 14:01 - Finance - Alexandr Kosodřev

Nový telefon vypadá jako kleště, shodují se betatesteři. Není se čemu divit, že telefon dostal přezdívku Sikovky.

Nový Apple iPhone7S

Nový Apple iPhone7S

Jediný problém prý takzvané Sikovky mají: že jsou z hliníku - a tak se ohýbají - referuje Jiří Šedivý z časopisu Test Těst, který je zkoušel péci v troubě. A taky se trochu nepohodlně drží - uznejte sami - 1,5 palce uchopíte stěží.

O kleštích a zkušenostech s nimi zmiňuje se také Receptář radí: Sikovky po použití vypadají jak esýčka hadí.

Apple iPhone7S vydrží v aktivním provozu necelou hodinu. „V pasivním provozu záleží, jak dlouho a kde leží,“ dodává Šedivý.

Kleště ve střevě jsou však nevítaným hostem trávicího traktu, zjistila Jiřina Žemlová ze Studia zdravého rozumu: "Včera jsem snědla kleště."

A co chcete vědět ještě?

(O příznivých účincích levitace hovoří nejedna publikace.)

R.E.K.L.A.M.A

Apple představil nový iPhone 6V (VEGAN)

9. 11. 2014 15:49 - Finance - Standa Skandál

Mezinárodní vegetariánská unie i Evropská vegetariánská unie a americká PETA certifikovala mobilní telefon iPhone 6 VEGAN firmy Apple jako vhodný pro vegany.

Smartphone iPhone 6V (VEGAN) tak dostal certifikaci pro laktoovovegetariánství, laktovegetariánství, ovovegetariánství,  flexitariánství, veganství, pescopollovegetariánství i vitariánství. Veganství je v posledních letech módní trend, který se šíří hlavně mezi celebritami jako je Lady Gaga, která ráda nosí kabáty z pravé svíčkové.

Mezi přední vegany se řadí i historické osobnosti jako Adolf Hitler, a mezi slavnými vegetariány najdeme také Rudolfa Hesse, Josepha Goebbelse a také buddhistu Heinricha Himmlera.

Stejně úspěšný je i iPhone 6S pro BDSM (sadomasochisty).

R.E.K.L.A.M.A
pasterizovaná homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.